یک چهارم آمریکایی ها حاضرند اسلحه به دست بگیرند – ببینید از چه چیزی عصبانی هستند – بیست داستان برتر


بر اساس یک نظرسنجی که اخیرا منتشر شده است، بیش از یک چهارم آمریکایی ها – ۲۸٪ – گفتند که ممکن است “به زودی نیاز به سلاح علیه دولت ایالات متحده داشته باشند.” این نظرسنجی همچنین نشان داد که اکثریت آمریکایی ها – لیبرال ها و محافظه کاران – احساس می کنند دولت آنها “فاسد و تقلب علیه مردم عادی مانند من” است. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

رأی دهندگان برای اسلحه 05-2022

این نظرسنجی، از ۱۰۰۰ رای دهنده آمریکایی، توسط موسسه سیاست دانشگاه شیکاگو در ماه می ۲۰۲۲ انجام شد. از جمله نتایج این نظرسنجی:

  • اکثریت آمریکایی ها موافق هستند که دولت “فاسد و کلاهبردار علیه مردم عادی مانند من” است، از جمله ۷۳ درصد رای دهندگان که خود را “جمهوری خواهان قوی”، ۷۱ درصد خود را “بسیار محافظه کار” و ۶۸ درصد از ساکنان روستایی می نامند. اکثریت واضح (۵۱ درصد) رای دهندگانی که خود را “بسیار لیبرال” می نامند نیز موافق بودند. به طور کلی، دو سوم رای دهندگان جمهوری خواه و مستقل موافق هستند که دولت علیه آنها “فاسد و کلاهبردار” است، در حالی که دموکرات ها به طور مساوی تقسیم شده اند.
  • در حالی که بحث بر سر یکپارچگی انتخابات ما بالا گرفته بود، اکثریت (۵۶٪) گفتند که “به طور کلی به برگزاری منصفانه و دقیق شمارش انتخابات اعتماد دارند”. اما این دیدگاه عمیقاً با دیدگاه حزب متفاوت است. از هر پنج دموکرات، چهار نفر (۷۸ درصد) می گویند که عموماً به انتخابات ما به عادلانه و دقیق بودن اعتماد دارند. نیمی از رای دهندگان مستقل (۵۱٪)، اما تنها ۳۳٪ از جمهوری خواهان موافق هستند. در میان کسانی که در سال ۲۰۲۰ به دونالد ترامپ رای دادند، ۳۱ درصد گفتند که به طور کلی به انتخابات اعتماد دارند.
  • تقریبا نیمی از آمریکایی ها (۴۹ درصد) موافق هستند که «در کشور من بیشتر و بیشتر احساس غریبه بودن می کنند» و ۶۹ درصد از جمهوری خواهان قوی و ۶۵ درصد از کسانی که خود را «بسیار محافظه کار» می خوانند، پیشتاز هستند. ۳۸ درصد از دموکرات‌های قوی موافق بودند.
  • و ۲۸ درصد از رای دهندگان، از جمله ۳۷ درصد از کسانی که در خانه های خود اسلحه حمل می کنند، موافق هستند که “ممکن است به زودی برای شهروندان ضروری باشد که علیه دولت سلاح به دست بگیرند.” از هر سه جمهوری‌خواه، یک نفر، از جمله ۴۵ درصد جمهوری‌خواهان قوی، این دیدگاه را دارد. از هر سه رأی دهنده مستقل یک نفر (۳۵ درصد) و از هر پنج دموکرات یک نفر موافق بودند.

حدود سه چهارم (۷۳٪) رای دهندگانی که خود را جمهوری خواه معرفی می کنند موافقند که “دموکرات ها عموماً قلدرهایی هستند که می خواهند دیدگاه های سیاسی خود را به مخالفان تحمیل کنند.” تقریباً همان درصدی از دموکرات ها (۷۴ درصد) این دیدگاه را با جمهوری خواهان ابراز می کنند. اکثریت برابر در هر یک از طرفین معتقدند که اعضای طرف دیگر “به طور کلی نادرست هستند و اطلاعات نادرست را ترویج می کنند”. واضح است که هر دو طرف یکدیگر را مقصر می دانند. این را در نمودار زیر ببینید.

قلدرهای آمریکایی 05-2022نیمی از آنها می گویند دوستان یا خویشاوندانی دارند که “توسط رسانه هایی که مصرف می کنند تغییر کرده اند”. و در فضای رسانه‌ای امروزی، که آمریکایی‌ها می‌توانند از میان انبوهی از منابع خبری و اطلاعاتی انتخاب کنند، اکثریت آمریکایی‌ها (۵۰ درصد) بر این باورند که وقتی اختلاف نظر سیاسی دارند، آنقدر به «اختلاف صادقانه» مربوط نمی‌شود، بلکه درباره آن‌هایی است که مخالف هستند. . آنها به دلیل اینکه اطلاعات خود را از کجا می گیرند، گمراه شده اند.» این را در نمودار زیر ببینید.

کنترل رسانه آمریکایی 05-2022

نیمی از همان افراد در نظرسنجی معتقدند که این اطلاعات رسانه ای نادرست است و اختلاف نظر واقعی نیست. این می تواند ناامید کننده باشد زیرا ممکن است هر طرف بخواهد طرف دیگر را سانسور کند تا نتایج “درست” را به دست آورد. تعجب می کنم که آیا این حقیقت دارد؟ ممکن است یک شکاف واقعی در نظرات سیاسی آمریکا وجود داشته باشد – پذیرش فزاینده سوسیالیسم ممکن است منبع آن باشد. در گذشته اینطور نبود.

پس چه چیزی آمریکایی ها را عصبانی کرد؟ اخیرا نظرسنجی های متعددی در این زمینه انجام شده است. در زیر یکی از CBS/YouGov آمده است (در اینجا بیشتر بیاموزید).

CBS Survey of American Concerns 06-2022ترس های آمریکا با آمدن و رفتن کمرنگ و محو می شوند. جنایت، سیاست اسلحه، و مهاجرت به همان اندازه که به هم مرتبط هستند، مسائل بزرگی هستند که باعث ایجاد شکاف های سیاسی در مورد چگونگی حل آنها می شود. اما واضح است که بزرگترین نگرانی امروز اقتصاد و افزایش نرخ تورم است. در اینجا درباره رکود بالقوه دو شیب بیشتر بدانید.

موضوعی که هر دو طرف بحث سیاسی می گویند جای نگرانی ندارد، دادگاه نمایشی سیاسی ۶ ژانویه است. اخیرا ببینید سیم صحیح را گزارش دهید پادکست – “حقیقت گفته شود پادکست: دموکرات ها در آمریکا، ۲ ژوئیه ۲۰۲۲ HYPE-NOTISE.” این نشان می دهد که دولت امروز ما تا چه اندازه فاصله دارد.

باید دید آیا آمریکایی ها به آنچه این نظرسنجی ها پیشنهاد می کند عمل می کنند یا خیر. یکی می ترسد که ما تا رسیدن به نقطه اوج در یک بحران بزرگ دیگر فاصله داریم.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.