۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ – پاپ نیوز


انجمن تبارشناسی میزبان این رویداد بود

بریستول – مارک دادینگتون مورخ شهرستان الخارت در جلسه اکتبر انجمن تبارشناسی شهرستان الخارت سخنرانی خواهد کرد.

انجمن در ماه اکتبر تشکیل جلسه خواهد داد. ۲۰:۱ بعد از ظهر در اتاق اجتماع کتابخانه بریستول، خیابان ۵۰۵ W. Vistula. در این دفترچه آمده است که این جلسه برای عموم آزاد و رایگان است.

دادینگتون قرار است در مورد برخی از ارواح صحبت کند که گمان می رود مکان هایی مانند Winchester Manor، The Old Bag Factory، Bristol Opera House و Ox Bow Park هستند.

این پست اضافه کرد: «او توضیح خواهد داد که چگونه سایت‌های شجره‌نامه به او کمک کردند داستان‌های ارواح را تعریف کند، و او از نسخه اخیر شهر جن زده الخارت خواهد خواند.

برای اطلاعات بیشتر به elkhartcogensoc.org مراجعه کنید.

عزیز برای انتقال به بنیاد جامعه

الخارت – کوین دیر، که در ماه دسامبر به عنوان رئیس/مدیرعامل باشگاه های پسران و دختران شهرستان الخارت بازنشسته خواهد شد. ۳۱، بر آموزش و توسعه در بخش غیرانتفاعی شهرستان الخارت برای بنیاد جامعه از بهار امسال نظارت خواهد کرد.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که دری بر مرکز آموزشی سازمان های غیرانتفاعی، نشست سالانه مدیرعامل و میزهای گرد مدیرعامل نظارت خواهد کرد و به عنوان مربی و مربی در دسترس خواهد بود. علاوه بر کمک های مالی به سازمان هایی که به شهرستان الخارت خدمت می کنند، بنیاد جامعه از کار آنها با ارائه مشاوره، آموزش و فرصت های رشد حمایت می کند.

در این بیانیه آمده است: «دری در سال ۱۹۹۴ به شهرستان الخارت آمد تا هدایت باشگاه دختران و پسران گوشن را بر عهده بگیرد. بومیان بوستون شهرستان الخارت را به خانه شهرستان الخارت تبدیل کرد و با تبدیل باشگاه دختران و پسران به یک مرکز شناخته شده ملی برای بهبود جوانان، زندگی هزاران جوان را بهبود بخشید.

در طول مدت حضورش در آن سازمان، او از مالکیت یک سایت به چهار سایت با برنامه های متعدد و بودجه چند میلیون دلاری رسید. وی به مدت ۲۸ سال به عنوان مدیر عامل شرکت کرد و ۳۹ سال است که در زمینه توانمندسازی کودکان و جوانان فعال بوده است.

دیر در این بیانیه گفت: “من از پیوستن به بنیاد جامعه خوشحالم.” “بعد از اینکه تصمیم گرفتم از باشگاه دختران و پسران بازنشسته شوم، می دانستم که هنوز می خواهم در جامعه خود به کار ادامه دهم، اما به روشی جدید و متفاوت.” من و پیت در مورد احتمالات صحبت کردیم و من از این فرصت هیجان زده هستم. با بنیاد جامعه

برای اطلاعات بیشتر به www.inspiringgood.org مراجعه کنید.

MACOG 5310 وجوه موجود را اعلام می کند

SOUTH BEND – هیئت مدیره شهرستان میشیگان از اداره حمل و نقل فدرال برای برنامه کمک هزینه بخش ۵۳۱۰ “تحرک افزایش یافته برای سالمندان و افراد دارای معلولیت” بودجه دریافت می کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، برنامه کمک مالی بخش ۵۳۱۰ بودجه فدرال را برای حمایت از پروژه های سرمایه ای (ایمنی خودرو) و اجرای بودجه برای برنامه هایی که حمل و نقل را برای سالمندان و افراد دارای معلولیت فراهم می کند، فراهم می کند.

دریافت‌کنندگان واجد شرایط وجوه بخش ۵۳۱۰ شامل سازمان‌های غیرانتفاعی خصوصی و واحدهای دارای مجوز دولت محلی ایندیانا هستند. برای در نظر گرفتن، پروژه ها باید از برنامه حمل و نقل عمومی هماهنگ – برنامه خدمات انسانی منطقه میچیانا مشتق شوند. پروژه های خرید خودرو مستلزم تامین مالی محلی ۲۰ درصد از کل هزینه پروژه است. کمک هزینه عملیاتی مستلزم ۵۰٪ از بودجه تطبیقی ​​محلی است.

سازمان‌هایی که به دنبال کمک مالی تحت بخش ۵۳۱۰ هستند، دعوت می‌شوند در یک جلسه اطلاعاتی شرکت کنند، با این گزینه که شخصاً یا حوالی اکتبر بپیوندند. ۲۰:۱۱ صبح، نسخه اضافه شد. درخواست بورس تحصیلی را می توان به صورت آنلاین در www.macog.com یا با تماس مستقیم با MACOG با شماره ۵۷۴-۲۸۷-۱۸۲۹ یا ۵۷۴-۶۷۴-۸۸۹۴ دریافت کرد.