۱۰ بهترین فیلم ترسناک اسلشر نوجوان، رتبه بندی شده – اخبار


تیپ اسلشر نوجوان همیشه محبوب است و گریه (۲۰۲۲) این یک موفقیت بود و ثابت کرد که مخاطبان عاشق شخصیت های جوان واقعی و واقعی هستند که با یک قاتل یا یک شرور سر و کار دارند. تارا کارپنتر، میندی میکس مارتین، چاد میکس مارتین، و لیو مکنزی به همان اندازه دختر نهایی OG، سیدنی پرسکات، پویا هستند.

زندگی دبیرستانی در حال حاضر پر از درام است، که آن را به مکانی هوشمندانه برای چیزهای ترسناک تبدیل می کند. طرفداران وحشت برخی از ویدیوهای کوتاه مورد علاقه خود را در Ranker به اشتراک گذاشته اند و بسیاری از این فیلم ها کلاسیک هستند که ثابت می کنند این داستان ها ماندگار هستند.

توجه: طبقه بندی لیست ها زنده هستند و همچنان در حال جمع آوری رأی هستند، بنابراین ممکن است برخی از رتبه بندی ها پس از این پست تغییر کرده باشند.

فیلم امروز

۱۰ افسانه شهری (۱۹۹۸)

در Hulu پخش کنید


ناتالی و برندا در حال فریاد زدن بر سر افسانه شهری

فیلم ۱۹۹۸ افسانه شهری – افسانه شهری ناتالی متوجه می شود که سایمون از ماندن در محوطه کالج خود وحشت دارد زیرا دانش آموزان بر اساس داستان هایی که سال ها در اطراف بوده شروع به قتل می کنند. ناتالی چشمانش را باور نمی کند و به شخص اشتباهی اعتماد می کند زیرا فکر می کند برندا بیتس بهترین دوست اوست.

فیلم بدون شک جذاب است، اما شخصیت های به هم پیوسته، فضایی خزنده، آشنا و آرام و مفهومی خوب دارد. افسانه شهری – افسانه شهری هنوز هم وجود دارد، اما به اندازه سایر اسلش های نوجوان محبوب نیست بلند فریاد بزن، که توضیح می دهد که چرا رتبه بالاتری ندارد.

۹ کشتار با اره برقی تگزاس (۱۹۷۴)

Stream on Shudder


کشتار اره برقی تگزاس در سال 1974

با فیلمی که در سال ۲۰۲۲ در نتفلیکس اکران شد، کشتار اره برقی تگزاس این یک فرنچایز محبوب است و اولین فیلم نیز یک فیلم محبوب نوجوانان است. طرفداران ترسناک هنوز از تماشای مجدد این فیلم محصول ۱۹۷۴ و دیدن اینکه Leatherface از کجا شروع شد لذت می برند.

دختر آخر سالی هاردستی زن جوانی است که بلافاصله متوجه می شود که عمیقاً به خانواده اش اهمیت می دهد زیرا متوجه می شود که مردم در تگزاس دزدان قبر هستند. از آنجایی که پدربزرگش درگذشت، او می خواست مطمئن شود که همه چیز خوب است. متأسفانه برای سالی، او با Leatherface و سایر شرورها روبرو می شود. سالی به داشتن شخصیت قوی معروف است و فیلم یادآور این است که او در مواجهه با چیزهای غیرقابل تصور چقدر می تواند قوی باشد.

۸ کالج (۱۹۹۸)

پخش جریانی در HBO Max


1998 کالج کیسی

نگاهی متفاوت به اسلشر نوجوان. دانشکده داستان یک دبیرستان به ظاهر معمولی را روایت می کند که در آن حوادث وحشیانه و شدیدی رخ می دهد. کیسی کانر معلمان دبیرستان هرینگتون را بسیار عجیب می یابد و متوجه می شود که آنها توسط بیگانگان تسخیر شده اند.

دانشکده تصدیق می کند که دبیرستان می تواند پیچیده، چالش برانگیز و احساسی باشد و یک عنصر علمی تخیلی سرگرم کننده برای تماشا اضافه می کند. همسالان کیسی نیز شخصیت های بزرگی هستند.

۷ جمعه سیزدهم (۱۹۸۰)

پخش جریانی در Paramount +


جمعه سیزدهمین اردوی مشاور (1980)

کمپ یکی از بهترین مکان‌ها برای یک فیلم نوجوان است، زیرا شخصیت‌ها اغلب اوقات دراماتیک را به عنوان مشاور می‌گذرانند، دوستان جدیدی پیدا می‌کنند، عاشق می‌شوند و استقلال خود را پیدا می‌کنند. در صورتی که جمعه ۱۳ ام بچه های کمپ کریستال لیک پشیمان هستند که وقتی فهمیدند یک قاتل در آن نزدیکی هست به اینجا آمدند.

ماسک معروف Jason Voorhees یکی از قسمت های به یاد ماندنی این فیلم است و به لطف لوکیشن، بدجنسی و لحن کلی، قرار است یک کلاسیک ناب شود.

۶ مقصد نهایی (۲۰۰۰)

پخش جریانی در HBO Max


الکس وحشت می کند و سعی می کند هواپیما را در مقصد نهایی ترک کند

در ابتدا سرنوشت اجتناب ناپذیر فیلم، الکس براونینگ می داند که سفر به پاریس با کلاسش ایده وحشتناکی خواهد بود. اگرچه الکس می داند که گفتن هواپیما در حال سقوط خطرناک است، از آنجایی که مردم بعید به نظر می رسد او را باور کنند، او چنان دید وحشتناکی دارد که می داند باید چیزی بگوید.

