۱۰ بهترین رابطه پدر و دختر در فیلم، به گزارش Reddit


روابط پدر و دختر در فیلم‌ها همیشه گرم است و یکی از بهترین‌ها را می‌توان در آخرین تریلر بقای یونیورسال پیکچرز مشاهده کرد. حیوانات در آن، دکتر بیوه نیت ساموئلز (ادریس البا) و دو دخترش هنگام بازدید از یک منطقه حفاظت شده در آفریقای جنوبی مورد حمله یک شیر قرار می گیرند.

بهترین بخش در مورد این رابطه خاص این است که قبل از اقدامات قهرمانانه نیت شروع می شود که دختر بزرگش به او نگاه متفاوتی داشته باشد. در طول این سال ها روابط پدر و دختر زیادی در فیلم ها وجود داشته است و Redditors بهترین آنها را توصیه کرده است.

ویدیوی امروز را مشاهده کنید

Seok-Woo & Su-An – Train To Busan (2016)

سوک وو با دخترش سو سوان سوار قطار می شود تا آرزوی او را برآورده کند تا تولدش را با مادرش در بوسان بگذراند. با این حال، زمانی که یکی از مسافران تبدیل به زامبی می شود و شروع به آلوده کردن دیگران می کند، همه جهنم از بین می رود. Tofu24 می گوید: من واقعاً از تأثیرات احساسی این فیلم شگفت زده شدم.

بدون شک یکی از بهترین فیلم های زامبی در کره جنوبی، K-horror نشان می دهد که یک پدر برای نجات دخترش تا کجا پیش خواهد رفت. در مدت زمان کوتاهی، سئوک وو از یک کارگر یقه سفید که فقط بر کاغذها، ماشین‌ها و رایانه‌ها تسلط دارد، به یک قهرمان اکشن تبدیل می‌شود و به طرز ماهرانه‌ای انبوهی از زامبی‌ها را برای رسیدن به سوآن حذف می‌کند. همچنین تماشاگران از پایان خوش کلیشه‌ای محروم می‌شوند که در آن سئوک وو مجبور می‌شود با دخترش خداحافظی کند و پس از آلوده شدن دخترش از قطار بپرد.

ریک و کتی – میچلز در برابر ماشین‌ها (۲۰۲۱)

MobileMessage معتقد است که این فیلم “دینامیک رابطه را جالب اما به اندازه کافی ساده برای مخاطبان جوان تر کرد.” ریک، یکی از طرفداران، دخترش را به یک سواری وحشیانه می برد تا با او ارتباط برقرار کند، اما زمانی که ربات ها شروع به حمله به انسان ها می کنند، مجبور می شوند برای زندگی خود بجنگند.

همانطور که در مورد نیت و مردیت حیواناترابطه ریک و کتی در ابتدا دشوار بود. در ابتدا تماشای تلاش مخاطبان برای رسیدن به تفاهم از طریق گفتگوهای ساده خسته کننده است. خوشبختانه، حملات خودکار و ضبط های قدیمی رابطه را از شکننده به قوی تبدیل می کند. از آنجا برگشتی وجود ندارد.

برایان و کیم – گرفته شده (۲۰۰۸)

وقتی دخترش کیم ربوده می شود، برایان، یک مامور سابق سیا، به دنبال افرادی می رود که این کار را انجام داده اند. DXBrigade اظهار داشت که وقتی موضوع روابط پدر و دختر در فیلم ها مطرح شد، فیلم اکشن لیام نیسون “اولین فکر من” بود.

برایان نمونه کامل پدر فعلی در یک ازدواج شکسته است. با وجود این واقعیت که پدرخوانده کیم ثروتمند است و هر آنچه را که نیاز دارد به او می دهد، برایان هرگز از بودن در کنار او دست نمی کشد. و درست مانند پدر واقعی که هست، وقتی گرفتار می شود به دنبال او می رود و ثابت می کند که چرا هرگز نمی توان او را جایگزین کرد.

جورج و آنی – پدر عروس (۱۹۹۱)

جورج، یک مالک شرکت کفش ثروتمند، تلاش می کند تا با این واقعیت کنار بیاید که دخترش در شرف ازدواج است. Redditor goodvibesFTM عاشق فیلم “یک پدر دوست داشتنی یاد می گیرد که چگونه از دخترش هنگام خروج از لانه حمایت کند.”

پدر عروس این نشان دهنده تأثیرات منفی عشق بیش از حد پدر به دخترش است. در حالی که ترس او برای او واقعی است، ایستادن در راه عشق او او را به عنوان یک شرور ترسیم می کند. اما همه چیز برای او یک شیب نیست. هر چه فیلم جلوتر می رود، درک آن بیشتر و بیشتر می شود. در پایان، طرفداران می توانند یکی از هیجان انگیزترین عروسی های فیلم را تماشا کنند.

کوپر و مرو – بین ستاره ای (۲۰۱۴)

کوپر، یک خلبان ناسا، تیمی را به کهکشانی دیگر در زمان دیگری هدایت می کند تا ببیند آیا سیارات قابل سکونت وجود دارد یا خیر. پس از مدتی متوجه شد که دخترش که به زمین بازگشته بود از او بزرگ شده است. رابموجو اذعان می‌کند: «در صحنه‌های پدر و دختر مثل بچه‌های کوچک گریه می‌کردم.

