۱۰ سریال انیمیشنی با الهام از فیلم های ترسناک آسیایی – پاپ نیوز


آسیا مانند دنیای غرب فیلم‌های ترسناک عمیق و وحشتناکی را تولید کرده است که برای اغوا کردن و جذب بینندگان طراحی شده‌اند، در حالی که اغلب آهنگ‌هایی را اضافه می‌کنند که برای برانگیختن تفکر و درک عمیق طراحی شده‌اند. جای تعجب نیست که فیلم های ترسناک آسیایی منبع الهام برای نویسندگان، کارگردانان و بازیگران معاصر از سراسر جهان بوده است.

مطالب مرتبط: ۱۰ انیمیشن ترسناک که شما را کاملاً خنک می کند

انیمه در فهرست طولانی رسانه های الهام گرفته شده از فیلم های ترسناک آسیایی قرار دارد. از نظر طراحی، بسیاری از انیمیشن‌هایی که بینندگان از آن لذت می‌برند، از پیچیدگی لایه‌ای که در فیلم‌های ترسناک آسیایی یافت می‌شود، پیروی می‌کنند. استفاده و نمایش الهام می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. در برخی موارد، شواهد الهام را می توان یک بازتاب مستقیم در نظر گرفت، در حالی که در برخی دیگر، می تواند به سادگی یک لحن آشنا باشد.

به خودکشی و سایر موضوعات حساس اشاره دارد. علاوه بر این، اسپویلرهای زیادی نیز دارد. لطفا با احتیاط ادامه دهید

۱۰ اوزوماکی یکی از مشهورترین آثار جونجی ایتو است

جونجی ایتو سال ها الهام بخش نویسندگان، کارگردانان و بازیگران بوده است. ایجاد شده به عنوان یک مانگا، اوزوماکی یک فیلم اکشن زنده به همین نام ساخته شد. در هر دو اثر، روستاییان در یک شهر خیالی شروع به وسواس با تصاویر مارپیچی می کنند که در همه جا می بینند، و باعث می شود سلامت روان آنها به سرعت رو به وخامت بگذارد که خطر بی ثباتی روانی را به همراه داشته باشد.

مطالب مرتبط: ۱۵ داستان وحشتناک جونجی ایتو، رتبه بندی شده است

هیروشی نگاما کارگردان و استودیو درایو با الهام از این آثار، برای تولید یک مینی سریال چهار قسمتی انیمیشن همکاری کردند. اوزوماکی، قرار است در اکتبر سال جاری عرضه شود.

۹ Kings از موفقیت مودهای قبلی الهام گرفته است.

بازی پادشاهان با فیلم ترسناک ژاپنی معروف به همین نام بر اساس رمان موبایل همراه باشید بازی اسامه نوشته نوبواکی کانازاوا.

هر سه ماد داستان کلاسی را روایت می کنند که پیام های رمزگذاری شده ای را از شخصی که خود را “پادشاه” می نامد دریافت می کند. پیام‌های رمزگذاری‌شده حاوی دستورالعمل‌هایی برای گیرندگان هستند و در صورت عدم موفقیت در مورد عواقب ناگوار هشدار می‌دهند. در حالی که او ابتدا فکر می کرد این یک شوخی مفصل است، کلاس به زودی متوجه شد که این مسابقه مرگ بسیار واقعی است و برای زنده ماندن تا دور بعدی تلاش کردند.

۸ کیوفو شینبون شباهت های عجیبی به انتظارات دارد

کیوفو شینبون داستان به دنبال ری کیگاتا، دانش آموز دبیرستانی است که روزنامه ای به نام دریافت می کند خبر ترسناک جزئیات مرگ و میر و فجایعی که هنوز رخ نداده است. این مجموعه انیمه شباهت زیادی به داستان یک فیلم ترسناک ژاپنی دارد پیش بینی.

هاگن داستان هیدکی ساتومی را روایت می کند که پس از تعطیلات در راه خانه در یک باجه تلفن می ایستد و متوجه می شود که دخترش نانا در یک روزنامه تصادف کرده است. یک دقیقه بعد تصادفی رخ داد و نانا کشته شد. پس از سال‌ها بینش، هیدکی با مردی به نام ری کیگاتا صحبت می‌کند که برای روزنامه ترسناک تحقیق کرده است.

۷ هارمونی طنین خودکشی قوی دارد

هماهنگی یک انیمیشن علمی تخیلی که داستان توان کری، بازرس عالی رتبه شرکت هلیکس را روایت می کند که به ژاپن اعزام می شود. اندکی پس از ورود او، هزاران نفر در اقدامات همزمان خودکشی کردند و متهم شدند که می‌توانستند حوادث انتحاری جمعی را بررسی کنند و تروریست‌های پشت سر آنها را کشف کنند.

چهارده سال پیش هماهنگی رهایی، باشگاه خودکشی یک فیلم ترسناک ژاپنی که داستان کارآگاهان کورودا، شیبوساوا و موراتا را روایت می کند. آنها ماموریت دارند یک سری خودکشی های دسته جمعی متعدد را که در عرض شش روز رخ داده است، حل کنند.

داخله کیمیاگر تمام فلزات، تغییر شکل شکست خورد. ادوارد پای چپ خود را از دست می دهد و برادرش آلفونس تمام بدن خود را از دست می دهد. ادوارد برای بازیابی روح برادرش دست راست خود را قربانی می کند و آن را به سپرها می چسباند. تتسو: مرد آهنی شباهت هایی وجود دارد که به سختی می توان آنها را نادیده گرفت.

