یک نظرسنجی نشان داد آمریکایی ها معتقدند که اطلاعات غلط یک مشکل است

یک نظرسنجی نشان داد آمریکایی ها معتقدند که اطلاعات غلط یک مشکل است


واشنگتن – تقریباً همه آمریکایی ها موافقند که انتشار اطلاعات غلط یک مشکل است.

بسیاری از مردم فکر می کنند که شرکت های رسانه های اجتماعی و افرادی که از آنها استفاده می کنند باید مسئول این وضعیت باشند. بر اساس نظرسنجی جدید موسسه پیرسون و مرکز تحقیقات روابط عمومی آسوشیتدپرس-NORC ، تعداد کمی از افراد نسبت به خود احساس مسئولیت می کنند.

نود و پنج درصد از آمریکایی ها هنگام تلاش برای دسترسی به اطلاعات مهم ، اطلاعات غلط را مشکلی تشخیص می دهند. حدود نیمی دولت آمریکا را مقصر می دانند و حدود سه چهارم آنها به کاربران رسانه های اجتماعی و شرکت های فناوری روی می آورند. با این حال ، تنها 2 نفر از هر 10 آمریکایی می گویند که عمیقا نگران ارائه اطلاعات غلط هستند.

بیش از 6 نفر از هر 10 نفر ، حداقل برخی از دوستان یا خانواده خود ، تا حدودی نگران این هستند که بخشی از این مشکل باشند.

سناتور ریچارد بلومنتال از افشاگر فرانسیس هوگان ، کارمند سابق فیس بوک ، در کمیته تجارت ، علم و حمل و نقل سنا در واشنگتن در 5 اکتبر 2021 س questionsال می کند.
AP

برای کارمن اسپلر ، دانشجوی 33 ساله فارغ التحصیل در لکسینگتون ، کنتاکی ، هنگام بحث در مورد همه گیری ویروس کرونا با اعضای نزدیک خانواده ، اختلافات آشکار می شود. اسپلر معتقد است واکسن COVID-19 ؛ خانواده اش اینطور نیستند. او معتقد است که تصمیم به عدم واکسیناسیون علیه COVID-19 تصورات غلط خانواده آنها را که در تلویزیون می دیدند یا درباره سایتهای خبری مشکوک می خوانند ، تغییر می دهد.

در واقع ، برخی از اعضای خانواده او فکر می کنند او دیوانه است که به دولت برای اطلاعات در مورد COVID -19 اعتماد کند.

“احساس می کنم آنها معتقدند که من اطلاعات نادرستی داشته ام. اسپلر گفت: من کورکورانه از آنچه دولت می گوید پیروی می کنم ، چیزی که من زیاد می شنوم. “این با خانواده و برخی از دوستانم به یک استرس شدید رسیده است.”

اسپلر تنها کسی نیست که با خانواده اش این اختلاف نظر را دارد.

این نظرسنجی نشان داد که 61 درصد از جمهوری خواهان می گویند دولت آمریکا مسئول انتشار اطلاعات غلط در مقایسه با 38 درصد از دموکرات ها است.

با این حال ، توافقنامه های دو جانبه ای در مورد نقشی که شرکت های رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک ، توییتر و یوتیوب در انتشار اطلاعات غلط ایفا می کنند ، وجود دارد.

بر اساس این نظرسنجی ، 79 درصد از جمهوری خواهان و 73 درصد از دموکرات ها می گویند که شرکت های رسانه های اجتماعی بیشتر یا کمتر مسئولیت اطلاعات غلط را بر عهده دارند.

غول های فناوری مانند فیس بوک ، بزرگترین و ارزان ترین در شبکه های اجتماعی که توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها به شدت مورد انتقاد قرار گرفته اند ، می توانند با نوع کمیاب اجماع حزبی در بین آمریکایی ها دچار مشکل شوند.

