“یک بار صادق باش” – لالیت مودی از رسانه ها برای شکار غیرقانونی او انتقاد می کند. علامت های BCCI اشتباه است


دهلی نو: IPL Kaiser Lalit Modi اخیراً پس از افشای رابطه خود با بازیگر سوشمیتا سن در اخبار بوده است. مودی که از مهندسان IPL محسوب می شود، از رسانه ها به دلیل انتشار اخبار نادرست انتقاد کرد. او همچنین از ترول هایی انتقاد کرد که به اشتباه او را در حساب Sushmita Sen که در آن اعلامیه اعلام شده بود، علامت گذاری کردند.همچنین بخوانید – ویرات کهلی در آستانه جام جهانی T20 از منتخب تیم اخطار جدی دریافت کرد.

مودی در پست طولانی اینستاگرام خود از همه درخواست کرد که زندگی کنند و اجازه دهند. اما چیزی که توجه را به خود جلب کرد، برچسب‌گذاری هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) بود. او حساب اشتباه BCCI را به عنوان “رسمی BCCI” در پست پرچم گذاری می کند. همچنین بخوانید – لالیت مودی، کمیسر سابق IPL از ترول کردن رسانه ها پشیمان است و ادعا می کند “من فراری نیستم”

این پست طولانی اینستاگرام مودی است. او عکسی از او با سوشمیتا داشت. همچنین بخوانید – لالیت مودی به کسانی که او را به خاطر قرار ملاقات با سوشمیتا سن شکار می کنند، دوباره شلیک کرد: “از ذهنیت خرچنگ خود خارج شوید”

“چرا رسانه ها اینقدر وسواس دارند که من را ترول کنند، ظاهراً با یک نام اشتباه ۴. می تواند توضیح دهد – من فقط دو عکس در اینستا گرفتم و برچسب درست است.” مودی در اینستاگرام نوشت. “من فکر می کنم ما هنوز در قرون وسطی زندگی می کنیم که در آن دو نفر نمی توانند با هم دوست باشند و اگر شیمی درست باشد و زمان درست باشد – جادو می تواند اتفاق بیفتد.” این تنها بخشی از پست طولانی اوست.

“من فکر می کنم آنها در کشور ما هیچ مسئولیتی ندارند، هر روزنامه نگاری در آنجا تلاش می کند #آرنابگوسوامی باشد – بزرگترین دلقک. توصیه من این است که زندگی کنید و بگذارید دیگران زندگی کنند. اخبار واقعی بنویسید – نه #جعلی مانند #دونالد_ترامپ. و اگر شما هم هستید. نمی دانم، بگذار توضیح دهم که عشق زندگی من تمام شده است، #مینالمودی ۱۲ سال زمانی که ازدواج کرد بهترین دوست من بود.