مطالب مرتبط: کیمیاگر تمام فلزی: ۵ راه برای داشتن یک پایان خوش

یک فتیشیست فلزی میله ای فولادی را به پای خود تحمیلی وارد می کند. پس از برخورد با خودرو، به بینندگان مردی به نام مرد حقوق‌بگیر نشان داده می‌شود که ابتدا با دید فلزات و ماشین‌آلات گرفتار می‌شود و سپس متوجه می‌شود که فلز از بدنش رشد می‌کند و از صورتش شروع می‌شود. تا آخرش که کاملا به مرد آهنی تبدیل شد

۵ Wolf Guy وحشت گرگ را می ستاید

فیلم ترسناک ژاپنی گرگ وحشت داستان فیلم درباره نوجوانی به نام آکیرا اینوگامی است. آکیرا با چندین چیز به طور همزمان دست و پنجه نرم می کند: کشتن والدینش، عاشق شدن با معلمش، یک رهبر گروه بی رحم، و تبدیل شدن به یک گرگینه در شب.

در سال ۱۹۹۲، مرد گرگینه قفسه سینه

این فیلم همچنین داستان نوجوانی به نام آکیرا اینوگامی را دنبال می کند. اما در انیمه، آکیرا پس از مسموم شدن مجبور به مصرف یک پادزهر همراه با عارضه جانبی می شود تا او را به یک گرگینه تبدیل کند. آکیرا در تلاش است تا با تغییرات جدید درون بدن خود سازگار شود و همچنین تلاش می کند تا از تعقیب ارتش جان سالم به در ببرد.

۴ دیگری موفقیت اصلاحات قبلی را دنبال می کند

شروع به عنوان یک رمان از یوکیتو ایتوجی، دیگر از آن زمان به بعد در یک فیلم ترسناک زنده و سریال انیمه اقتباس شده است. کویچی ساکاکیبارا به یک مدرسه راهنمایی جدید منتقل می شود، جایی که به سرعت متوجه می شود که همکلاسی ها و معلمانش به نظر از چیزی می ترسند. او متوجه می شود که وقتی مرگ های وحشتناک شروع می شود چه اتفاقی می افتد. کویچی در نهایت متوجه می شود که او را در چیزی که به عنوان “کلاس نفرین شده ۳” شناخته می شود، متعلق به اونریو، یک روح انتقامجو، قرار داده است.

انیمه کمی با فیلم متفاوت است و بر رابطه بین کویچی و می که به نظر یک همکلاسی ساکت و منزوی به نظر می رسد تأکید دارد.

۳ روزاریو + خون آشام شبیه رمان قیدان است

روزاریو + خون آشام داستان پسری به نام تسوکان را دنبال می کند که به طور تصادفی خود را در آکادمی هیولاهای مختلف می یابد: خون آشام ها، گرگینه ها، جادوگران، سنجاب ها، آژیرها، مارمولک ها، آدم برفی ها و حتی شیاطین.

در حالی که می توان گفت الهام بخش است روزاریو + خون آشام متنوع است و جنبه های بسیاری از افسانه را در بر می گیرد و نحوه روایت داستان یادآور صلاحیت هاییک فیلم ترسناک ژاپنی که در دهه ۱۹۶۰ منتشر شد و شامل چهار داستان کاملاً نامرتبط از ارواح است.

۲ فاز ماه بر دراکولا تأثیر می گذارد

فاز ماه داستان یک خون آشام نوجوان وحشی به نام هازوکی و یک عکاس ماوراء الطبیعه به نام کوهی را روایت می کند. او در حین فیلمبرداری قلعه شوارتزکه که شایعه شده به شدت مورد تهاجم قرار گرفته، هازوکی را روی پشت بام می بیند. کوه برمی گردد تا ثابت کند که آن را تصور نکرده و روح نیست. با این حال، کوهی به زودی خود را در دنیایی از سیاست خون آشام غوطه ور می یابد که او آن را درک نمی کند.

مطالب مرتبط: ۱۰ فیلم متحرک محبوبی که هرگز نباید اجازه دهید کودکانتان ببینند

در حالی که ترسناک تر از سایر سریال های مشابه است، فاز ماه این بسیار شبیه به یک فیلم ترسناک ژاپنی است شیطان، دراکولا و .بعد از ورود به مدرسه دخترانه، تمرکز هش روی آقای شیرکی است. در آنجا، پروفسور خود را غرق در دنیایی از رمز و راز و خون آشام ها می بیند – موجوداتی که قرار است فقط علم باشند.

۱ آبی کامل مانند یک جانور کور است

آبی کامل انیمیشن هیجان انگیز روانشناختی با بازی میما بازیگر محبوب موسیقی پاپ است. در طول فیلم، میما صدمات متعددی را متحمل شد که او را به حالت روان پریشی رساند. در پایان، مولانا پس از مواجهه با یک حمله لرزان، دوست میما را به خانه می برد، جایی که معلوم می شود مولانا نیروی محرکه موذی پشت میما است.

آبی کامل لحنی شبیه به یک فیلم ترسناک دارد جانور کوردر آن مردی به همراه مادرش یک مدل جوان زیبا را ربوده و به خانه می برند. در طول اسارت، یک مدل جوان مورد شکنجه روانی سادیستی قرار می گیرد.

بعدی: ۸ بهترین سریال انیمه قاتل سریالی