۲۳۹۴۲ سهم در کالیفرنیا ریسورسز. (NYSE: CRC) توسط Mirae Asset Global Investments Co. Ltd.شرکت سرمایه گذاری جهانی Mirae Asset Ltd. او موقعیت جدیدی در شرکت منابع کالیفرنیا گرفت. (NYSE: CRC – Get Rating) در طول سه ماهه دوم، طبق آخرین افشای این شرکت با SEC. این شرکت ۲۳۹۴۲ سهم از سهام این تولیدکننده نفت و گاز را به ارزش ۹۲۲۰۰۰ دلار خریداری کرد.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز سهام خود را در این شرکت تغییر داده اند. Platinum Investment Management LLC یک موقعیت جدید در منابع کالیفرنیا در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۹۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Dupont Capital Management موقعیت جدیدی را در کالیفرنیا Resources در سه ماهه دوم به ارزش تقریباً ۱۳۷,۰۰۰ دلار به دست آورد. Spire Wealth Management موقعیت خود را در منابع کالیفرنیا ۳۹۸.۷٪ در سه ماهه اول تقویت کرد. Spire Wealth Management اکنون دارای ۳۷۴۰ سهم از سهام این تولیدکننده نفت و گاز به ارزش ۱۶۷۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۹۹۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Jupiter Asset Management Ltd. در سه ماهه اول یک مکان جدید در منابع کالیفرنیا به ارزش تقریبی ۲۴۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Phoenix Holdings Ltd. او در سه ماهه اول یک مکان جدید در منابع کالیفرنیا به ارزش تقریبی ۲۷۱۰۰۰ دلار خریداری کرد.

عملکرد موجودی منابع کالیفرنیا

سهام CRC در روز جمعه با قیمت ۴۴.۰۲ دلار افتتاح شد. شرکت منابع کالیفرنیا پایین ترین قیمت یک ساله ۳۵.۹۵ دلار و بالاترین سطح یک ساله ۵۱.۴۶ دلار. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۳.۹۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۴۳.۰۱ دلار است. ارزش بازار سهام ۳.۳۲ میلیارد دلار، نسبت قیمت به سود ۴.۳۴ و بتای ۱.۲۱ است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۳۹، نسبت معاملات ۰.۷۰ و نسبت سریع ۰.۶۶ است.

منابع کالیفرنیا (NYSE: CRC – Get Rating) آخرین بار نتایج سود سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۳ آگوست منتشر کرد. این تولیدکننده نفت و گاز درآمد ۱.۱۳ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۱.۹۶ دلاری (۰.۸۳ دلار) تحلیلگران بود. درآمد این شرکت در سه ماهه اول ۷۴۷.۰۰ میلیون دلار بود. کالیفرنیا ریسورس بازده حقوق صاحبان سهام ۳۵.۵۷ درصد و حاشیه خالص ۳۹.۲۱ درصد است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که California Resources Inc. 5.57 سود هر سهم برای سال جاری.

اعلامیه سود سهام منابع کالیفرنیا

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز جمعه ۲۵ شهریور ماه واریز شده است. در روز پنج شنبه ۱۰ شهریور ماه سودی به مبلغ ۰.۱۷ دلار بین سهامداران سابقه دار توزیع شد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۶۸ دلار در سال و بازده سود ۱.۵۴٪ است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۳۱ مرداد بود. نسبت پرداخت سود سهام کالیفرنیا ریسورسز (DPR) 6.71 درصد است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیرا گزارش هایی در مورد سهام CRC منتشر کرده اند. بانک آمریکا، کالیفرنیا ریسورس را از رتبه “خرید” به رتبه “کم عملکرد” ​​کاهش داد و قیمت هدف ۴۹.۰۰ دلار را برای این شرکت تعیین کرد. در یک گزارش پژوهشی در روز سه شنبه ۲۸ ژوئیه. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه ۱۹ اوت، سهام کالیفرنیا را از رتبه “d” به رتبه “c-” ارتقا داد. StockNews.com در گزارش تحقیقاتی روز چهارشنبه، سهام کالیفرنیا ریسورس را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد. استیفل نیکلاس روز چهارشنبه در گزارشی تحقیقاتی به پوشش سهام کالیفرنیا پرداخت. آنها رتبه “خرید” و قیمت هدف ۶۳.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کرده اند. سرانجام، MKM Partners در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ ژوئیه، رتبه “خرید” را مجدداً برقرار کرد و هدف قیمتی ۴۸ دلاری را برای سهام کالیفرنیا ریسورس تعیین کرد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش، یک نفر رتبه بندی نگهداری و چهار نفر رتبه خرید سهام شرکت را صادر کرده اند. بر اساس داده های MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۵۴.۲۰ دلار است.

درباره منابع کالیفرنیا

(رتبه گرفتن)

شرکت منابع کالیفرنیا به عنوان یک شرکت مستقل نفت و گاز طبیعی فعالیت می کند. این شرکت نفت خام، گاز طبیعی و مایعات گاز طبیعی را برای بازاریابان، پالایشگاه های کالیفرنیا و سایر خریدارانی که به امکانات حمل و نقل و ذخیره سازی دسترسی دارند، کاوش، تولید، جمع آوری، پردازش و به بازار عرضه می کند.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی توسط Quarterly for California Resources (NYSE: CRC)

دریافت اخبار و نظرات برای کالیفرنیا روزانه منابع آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای منابع کالیفرنیا و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.