۱۲ بازیکن معروف بدمینتون جهان – بیگ ۲۴ خبر


بدمینتون یکی از جالب ترین ورزش هاست. این فقط در مورد مهارت نیست، بلکه بازیکنان در اطراف زمین حرکت می کنند که تماشای آن شگفت انگیز است. بدمینتون دارای تعداد باورنکردنی بدمینتون بازان زیبا در سراسر جهان است. بیایید قدر همه آنها را بدانیم و فهرستی از دوازده نفر تهیه کنیم مهمترین بازیکنان دنیای بدمینتون. این دوازده به هیچ وجه زیباترین بازیکنان بدمینتون نیستند، اما استعدادهای شگفت انگیزی دارند. حالا بیایید یک به یک آنها را بررسی کنیم.

در اینجا لیستی از زیبایی های بدمینتون در جهان آمده است-

۱ – جیرونا سامرویل (استرالیا)

جرونیا سامرویل داغ ترین بازیکن بدمینتون است

گرونیا یک بدمینتون باز استرالیایی چینی الاصل است. او ۲۱ ساله است و ۵ فوت و ۷ اینچ قد دارد. او هنوز نتوانسته در دونفره زنان یا دونفره مختلط به جمع ده نفر برتر برسد، زیرا در مسابقات بین المللی عملکرد خوبی نداشته است. با این حال، از نظر زیبایی، او مورد تحسین همه قرار می گیرد و به دلیل شخصیت کلی خود، او واقعا یک زن بسیار گرم است. زیبایی جرونیا در مسابقات قهرمانی چین شناخته شد. شایعه شده است که او جانشین سلسله چینگ است.

۲ – ساینا نهوال (هند)

ساینا نهوال داغ ترین بازیکن بدمینتون است

ساینا یک شاتل هندی است و یکی از آنهاست بهترین بازیکنان بدمینتون در جهان. او ۳۲ ساله و ۵ فوت و ۵ اینچ قد دارد. او دارای ۲۴ عنوان بین المللی از جمله ۱۱ عنوان Super Series است. ساینا اولین زن هندی است که مدال برنز بازی های مشترک المنافع را کسب کرده است. نه تنها این، بلکه ساینا اولین هندی بود که قهرمان بدمینتون نوجوانان جهان شد و اولین زنی بود که به مرحله یک چهارم نهایی بدمینتون انفرادی در المپیک رسید. ساینا یک خواننده و زنی با اعتماد به نفس و زیباست که پتانسیل رسیدن به موفقیت های بزرگ در بدمینتون را دارد.

۳ – هوانگ یاکیونگ (چین)

هوانگ یاکیونگ داغ ترین بازیکن بدمینتون است

هوانگ یاکیونگ بهترین بازیکن دونفره زنان در حال حاضر است. او نه تنها قهرمان بدمینتون است، بلکه فوق العاده زیبا به نظر می رسد. مردم او را فردی بسیار خوب توصیف می کنند. به نظر می رسد که او همیشه لبخند می زند و از بازی ها لذت می برد و رفتارش در زمین چشمگیر است.

۴ – گیب ادکاک (بریتانیا)

گبی ادکاک داغ ترین بازیکن بدمینتون است

گیب ادکاک بازیکن بازنشسته بدمینتون انگلیسی و همسر کریس ادکاک است. مردم زیبایی، جسارت و قد او را دوست دارند. او فردی خندان است.

همچنین بخوانید – ۱۲ زیباترین گلف بازان جهان

۵ – آشوینی پونابا (هند)

آشوینی بنابا معروف ترین بازیکن بدمینتون است

آشوینی بنابا یکی از بازیکنان تیم ملی هند است که با چشمان تیره و لبخند زیبای خود مردم را به خود جذب می کند. او در رتبه چهاردهم جهان قرار دارد و احتمالا باعث افتخار هندی ها به دستاوردهای خود شده است. او ۳۱ ساله است و زنی شیرین، زیبا و فوق العاده است.

قد آشوینی ۱۶۵ سانتی متر و بسیار جذاب است. او با جوالا جوتا مدال طلای بازی های جنوب آسیا و بازی های مشترک المنافع را کسب کرده است. او یک هندو است و هنوز در شبکه های اجتماعی فعال است.

۶ – دبی سوزانتو (اندونزی)

دبی سوزانتو داغ ترین بازیکن بدمینتون است

دبی سوسانتو بازیکن بدمینتون اندونزیایی و شریک سابق پراوین جردن است. آماده می کند داغ ترین بازیکن بدمینتون در جهان. او در دوبل تخصص دارد و در بین ۱۰ بدمینتون باز جهان قرار دارد. وی همچنین در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ قهرمان آسیای جنوبی شد.