یکی از بهترین فیلم‌های کریستوفر نولان، مهیج علمی تخیلی، شاید بدیع‌ترین فیلم رابطه پدر و دختر باشد. داشتن دختری بزرگتر از پدرش مطمئناً به همان اندازه که جالب است گیج کننده است. بهترین بخش این است که کوپر و مورف حتی در بیشتر فیلم با هم کنار نمی آیند. تنها کاری که انجام می دهند این است که ارتباط برقرار کنند. با این حال، لحظات معدود آنها در کنار هم، به خصوص زمانی که Morph در آستانه مرگ است، واقعاً تأثیرگذار است.

ویل و تام – ردی نگذار (۲۰۱۸)

ویل، یک جانباز PTSD، با دخترش تام در جنگل زندگی می کند. هودینی این فیلم را به عنوان فیلمی توصیف کرد که “برای هرکسی که دلش برایش مهم نیست، باید تماشا کند.”

کمتر فیلمی بهتر از این فیلم PTSD را بررسی می کند هیچ ردی از خود باقی نمی گذارد و این چالش خاص است که به ایجاد پیوند بین پدر و دختر کمک می کند. تام از سبک زندگی انتخابی ویل راضی نیست، اما او آن را درک می کند و برای آن فداکاری می کند، از جمله به مدرسه نمی رود. از جمله چیزهایی که مخاطب از آن استقبال خواهد کرد این است که این دو در نهایت به توافق رسیده اند، ویل برای همیشه در جنگل زندگی می کند و تام به سبک زندگی شهری می پردازد.

بن و دخترانش – کاپیتان مارول (۲۰۱۶)

بن تصمیم می‌گیرد با دخترانش در صحرا زندگی کند، جایی که روش‌های زندگی‌اش در دنیا را به آنها آموزش می‌دهد. P_Tech3 این فیلم را دوست داشت زیرا او “پدری با چند فرزند است، بنابراین او فقط پدری نیست که تنها دخترش را می بندد.”

Redditor در مورد اکثر فیلم‌های پدر و دختری که پیوند را حداکثر به یک پدر و دو فرزند محدود می‌کنند، درست می‌گوید. با درگیر کردن بسیاری از کودکان، کاپیتان عالی بنابراین برجسته می شود. اگرچه بن در ابتدا رویکرد سختی را اتخاذ می کند، اما در نهایت تصمیم می گیرد فرزندانش را درک کند و آنها را به راه خودشان رها کند.

پدر من و یک راگ – نور زندگی من (۲۰۱۹)

یک بیماری همه گیر مرموز شروع به از بین بردن جمعیت زن می کند، بنابراین پدری دخترش را به صورت پسر در می آورد و با او به سفر می رود. هنگامی که یک Redditor از فیلم نام می برد، evol2020 از آن پشتیبانی می کند و می نویسد: “حتماً”.

کمتر زوج پدر و دختری بهتر از راج و پدرش با هم کنار می آیند. از آنجایی که هر دو می دانند چه چیزی در خطر است، از هر اشتباهی اجتناب می کنند و مراقب یکدیگر هستند. چالش ها به وجود می آیند، اما آنها با هم بر آنها غلبه می کنند.

جان و جنی – کماندو (۱۹۸۵)

سرهنگ جان ماتریکس برای نجات دخترش جنی پس از ربوده شدن توسط مزدوران به ماموریت می رود. هنگامی که Redditor دیگری از فیلم نام می برد، OnlyYoda Forgives از آن پشتیبانی می کند و نظر می دهد: “این یک انتخاب واقعا عالی است.”

کماندویی او همان سبکی را دارد که پدر دختر را نگه می دارد گرفته شده، اگرچه صحنه‌های مبارزه بسیار بهتر هستند، اما به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های اکشن تا کنون رتبه‌بندی می‌شود. جان در حالی که راه خود را در میان انبوهی از شرورها می‌جنگد و همچنان به همه یادآوری می‌کند که جنی زندگی اوست، جان خود را پدری می‌کند که هر دختری آرزویش را دارد.

مت و مدی – والدین (۲۰۲۱)

وقتی همسرش بر اثر عوارض آمبولی ریه می میرد، مت مجبور می شود دخترش مدی را به تنهایی بزرگ کند. Jelly_McPeanutbutter معتقد است که این فیلم “در نشان دادن هرج و مرج والدین کار بسیار خوبی انجام می دهد.”

مت پدری قابل دسترس است زیرا تقریباً تمام چالش هایی را که یک بیوه انجام می دهد، بر عهده می گیرد. از برخورد با نامادری تا تلاش برای درک دخترش از گزینه های قرار ملاقات، زندگی برای او هرگز آسان نخواهد بود. با وجود این، او انعطاف پذیر است و تمام تلاش خود را می کند تا آن را به نتیجه برساند.

بعدی: بهترین مادران تاریخ تلویزیون