یک دین جهانی – بحث دیوانه وار پایان زمان در کتاب مقدس یا روانشناسی جهانی در آینده؟ ۲۰ خبرگزاری برتر


برخی از گروه های مذهبی در سراسر جهان رویای این را دارند که روزی ادیان جهان را متحد کنند. هدف از بین بردن عدم تحمل مذهبی برای ایجاد جهانی صلح آمیزتر است. به نظر یک شاهکار غیرممکن، حتی پاپ فرانسیس در موارد متعدد ایده یک دین جهانی واحد را مطرح کرد.

در نمونه اخیر، پاپ فرانسیس سال گذشته اعضای مذاهب برجسته عراقی را در اور، زادگاه حضرت ابراهیم، ​​در یک گردهمایی بین ادیانی با هدف ترویج وحدت میان جوامع مذهبی متنوع عراق گرد هم آورد.

پاپ در جمع مردمی که روز شنبه در مقابل ویرانه های ۶۰۰۰ ساله جمع شده بودند، گفت: «این مکان مبارک ما را به اصل خود و تولد ادیانمان بازمی گرداند».

پاپ گفت: «امروز، ما یهودیان، مسیحیان و مسلمانان، همراه با برادران و خواهران ادیان دیگر، پدرمان ابراهیم را گرامی می داریم».

ممکن است این کلمات زیبا به نظر برسند، اما با توجه به تقسیمات تاریخی، اتحاد ادیان جهان تقریباً غیرممکن خواهد بود. معجزه می خواهد. یا حداقل چیزی که به عنوان یک معجزه دیده می شود. و نه فقط یک معجزه – یک معجزه یا شاید یک رویداد آنقدر شگفت انگیز که بتواند تصورات کل جهان را به خود جلب کند.

اینجاست که هالیوود می تواند به ما کمک کند تا یک رویداد معجزه آسا را ​​تصور کنیم. هیچ چیز هیجان انگیزتر از یک فیلم علمی تخیلی درباره زمین در بشقاب پرنده های آینده نگر نیست. احمقانه به نظر می رسد، اما مردم بیشتر به یوفو اعتقاد دارند تا به خدا – اینجا را ببینید. صحبت در مورد بشقاب پرنده ها در همه جا وجود دارد و باعث می شود که برخی بگویند: «از کجا آمده اند هنوز یک راز است، اما یک چیز مسلم است که بگوییم، یوفوها با ما هستند و همیشه بوده اند. برخی دیگر پیشنهاد می کنند که بسیاری از این داستان های بشقاب پرنده، داستان های پیچیده دولتی هستند که جهان را برای چیزی بزرگ آماده می کنند.

تام دلانگ یک هنرمند فرهنگ پاپ مرموز و صریح درباره یوفوها بود. او ادعا می کند که مقامات دولت ایالات متحده به او امتیاز ویژه ای داده اند تا به زودی حقایق مربوط به بشقاب پرنده ها و فناوری های جدید را برای مردم فاش کند. ایده این است که مقامات دولتی ترجیح می دهند از فرهنگ عامه برای ارائه ایده به مردم به شیوه ای کنترل شده استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که فناوری جدید و تغییراتی که به ارمغان می آورد بهتر از این طریق در جامعه ادغام می شوند.

در سال ۲۰۱۵، دلونژ گروه فرهنگی محبوب خود Blink-182 را ترک کرد و شرکتی به نام To the Stars را تأسیس کرد که از آن زمان به یک پروژه شاخص تبدیل شد و رمان های علمی تخیلی دلونج و کتاب های کودکان تولید می کرد. تولید فیلم صادر می شود. برنامه های تلویزیونی و حتی برخی از انتشارات موسیقی.

DeLonge’s To the Stars همچنین مرکز تحقیقات در مورد ناشناخته ها است، و کارکنانی که DeLonge برای مدیریت این پروژه گماشته شده است، که شامل تعدادی از مقامات ارشد دولتی سابق می شود، هنوز بعد از سال ها چشمگیر به نظر می رسد. ویدیوی سرمایه گذار DeLonge’s To the Stars را در زیر تماشا کنید.