سناتور مارشا بلکبرن ، R-Ten ، عضو کمیته رتبه بندی زیرمجموعه کمیته تجارت ، علم و حمل و نقل سنا ، در سه شنبه 5 اکتبر 2021 در کاپیتول هیل برگزار شد.  ، در واشنگتن
پس از محاکمه 5 اکتبر ، سناتورها وعده دادند که پس از شهادت فرانسیس هوگان از طریق مقررات جدید به فیس بوک حمله خواهند کرد.
AP

کنستانتین سونین ، استاد سیاست دولت در دانشگاه شیکاگو ، وابسته به پیرسون ، گفت: “نظرسنجی AP-NORC خبر بدی برای فیس بوک است.” “واضح است که حمله به فیس بوک با اختلاف زیادی محبوبیت پیدا می کند-زمانی که کنگره 50-50 تقسیم شد و هر حزب دلایل خاص خود را داشت.”

در جلسه کنگره روز سه شنبه ، سناتورها قول دادند قوانین جدیدی را در فیس بوک وضع کنند ، اما تحقیقات خود شرکت نشان می دهد که الگوریتم های آن اطلاعات غلط و محتوای مضر برای کودکان را افزایش می دهد.

سناتور ریچارد بلومنتال از D-Conor در جلسه اتاق بازرگانی سنا در زمینه حمایت از مصرف کنندگان گفت: “انتشار اطلاعات غلط و اطلاعات غلط و کاشت نفرت سودآور است.” دموکرات ها و جمهوری خواهان با اذعان به اینکه لازم است مقرراتی برای تغییر شیوه افزایش محتوا و هدف قرار دادن کاربران توسط فیس بوک وضع شود ، به این دعوی خاتمه دادند.

53 درصد از آمریکایی ها می گویند که می خواهند نه تنها خود بلکه همه را در انتشار اطلاعات غلط مقصر بدانند و برایشان مهم نیست که اطلاعات غلط را منتشر می کنند.

پروفسور لیزا فازیو ، روانشناس دانشگاه وندربیلت ، می گوید: “مردم عمیقا نگران اطلاعات غلط هستند ، اما ما اغلب افرادی را می بینیم که فکر می کنند این چیزی است که برای آنها اتفاق می افتد – دیگران به آن خیانت می کنند ، دیگران آن را پخش می کنند.” نحوه انتشار ادعاهای دروغین اکثر مردم نقش خود را در آنجا نمی دانند. “

یک نظرسنجی جدید موسسه پیرسون / AP-NORC نشان داد که حدود نیمی از آمریکایی ها حداقل تا حدودی نگران انتشار اطلاعات غلط در اینترنت هستند.
یک نظرسنجی جدید موسسه پیرسون / AP-NORC نشان داد که حدود نیمی از آمریکایی ها حداقل تا حدودی نگران انتشار اطلاعات غلط در اینترنت هستند.
AP

در مقایسه با 14 درصد از بزرگسالان 60 سال به بالا ، 25 درصد از افراد بین 18 تا 29 سال به شدت یا به شدت نگران هستند که اطلاعات غلط منتشر شده است و جوانان بزرگسال بیشتر نگران به اشتراک گذاری اطلاعات غلط هستند. تقریباً 63 درصد از افراد مسن اهمیتی نمی دهند ، در حالی که تقریباً نیمی از آمریکایی های دیگر.

فاسیو گفت ، با این حال ، افراد مسن باید بیشتر نگران انتشار اطلاعات غلط باشند و تحقیقات نشان می دهد که احتمال بیشتری وجود دارد که مقاله ای را در وب سایت خبری جعلی به اشتراک بگذارند.

اسپلر قبل از به اشتراک گذاشتن موارد با خانواده یا دوستان خود در فیس بوک ، تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که اطلاعاتی را که در موضوعات مهم مانند COVID-19 یا از یک موسسه پزشکی معتبر ارائه می دهد ، به طور مشترک بررسی کند. با این حال ، اسپلر اذعان می کند که او باید یک یا دو زمان داشته باشد تا به موقعیت “مانند” یا “به اشتراک گذاری” برسد که همه حقایق را درک نمی کند.

اسپلر گفت: “من مطمئن هستم که این اتفاق افتاده است.” من عادت دارم آنچه را که در وب سایت های تأییدشده نمی یابم در رسانه های اجتماعی به اشتراک نگذارم. اگر کسی به “هی این درست نیست” اشاره کرد ، من به آن علاقه دارم ، فکر می کنم ، خوب ، اجازه دهید این را بررسی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *