یک نفر در تجمع تغییرات آب و هوایی مقابل کاخ سفید بازداشت شد

یک نفر در تجمع تغییرات آب و هوایی مقابل کاخ سفید بازداشت شد


دست کم یک نفر در جریان تغییرات شدید آب و هوایی در مقابل کاخ سفید در روز مردم بومی بازداشت شد ، جایی که گروه های بزرگی از بومیان گرد هم آمدند و از رئیس جمهور بایدن خواستند تا تصویب پروژه های سوخت فسیلی را متوقف کرده و وضعیت ملی اضطراری آب و هوایی اعلام کند.

ده ها نفر در مقابل کاخ سفید تجمع کردند و یک هفته پس از راهپیمایی از فرید پلازا با علامت “دفاع از میهن” ، “بایدن ، پروژه های سوخت فسیلی را رد کنید” و “خط سوم بازپرداخت” راهپیمایی کردند. کاخ سفید. اعتراضات شدیدتر شد زیرا یک نفر دستگیر شد و دیگران از طریق یک حصار موقت علیه سرویس مخفی آمریکا هل دادند.

این زن بومی توسط افسران CID که ظاهراً چیزی را بر روی حصار کاخ سفید پرتاب کردند ، بازداشت شد. او صدای جیغ ها شنیده شد“من نمی خواهم بمیرم” زیرا او در بازداشت بود.

چندین نفر در اعتراض روز مردم بومی در مقابل کاخ سفید بازداشت شدند.
آنا پول ساز / گتی ایماژ
به گفته سرویس مخفی ، ظاهراً یکی از معترضان در راهپیمایی اقلیمی چیزی را به طرف حصار کاخ سفید پرتاب کرده است.
به گفته سرویس مخفی ، یکی از معترضان در حین راهپیمایی اقلیمی چیزی را به طرف حصار کاخ سفید پرتاب کرده است.
آنا پول ساز / گتی ایماژ

در طول اعتراضات تعداد زیادی وجود داشت آواز و دعا دیده می شودمجسمه اندرو جکسون رئیس جمهور سابق در مقابل کاخ سفید تخریب شد.

کلمات “از ما انتظار داشته باشید” با حروف قرمز روشن بر اساس مجسمه نقاشی شده است.

بومیان مدتهاست که جکسون را متهم می کنند که در دوران ریاست جمهوری خود بومیان آمریکا را درمان کرده است ، به ویژه با لایحه اخراج هند که منجر به اشک او شد.

اعتراضات پس از دستگیری یکی و بقیه از طریق یک حصار موقت علیه سرویس مخفی آمریکا شدت گرفت.
اعتراضات پس از دستگیری یکی و بقیه علیه سرویس مخفی آمریکا از طریق حصاری موقت بالا گرفت.
آنا پول ساز / گتی ایماژ
خارج از کاخ سفید ، یک افسر پلیس پارک آمریکایی منتظر حضور مردم در روز تغییر اقلیم مردم بومی است.
یک افسر پلیس پارکهای عمومی آمریکا هنگام شرکت در تغییرات آب و هوایی بومی در مقابل کاخ سفید منتظر می ماند.
وکلا / ایولین هوجستاین

صبح گزارش شده است که به پارک آمریکا هشدار داده شده است که حوالی ساعت 10:20 معترضان را برداشته یا دستگیر کند. پس از هشدار دهها نفر در پیاده رو خارج از کاخ سفید باقی ماندند.

به گزارش واشنگتن پستسپس معترضان را به چادر بردند ، نقل قول و آزاد کردند.

پس از جدا کردن ماشین چاپ از تظاهرکنندگان ، گفته می شود پلیس او را تهدید کرده است برای دستگیری اعضای مطبوعات که فوراً “با بقیه نرفتند”.