Delonge اخیراً در یک بحث پادکستی شرکت کرد که در مورد تئوری های UFO در مورد ناشناخته ها، احتمال اینکه ستاره شمالی در عهد جدید در واقع یک بشقاب پرنده است و روش هایی که هوشیاری می تواند ماده را دستکاری کند، شرکت کرد. دلونج پیشنهاد می کند که بیگانگان ممکن است وجود نداشته باشند، اما موجوداتی با واقعیت های جایگزین هستند.

DeLonge پیشنهاد می کند که فن آوری های جدیدی وجود دارد که می تواند جهان را آنطور که می شناسیم تغییر دهد. صحبت های DeLonge در مورد آن را در زیر بشنوید.

دلونج چیزی عجیب و غریب از متون کتاب مقدس گفت (نگاه کنید به پادکست لحظه آخری بالا)، اگرچه ممکن است متوجه آن نشده باشد. او پیشنهاد کرد که چیزی در آینده، یک «واقعیت» می‌تواند همه مذاهب را به نوعی آرمان‌شهر متحد کند – با یک قدرت فناوری جدید که می‌تواند موهبت الهی باشد.

کاری که این کار شگفت انگیز می تواند انجام دهد این است که ادیان و ملل جهان را تحت رهبری یک رهبری متحد کند. این پیشگویی شگفت انگیز کتاب مقدس را می توان هم در دانیال ۷ و هم در مکاشفه ۱۳ یافت (برای مقایسه خوب اینجا را ببینید). به طور خاص مکاشفه ۱۳: ۱۴-۱۶ را اینجا ببینید:

۱۴ او با آن آیاتی که در مقابل وحش اجازه انجام آن را داده بود، ساکنان آن سرزمین را فریب می دهد و از ساکنان آن سرزمین می خواهد که از وحشی که شمشیر خورده و فرار کرده است تصویری بسازند. پانزدهم به او نیرو داده شده است برای نفس دادن به تصویر وحش، تصویر وحش باید صحبت کند و منجر به کشتن کسانی شود که تصویر وحش را نمی پرستند. ۱۶ او باعث می شود که همه اعم از پیر یا جوان، ثروتمند یا فقیر، آزاد یا برده علامتی بر روی دست راست یا روی پیشانی خود بگیرند.

آیا این نیروی شگفت انگیزی که دلانگ در مورد اتحاد بشریت صحبت می کند، همان نیرویی است که در مکاشفه ۱۳ توضیح داده شد؟ جالب است که آنچه برخی احادیث آخرالزمان انجیل دیوانه وار می دانند امروزه به خوبی با دین، علم و بحث سیاسی تلاقی می کند.

آیا تام دلانگ این حقایق را از دولت ما برای ما فاش خواهد کرد؟ آیا دولت ها و نخبگان مردم را برای آنچه در پیش روی «موجودات فناوری بسیار پیشرفته» قرار دارد آماده می کنند؟ نظم جهانی جدید با فناوری‌های اتوپیایی، صلح را از طریق یوفو دوستان بیگانه ما به جهان می‌آورد.

یا این فقط یک فریب است – نقشه روانی دولت جهانی. دلون فقط یک دستفروش است. مردم چنان فریب خورده اند تا داستان های بشقاب پرنده ها را باور کنند که معتقدند خدا آمده تا آنها را نجات دهد. ببینید با کووید با دنیا چه کردند. میانجی‌ها مردم را مجبور می‌کنند که برتری خود را به نخبگان جهانی بسپارند، حتی آنها را در نظم نوین جهانی پرستش کنند، دینی تک جهانی که به یک کابوس ظالمانه دیستوپیایی ختم می‌شود.

نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

اطلاعات بیشتر در این سری از افکار یکشنبه – اینجا را کلیک کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.