نگاهی خلاقانه و تازه به اسلشر نوجوان. سرنوشت اجتناب ناپذیر داستانی را روایت می کند که در آن مرگ شر است. الکس قرار بود در آن سفر بمیرد و از آنجایی که او در سرنوشت دخالت کرده است، اکنون در مشکل است. این فیلم داستانی قدرتمند در مورد یک نوجوان باهوش و مصمم را روایت می کند که به متفاوت بودن یا متفاوت به نظر رسیدن اهمیتی نمی دهد.

۵ می دانم تابستان گذشته چه کردی (۱۹۹۷)

پخش جریانی در HBO Max


من میدانم تو در تابستان قبل چکار کردی این یک بازی نوجوانانه است که بسیاری از طرفداران ترسناک از تماشای منظم آن لذت می برند، به دلیل حال و هوای دهه ۹۰ و داستان فراموش نشدنی آن. جولی جیمز و دوستانش با ماشین خود به شخصی ضربه زدند و در حالی که دوستان جولی می خواهند همه آن را فراموش کنند، جولی روزهای سختی را سپری می کند. این فیلم بر تابستان بعد تمرکز می کند که جولی به خانه باز می گردد و توسط قاتل او و گروه دوستانش تعقیب می شود.

این فیلم در دسته فیلم‌های ترسناک قرار می‌گیرد و همین موضوع نشان می‌دهد که چرا امتیاز نسبتا بالایی دارد. برای برخی، آن را به اندازه کافی نیست جیغ بزنو اگرچه ممکن است هوشمندانه یا جالب نباشد، فیلم همچنان سرگرم کننده است.

۴ جیغ ۲ (۱۹۹۷)

پخش جریانی در Paramount +


جیغ 2: میکی و سیدنی

فریاد زدن ۲ این لحن شوخ و خنده دار فیلم اصلی را ادامه می دهد، این بار سیدنی پرسکات در کالج است. او از کشف اینکه یک Ghostface دیگر در آنجا وجود دارد، شوکه می شود و امیدهای او برای تجربه ای شادتر و آرام تر در دانشگاه در خطر است.

فریاد زدن ۲ این سرگرمی و هیجان یک اسلشر و احساسات یک نوجوان را در حالی که سیدنی در اواخر نوجوانی خود به سر می‌برد ترکیب می‌کند و تمام تلاشش را می‌کند تا به جلو حرکت کند، رشد کند و بفهمد او کیست. در حالی که بسیاری فیلم اول را ترجیح می دهند، فریاد زدن ۲ هنوز هم یک دنباله عالی است که به همان اندازه هیجان انگیز و هیجان انگیز است جیغ بزن.

۳ کابوس در خیابان علم (۱۹۸۴)

پخش جریانی در HBO Max


نانسی تامپسون در فیلم A Nightmare On Elm Street جدی به نظر می رسد

کابوس در خیابان علم ممکن است روی فردی کروگر شیطانی و خزنده تمرکز کند، و در حالی که این فیلم کلاسیک تصاویری خیره کننده دارد و آنچه طرفداران هنوز درباره آن صحبت می کنند را می کشد، این زندگی نوجوانی نانسی تامپسون است که فیلم را خاص می کند.

نانسی و گروه دوستانش ناامید هستند تا فردی را در این بازی کابوس ها شکست دهند و به نظر می رسد نانسی موفق خواهد شد زیرا همه چیز را در این مبارزه قرار می دهد. اگر فیلم درباره شخصیت‌های قدیمی‌تر بود، کاملاً شبیه به آن نبود. این واقعیت که نانسی و دوستانش هنوز در حال کشف این موضوع هستند که چه کسانی هستند و چقدر آسیب پذیر هستند، چیزی است که به فردی قدرت می بخشد.

۲ هالووین (۱۹۷۸)

پخش جریانی در AMC +


هالووین 1978 دلقک جوان مایکل مایرز

عاشقان ترسناک آن را دوست دارند هالووین برای اعتبار آن، نحوه مبارزه او با لوری استرود، و مایکل مایرز ترسناک، که آهسته راه می رود، اما کاملاً به کشتن تمایل دارد. این فیلم همچنین یک قتل عام دوستانه نوجوانان است که در آن لوری سعی می کند یک شب خوب هالووین را با دوستانش داشته باشد و همچنین می خواهد یک پرستار بچه خوب باشد.

هالووین هیچ وقت ترسناک و تکان دهنده نیست و یک فیلم خوش ساخت نشان می دهد که یک فیلم نوجوان چقدر هوشمند، خلاق و قدرتمند است. او میله را خیلی بالا گذاشت.

۱ جیغ (۱۹۹۶)

پخش جریانی در Paramount +


Neve Campbell در نقش سیدنی پرسکات و Skeet Ulrich در نقش بیلی لومیس در Scream

جیغ بزن وحشت همیشه مورد علاقه بسیاری از مردم خواهد بود، بنابراین ترتیب آنها منطقی است. ترکیب آخرین دختر سیدنی، کشف بیلی لومیس قاتل دوست پسرش، خرابکاری از نوع ترسناک و شوخی های خنده دار آن را به یک تجربه عالی تبدیل می کند، مهم نیست که چند بار آن را تماشا کنید.

اگر سیدنی در آن فیلم اول دبیرستان نبود، داستان متفاوت، کمتر جذاب و معنادار بود. سیدنی با شخصیت Ghostface روبرو می شود و خود را معرفی می کند که داستان را جذاب تر می کند.

بعدی: هر فریاد فیلم، طبقه بندی شده بر اساس ترسناک

تقسیم تصویر هیو جکمن در نقش ولورین، رابرت داونی جونیور در نقش تونی استارک و زوئی سالدانا در نقش گامورا


فاصله
۱۰ نمایش برتر ابرقهرمانی مارول

درباره نویسنده