معترضان از رئیس جمهور جو بایدن خواستند تا تأیید پروژه های سوخت های فسیلی را متوقف کرده و وضعیت اضطراری ملی آب و هوایی اعلام کند.
معترضان از رئیس جمهور بایدن خواسته اند تا تصویب پروژه های سوخت فسیلی را متوقف کرده و وضعیت ملی آب و هوایی ملی اعلام کند.
وکلا / ایولین هوجستاین
مردم در اعتراض به تغییرات آب و هوا در روز مردم بومی شرکت می کنند.
مردم در اعتراض به تغییرات آب و هوا در روز مردم بومی شرکت می کنند.
وکلا / ایولین هوجستاین

سرویس مخفی ایالات متحده فوراً به درخواست اظهار نظر درباره تعداد معترضان دستگیر شده پاسخ نداد.

معترضان روز دوشنبه شامل رهبران و اعضای قبایل بومی آمریکا در سراسر کشور بودند ، از جمله کیسی کمپ هورینک ، فعال بومی آمریکایی و عضو قبیله پونکا در اوکلاهما.

کمپ هورینک ، رهبر این اعتراضات ، به واشنگتن پست گفت: “اگر بخواهیم فعالان را برای تمرکز بر بحران و اعلام وضعیت اضطراری آب و هوا دستگیر کنیم ، این کار را انجام می دهیم.”

گفته می شود که یک معترض توسط CID دستگیر شده و فریاد می زند "من نمی خواهم بمیرم."
CID یک معترض را دستگیر کرد و بر اساس گزارش ها فریاد زد “من نمی خواهم بمیرم”.
وکلا / ایولین هوجستاین
ده ها نفر با حمل پلاکاردهایی مقابل کاخ سفید تجمع کردند "حفاظت از سرزمین های بومی ،" "بایدن ، رد پروژه های سوخت فسیلی ،" و "خط بازپرداخت 3 ،" برای شروع یک هفته تظاهرات.
ده ها نفر در مقابل کاخ سفید تجمع کردند و به مدت یک هفته به مناسبت راه اندازی “حفاظت از سرزمین های بومی” ، “بایدن ، پروژه های سوخت فسیلی را رد کنید” و “خط سوم بازپرداخت” راهپیمایی کردند.
آنا پول ساز / گتی ایماژ

کمپ هورینک ، 73 ساله ، می گوید: “برای 500 سال مردم به منطقه ای آمده اند که همه چیز در آن وابسته و در دوره بحران بوده است و حتی اگر نوه های بایدن نیز تغییر نکند ، زنده خواهند ماند.”

اعتراضات به اصطلاح فوریه این هفته توسط Buildback Fossil Fry هدایت می شود ، گروهی از گروه ها از بایدن می خواهند پروژه های سوخت فسیلی خود را کاهش دهد.

سازمان دهندگان انتظار دارند هزاران نفر به تظاهرات بپیوندند و روزانه تقریباً 300 نفر در این تظاهرات شرکت می کنند.

انتظار می رود روزانه هزاران معترض در مقابل کاخ سفید تجمع کنند.
انتظار می رود روزانه هزاران معترض در مقابل کاخ سفید تجمع کنند.
وکلا / ایولین هوجستاین

بسیاری از مردم تابلوهایی را برای اعتراض به خط لوله شماره 3 ، که روزانه 760 هزار بشکه نفت از کانادا از طریق مینه سوتا و ویسکانسین حمل می کند ، نگه داشته اند. منتقدان می گویند توافقنامه خط لوله سرزمین های حفاظت شده قبیله ای را نقض می کند. گزارش شده است که در 1 اکتبر ، روغن شروع به عبور از لوله کرد.

اولین روز تظاهرات در روز مردم بومی و مصادف با روز کلمب بود. این تعطیلات به افتخار بومیان آمریکا به جای کریستف کلمب تغییر نام داد و فعالان ادعا می کنند که آنها قادر به استعمار و اجبار بسیاری از قبایل بوده اند.

این اعتراضات پیش از اجلاس آب و هوا سازمان ملل متحد در ماه نوامبر برگزار می شود ، جایی که رهبران جهان بر تعهد بیشتر برای مهار گرمایش جهانی تاکید می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *