یک پرونده جنایی در ارتباط با پرونده هولیگانیسم در خیابان ابوویان ایروان تشکیل شده است صبح


یک پرونده جنایی در شعبه رسیدگی به جرایم سنگین کمیته تحقیق و تفحص از بند ۱ ماده ۲۵۸ قانون مجازات اسلامی تشکیل شده که در چارچوب آن سایر اقدامات تحقیقاتی و قضایی از محضر وی در حال انجام است. ساختمان دانشگاه دولتی ایروان در خیابان ابوویان. برای اطلاع از شرایط هولیگانی که رخ داده است.

بر اساس اطلاعات اولیه، گروهی از معترضان که توسط مخالفان سیاسی در مقابل ساختمان سازماندهی شده بودند، خیابان را با سطل های زباله مسدود کردند که باعث اختلال در رفت و آمد شد. علاوه بر این، دومی با صدای بلند دعوا کردند، یکدیگر را کشیدند، فحش دادند و یکی از آنها با لگد به ماشینی در خیابان زد.

تحقیقات در حال انجام است. اقداماتی برای شناسایی افراد شرکت کننده در حادثه، فردی کردن اقدامات آنها و ارزیابی اقدامات آنها در حال انجام است.

با مراجعه به سایت می توانید ویدیو را تماشا کنید:

اطلاع. فردی که مظنون یا متهم به ارتکاب جرمی است تا زمانی که مجرمیت او طبق قانون آیین دادرسی کیفری جمهوری اسلامی ایران به موجب حکم دادگاه که لازم الاجراء شده ثابت نشود، بی گناه محسوب می شود.

جمهوری ارمنستان
کمیته تحقیق

بر اساس قانون کپی رایت و حقوق وابسته، تکثیر گزیده مطالب خبری نباید بخش قابل توجهی از مطالب خبری را آشکار کند. هنگام بازتولید گزیده ای از مطالب خبری در سایت، ذکر نام رسانه در عنوان گزیده و همچنین قرار دادن لینک فعال سایت الزامی است.