۷ – کیم ها نا (کره)

کیم ها نا داغ ترین بازیکن بدمینتون است

کیم ها نا بازیکن بدمینتون اهل کره جنوبی است که بسیار لاغر است. او در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۳ با کو سونگ هیون مقام اول را در مسابقات دونفره مختلط کسب کرد و همچنین در سال ۲۰۱۷ با شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۳ قهرمان جام سودیرمان شد. اندام باریک او با ظاهرش مطابقت دارد و چهره او بسیار خاص و متفاوت است. که توجه مردم را به خود جلب می کند. او زیباست و یکی از زیباترین بازیکنان بدمینتون در جهان.

۸ – ریکو شیوتا (ژاپن)

Rikuo Shiota، داغ ترین بازیکن بدمینتون

ریکو شیوتا بدمینتون باز ژاپنی است که در مسابقات جهانی ۲۰۰۷ مدال برنز دو نفره زنان را به دست آورد. او همچنین مدال برنز و نقره بازی های آسیایی ۲۰۰۶ را در همین دسته از آن خود کرد و یکی از بهترین هاست. بدمینتون بازان زیبا بسیاری از آنها علاقه مند بودند. همانطور که بسیاری از مردم پیشنهاد می کنند، ریکو ظاهر بسیار خوبی دارد.

۹ – تای تزو یینگ (چین)

TAI TZU YING، داغ ترین بازیکن بدمینتون

تای تزو یینگ بازیکن بدمینتون است که رکورد جهانی را شکست. تماشای بازی او در مسابقات لذت بخش است. علاوه بر این او لبخند زیبایی دارد که هوادارانش اغلب در زمین می بینند. زمین بدمینتون خانه دوم اوست که از کلاس سوم ابتدایی در آنجا به این ورزش پرداخته است. سبک بازی خودجوش و تهاجمی او او را به محبوبیت هواداران تبدیل کرده است. در سال ۲۰۱۸، تای تزو یانگ جوانترین برنده سوپر سری شد و از آن زمان به عنوان یکی از قهرمانان مسابقات ظاهر شده است. موفق ترین بازیکنان بدمینتون در سطح جهانی.

همچنین بخوانید – ۱۰ تنیسور محبوب

۱۰ – جوالا گوتا (هند)

جوالا گوتا داغ ترین بازیکن بدمینتون

جوالا گوتا بازیکن بدمینتون هندی است که نماینده کشور در دونفره مختلط زنان و دونفره زنان است. او که اکنون بازنشسته شده است، مدال های زیادی کسب کرده و موفق ترین متخصص دوگانه در هند است. او با چتان آناند ازدواج کرد اما بعداً طلاق گرفت. آرجونا نیز برنده شد و یکی از داغ ترین بازیکن بدمینتون بسیاری از افراد پیشنهاد می کنند که لبخند و چشمان زیبای او باعث جذابیت او می شود.

۱۱ – میشل لی (کانادا)

میشل لی، داغ ترین بازیکن بدمینتون

میشل لی یک بدمینتون‌باز کانادایی با ویژگی‌های صورت آسیایی است که او را در داخل یا خارج از زمین عالی نشان می‌دهد. او بدنی برنزه، لبخندی زیبا و چهره ای دارد که باید برایش جان داد.

میشل دوست دارد از لحظاتش در زمین لذت ببرد و طرفدارانش دوست دارند بازی او را در زمین تماشا کنند. او همچنین به عنوان موفق ترین بازیکن بدمینتون در کانادا شناخته می شود.

۱۲ – گوه لیو یینگ (مالزی)

Guo Liuying داغ ترین بازیکن بدمینتون است

گو لیو ینگ بازیکن بدمینتون مالزیایی و یکی از آن مبارزانی است که با وجود مصدومیت به بازی خود ادامه می دهد. او برای طرفدارانش شگفت انگیز به نظر می رسد و گیم پلی بسیار خطرناکی دارد. علاوه بر این، او فردی بسیار مهربان با چهره ای زیبا و معصوم است. جدا از داشتن شخصیت شیرین، گو لیوئینگ به طور مداوم در رده بندی ده ها برتر در دونفره مختلط قرار داشت.

از این پس این ۱۲ زن زیبای بدمینتون در جهان هستند که نه تنها با استعداد، بلکه با زیبایی و شخصیت خود طرفداران خود را شگفت زده می کنند.