یک زن جدید که بازی Web 3 را تأسیس کرد، صنعت را با هیئت مشاوران همه ستاره تکان داد


Fashion League یک بازی است که توسط یک کارآفرین سریالی تأسیس شده است. ترزیا لو باستینیهیئت مدیره ای شامل مدیران Unity، Milk Makeup، Riot Games، Animoca Brands و Yield Guild Games قبل از عرضه موبایل و رایانه شخصی منصوب شده است.

زوریخ، سوئیس. ، ۹ آگوست، ۲۰۲۲ /PRNewswire-PRWeb/ — Fashion League، اولین بازی رایگان وب ۳ موبایلی که یک امپراطوری مد را اجرا می کند، امروز اعلام کرد که هیئت مشاوری از رهبران صنایع سرگرمی، بازی و ارزهای دیجیتال را برای کمک منصوب کرده است. آینده خود را با یک بازی تحت رهبری جامعه شکل دهید که بازیکنان را تشویق می کند تا برند مجازی خود را بسازند.

هیئت مشاوره گنجانده شده است زانا رابرتز، روسیه، یک روزنامه نگار سبک و سرگرمی، E! اخبار و بنیانگذار آرایش شیر; روبی یانگ، مدیر عامل برندهای انیموکا; توماس بود، تهیه کننده پیشین سریال League of Legends و تهیه کننده سریال Arcane نتفلیکس. بریل چاوز لی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، Yield Guild Games (YGG)؛ و چارلز تیگزمدیر بازی های توسعه کسب و کار، Unity.

“هیئت مشاوره مشاوره استراتژیک برای کمک به پیشبرد ماموریت ما برای تبدیل شدن به یک بازی مد Web3 ارائه خواهد کرد – جایی که بازیکنان، طرفداران مد، و برندها می توانند پلتفرم اصلی بعدی متمرکز بر مد و هویت برند خود را شناسایی کرده و صاحب آن شوند. با Mod League، این امکان وجود ندارد. دیگر فقط در مورد بازی و برنده شدن، موضوع مد و مالکیت است. ترزیا لو باستینیمدیرعامل و بنیانگذار Fashion League و Finfin AG. هیئت مدیره متشکل از رهبران صنایع سرگرمی، بازی و کدنویسی است و ما هیجان زده هستیم که از راهنمایی ها و تخصص آنها بهره مند شویم.

تعداد گیمرها به سرعت در حال افزایش است و نیمی از گیمرها اکنون زن هستند. قرنطینه همه گیر علاقه جهان را به مد دیجیتال افزایش داده است و صنعت بازی در حال افزایش است. ۲۰۰ میلیارد دلار در درآمد در سال ۲۰۲۲، در حالی که ارزش بازار NFT از ده ها میلیارد فراتر رفته است. صنعت بازی بسیار بزرگتر از گیشه است.۲۱ میلیارد دلار(و صنعت موسیقی)۲۶ میلیارد دلار) جمع با این تقاضا، انجمن مد متمرکز بر زنان در مسیر توسعه خدمه خود تا پایان سال حدود ۸۰ درصد است.

او گفت: «خوشحالم که به The Fashion League در سفرشان برای تبدیل Web3 به فضایی فراگیرتر و ارائه تجربیات محتوای متقاعدکننده برای مدگراها و برندها توصیه کنم. روبی یانگ، مدیر عامل Animoka Brands. ترکیب مکانیک بازی، کسب درآمد، فرصت‌هایی برای محتوای تولید شده توسط کاربر، و ایجاد جامعه مبتنی بر مد، راه بسیار خوبی برای درگیر کردن نسل جدیدی از بازیکنان Web3 در هر دو جنس و جغرافیا است و در عین حال یک متاورز باز ایجاد می‌کند.

در مود لیگ پتانسیل زیادی وجود دارد که سازندگان، بازیکنان و کلکسیونرهای NFT می توانند آزادانه هویت خود را به شیوه ای سرگرم کننده بیان کنند. هر کسی می‌تواند در آینده برندهایی ایجاد کند و با آنها همکاری کند و در عین حال رقابتی بازی کند.» بریل چاوز لی، مدیر عامل و بنیانگذار، بازی های صنفی بازده (YGG).

ابزارهای سه بعدی درون بازی با کاربری آسان به بازیکنان این امکان را می دهد که به طراحان مجازی تبدیل شوند و برند دیجیتالی خود را بسازند. آنها این کار را با کسب جوایز از طریق طراحی، فروش، ارسال مدل به اکسپدیشن ها و شرکت در مسابقات طراحی انجام خواهند داد.

“لیگ مد بخشی از آینده مد است. این بازی همه جانبه فرصت های بزرگی برای خلاقیت، نوآوری و پایداری در یک مکان ارائه می دهد. من هیجان زده هستم که بخشی از مراحل اولیه باشم و مشتاقانه منتظر دیدن تاثیر این بازی بر روی آن هستم. صنعت مد و فراتر از آن.” زانا رابرتز، روسیه، یک روزنامه نگار سبک و سرگرمی، E! اخبار و بنیانگذار Cher Make-up.

علاوه بر این، برندها قادر خواهند بود محصولات خود را به نمایش بگذارند و ارتباط بازار محصول خود را از طریق تجزیه و تحلیل بلادرنگ و همکاری با بازیکنان و جامعه بهبود بخشند. دارایی های دیجیتال برند را افزایش می دهد و با پر کردن شکاف بین محصولات مجازی و فیزیکی، آنها را قابل معامله می کند. هدف لیگ مد همکاری با برندها برای تعامل مستقیم با جامعه از طریق بازی است.

برای ثبت نام در لیگ مد و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اولین از ۱۰۰۰۰ مالک فروشگاه NFT، به playfashionleague.io مراجعه کنید. تا پایان سال ۲۰۲۲، نسخه بتای League Mod روی موبایل و دسکتاپ در دسترس خواهد بود و قرار است در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ منتشر شود.

###

درباره مود لیگ
Mod League عصر جدیدی از بازی های مود را در Metaverse معرفی می کند و تجربه مجازی منحصر به فردی را برای کاربران خود به ارمغان می آورد. این بازی گیم پلی و کسب درآمد یک فروشگاه مد موبایل را شبیه سازی می کند که در آن بازیکنان می توانند فروشگاه لباس خود را بسازند و گسترش دهند تا به یک طراح مد سه بعدی مجازی تبدیل شوند. کاربران می توانند آثار خود را طراحی، بفروشند، تجارت کنند و به بازیکنان دیگر اجاره دهند، در مسابقات طراحی شرکت کنند و NFT های خود را ایجاد کنند. پول مجازی از طریق حالت‌های مختلف بازی به دست می‌آید و می‌توان آن را در طی رویدادهای انتقال به ارز دیجیتال تبدیل کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به https://playfashionleague.io مراجعه کنید، به Discord بپیوندید و لیگ مد را در اینستاگرام دنبال کنید و توییتر.

اتصال رسانه

مری ویکتوریا مورنو، لیگ مد، (۳۱۰) ۴۳۹-۱۸۸۷، [email protected]

منبع مد لیگ