یک استثنا در میان نوآورترین شرکت های ابری – تجارت روزانه – باب نیوز


استثنا در میان اکثر شرکت های ابری نوآور، تجارت روزمره است
اسکات مک گلینچی: آشنایی به موقع (عکس: تری موردن)

این استثنا در میان ۴۰ مبتکر برتر رایانش ابری در اسکاتلند توسط Best Start Up Scotland رتبه بندی شده است.

این شرکت فناوری بریتانیایی که دفتر مرکزی آن در ادینبورگ قرار دارد، به دلیل قدرت “بزرگ” خود در میان ۱۰۰۰۰۰ شرکت، استارت آپ و بنیاد در سراسر اسکاتلند برنده این جایزه شد.

این استثنا در میان ۴۰ شرکت برتر فناوری بر اساس سابقه اثبات شده، رهبری اجرایی، سهم بازار و نوآوری، همراه با رتبه بندی ESG نامزد شد.

اسکات مک‌گلینچی، مدیر اجرایی Exception، گفت: «این فوق‌العاده است که در بین ۴۰ نفر برتر باشید. این گواهی بر خدمات ابری چند رشته‌ای ما است که به‌طور ماهرانه به سازمان‌های بخش دولتی و خصوصی در سراسر بریتانیا ارائه می‌کنیم.

“این شناخت به موقع است زیرا ما اعتبارنامه های AWS Cloud بیشتری را در سال جاری به دست آوردیم، از جمله تخصص Lambda.

اعتبارنامه Lamba Cloud ما با متخصصان ابری واجد شرایط و راه حل های دیجیتال، ارزش تجاری بیشتری را به مشتریان خود اضافه می کند. AWS Credential یک اعتبار صنعتی در سطح جهانی است.

دومین افتخار حرفه ای استثنایی تابستان امسال

جایزه Cloud Top 40 مکمل دیگر دستاوردهای Exception در این تابستان است. اخیراً به عنوان یکی از ۵۰ شرکت خدمات برتر در سراسر جهان توسط Consulting Report جایزه دریافت کرده است.

این استثنا از میان صدها شرکت خدمات برتر جهانی که سالانه «خدمات و پشتیبانی بی‌نظیر» را ارائه می‌کنند – آنهایی که «شایسته قدردانی» هستند، انتخاب شد.

استثنا در میان اکثر شرکت های ابری نوآور، تجارت روزمره است

دستیابی به هر دو شکل، شهرت و ظرفیت رو به رشد Exception را به عنوان پیشرو در تحول دیجیتال، کار با مشتریان خصوصی و عمومی در سراسر بریتانیا، تقویت می کند.

Exception Cloud Services مهارت ها، ابزارها و تخصص را برای توسعه، جابجایی و اجرای ایمن داده ها و برنامه های کاربردی خود در فضای ابری به سازمان ها ارائه می دهد.

از سال ۲۰۱۹ با خدمات وب آمازون (AWS) همکاری می کند و دارای گواهینامه های AWS زیر است: فردی، فنی، تجاری، تاییدیه سازمانی، گواهی فناوری، خبره لامبدا

Exception از ابر AWS برای پشتیبانی از خدمات ابری خود از جمله یکپارچه سازی داده ها به عنوان سرویس، مهاجرت ابری و مدیریت ابری استفاده می کند.

درباره خدمات Exception Cloud بیشتر بدانید.