یک سوم دانشجویان کالج به ترک تحصیل فکر می کنند – چرا؟ – خبرگزاری بست بیست


حدود یک سوم (۳۲٪) از دانشجویانی که در حال حاضر ثبت نام کرده اند و در حال تحصیل در مقطع لیسانس هستند، در نظر گرفته اند در شش ماه گذشته از برنامه خود برای یک ترم یا بیشتر انصراف دهند. این بر اساس گزارش جدید گالوپ است.

درصد کمی بالاتر از دانشجویانی که مدرک کاردانی خود را دنبال می‌کنند، ۴۱ درصد، گزارش می‌دهند که در شش ماه گذشته به فکر توقف تحصیلی بوده‌اند. اینها مشابه سطوح سال ۲۰۲۰ است که ۳۳ درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی گزارش کردند که به فکر توقف تحصیلی بوده اند و ۳۸ درصد از دانشجویان مقطع کاردانی نیز همین را گفتند. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

نرخ توقف دانشجوی کالج

در میان کسانی که در نظر داشتند درس را متوقف کنند، شایع ترین دلیل استرس عاطفی بود. هفتاد و شش درصد از کسانی که به دنبال تحصیل در مقطع لیسانس بودند و قصد داشتند از ادامه تحصیل خودداری کنند، گزارش دادند که به دلیل استرس عاطفی که تجربه می کردند، این کار را انجام دادند.

درصد مشابهی یعنی ۶۳ درصد از دانشجویان مقطع کاردانی همین را می گویند. این تغییرات نشان دهنده تغییرات قابل توجهی نسبت به سال ۲۰۲۰ است که ۴۲ درصد از دانشجویان مقطع لیسانس و ۲۴ درصد از دانشجویان مقطع کاردانی که قصد توقف تحصیل را داشتند، گزارش دادند که به دلیل استرس عاطفی این کار را انجام داده اند.

کووید-۱۹، هزینه حضور و سختی کار درسی سه دلیل بعدی بودند که اغلب گزارش‌شده‌اند تا دانش‌آموزان را ترک کنند. با این حال، دلایل مرتبط با COVID-19 از سال ۲۰۲۰ برای دانشجویان مقطع لیسانس به طور قابل توجهی کاهش یافت. ذکر دشواری دروس از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ به طور قابل توجهی افزایش یافته است – ۱۷ امتیاز برای کسانی که مدرک کارشناسی را دنبال می کنند و ۱۰ امتیاز برای کسانی که مدرک کاردانی را دنبال می کنند. این را در نمودار زیر ببینید.

دلایل توقف دانشجویان دانشگاه

با توجه به انصراف دانشجویان از تحصیل، ثبت نام در حال حاضر با مشکل مواجه شده است. آمار ثبت نام در اوایل پاییز ۲۰۲۱ اخبار ناامیدکننده تری را در این ماه به رهبران آموزش عالی ارائه کرد. بر اساس گزارش مرکز تحقیقات ملی تهاتر دانشجویی، ثبت نام در مقطع کارشناسی بار دیگر کاهش یافت، این بار ۳.۲ درصد نسبت به سال قبل.

در کنار کاهش پاییز سال ۲۰۲۰، ثبت نام در مقطع کارشناسی اکنون ۶.۵ درصد در طول دو سال کاهش یافته است. کاهش به ویژه در مدارس انتفاعی چهار ساله و کالج‌های محلی که بیشترین کاهش ثبت‌نام دو ساله را در بین هر بخش داشته‌اند، شدید بود. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

کاهش ثبت نام در کالج 2021

بنابراین ما دانشجویان امروزی خود را در آمریکا داریم که الف.) مطمئن نیستند که می خواهند به تحصیل خود ادامه دهند و ب.) بیشتر و بیشتر حتی نمی خواهند به دانشگاه بروند. باید تعجب کرد که چگونه این نویدبخش نسل آینده است.

دلیل اصلی ذکر شده برای این مسائل آموزشی استرس است. استرس “چه” سوال بعدی خواهد بود. جوانان امروزی مشکلات زیادی دارند که باید با آنها دست و پنجه نرم کنند، تعجب آور نیست که آنها تحت چنین استرسی هستند – جنگ فرهنگی، هزینه های تحصیل و آینده شغلی، فقط به نام چند.

یا شاید نسل جدیدی که می آیند به اندازه کافی سخت نیستند. نظرات خود را در بخش نظرات زیر در مورد اینکه چرا جوانان تا این حد استرس دارند به ما بگویید.

پست های نمودار روز را بیشتر ببینید.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.