۱۲ بهترین بوکسور زن تمام دوران – بیگ ۲۴ خبر


مقدار زیادی در آنجا بود داغ ترین بوکسورهای زن در دوران قبل، معنای زن بودن زیر سوال می رفت. با این حال، این زنان مفاهیم سنتی جنسیت و همچنین قدرت بدنی را به چالش کشیده اند و موانع طولانی مدت را از بین برده اند.

زنان در بوکس حرفه ای و همچنین سایر رویدادهای ورزشی قابل توجه مانند تکواندو (یا MMA) یا هنرهای رزمی ترکیبی مانند بوکس و جودو پیشرفت کردند. بوکسورهای زن برجسته در طول تاریخ آثار خود را در دنیای بوکس به جا گذاشته اند. با این حال، مبارزان زن شروع به ظاهر شدن در عرصه بوکس مدرن کردند.

اگر فکر می‌کردید بوکسورها زنانه‌ترین یا شیک‌ترین نیستند، در اشتباه هستید. ما لیستی از آنها را تهیه کرده ایم ۱۲ تا از مشهورترین بوکسورهای جهان اکنون به ادامه مطلب می پردازیم.

زیباترین بوکسورهای زن

از مشت های مداوم گرفته تا ضربات برش، استقامت، چابکی، سرعت، دوام، مسابقات و غیره، این بوکسورها به همه اینها مجهز هستند.

در اینجا لیستی از بهترین بوکسورهای زن جهان آمده است:

۱. لورن ایگل

لورن ایگل، داغ ترین بوکسور

بوکسور ماهر استرالیایی و اسکیت باز معروف لورن ایگل در حدود ۱۱ دسامبر ۱۹۸۷ متولد شد. هنگامی که لورن در سال ۲۰۱۲، رقیب تایلندی کیانگساک سیثسایتونگ را شکست داد و قهرمان سبک وزن WBF شد، تمام دنیای بوکس زنان با چهره او آشنا شدند.

پیش از این در سال ۲۰۱۳، ایگل با موفقیت مقام سبک وزن را در استرالیا داشت. علاوه بر این، این خیره کننده در سن ۱۷ سالگی عنوان Miss Teenager International را در سال ۲۰۰۴ به دست آورد.

۲. مرلین اسپارزا

مرلین اسپارزا داغ ترین بوکسور زن است

مارلون اسپارزا بوکسور حرفه ای مدال طلا و برنز جهان از هیوستون تگزاس است. علیرغم اینکه در ۵ دقیقه در بین کوچکترین بوکسورهای زن قرار دارد، او بدنی عالی و عضلات برجسته ای برای نشان دادن دارد. خارج از مسابقات بوکس، جذابیت او فریبنده است.

۳. کیتی تیلور

کیتی تیلور داغ ترین بوکسور زن است

معروف ترین بوکسور حرفه ای ایرلندی کیتی تیلور است که احتمالاً بیشتر از هر بوکسور مرد دیگری برای عموم مردم شناخته شده است. با این حال، شما هرگز از گوش دادن به صحبت های او در بحث های خارج از رینگ حدس نمی زنید که او یک مبارز قوی با حرفه ای موفق است. میلیون ها فالوور به خاطر لبخند شیرین و لهجه لطیف ایرلندی او عاشق او شده اند.

همچنین بخوانید – ۱۰ دیوا زن برتر WWE: شما انتظار شماره ۷ را نداشتید!

۴. آوا نایت

آوا نایت داغ ترین بوکسور زن است

آوا در واقع یک بوکسور ماهر اهل چیکو، کالیفرنیا است و رنگ پوست تیره زیبایی دارد. او علاوه بر اینکه یک رقیب برتر در بوکس بانوان است، یک رزمی کار ترکیبی نیز هست. او به دلیل چهره خیره کننده و لبخند برنده اش قطعا می تواند روی جلد مجلات باشد.

۵. این نذر است

اینا منزر داغ ترین بوکسور زن است

اینا جایگاهی را در لیست ما به دست می آورد زیرا می تواند یکی از آن بوکسورهایی باشد که در سطح رقابتی بی گناه به نظر می رسد. او در قزاقستان به دنیا آمد. با این حال، او اکنون تابعیت آلمان را دارد.

او یک جدول برد بزرگ دارد و توسط شورای بین المللی بوکس به عنوان مبارز سال انتخاب شده است. اینا همچنین شروع به شرکت در جلسات عکس های شهوانی کرد و او را به جایگاه سکسی ترین بوکسور اروپا ارتقا داد.

۶. ماریانا خوارز

ماریانا خوارز داغ ترین بوکسور زن است

مبارز مکزیکی ماریانا در طول دوران طولانی و برجسته خود عناوین متعددی از جمله تاج flyweight از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ و همچنین تاج بانتام وزن از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ را به دست آورده است.

۷. مونیکا هناو

مونیکا هناو داغ ترین بوکسور زن است

مونیکا هنائو از کلمبیا مدلی باشکوه است که با هیکل شگفت انگیزش مردم را مجذوب خود می کند. او در واقع یک مدل کلمبیایی و بوکسور حرفه ای است. مونیکا از شرکت دادن زنان در مبارزه و گسترش این ایده که بوکس فقط یک ورزش برای همه جنسیت هاست لذت می برد.

همچنین بخوانید – ۱۲ بازیکن معروف بدمینتون در جهان

۸. سیسیلیا بارکوس

سیسیلیا برایکوس داغ ترین بوکسور زن است

سیسیلیا که در نزدیکی کلمبیا به دنیا آمد، در واقع یک بوکسور موی تای و بوکسور معروف نروژی است. در نتیجه او یک زن بسیار جذاب است که برای کسب عناوین جهانی زیادی رقابت کرده و یکی از معروف ترین حرفه ها را دارد. جدای از اجرای عالی او، چیزی که بینندگان را به تلویزیون جذب می کند لبخند شگفت انگیز و اندام زیبای اوست.

۹. آنا گولاتون

آنا جولاتون، داغ ترین بوکسور

مبارز و رزمی کار اهل سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، آنا در مسابقات بین المللی شرکت می کند. او کمربندهای IBA و WBO زنان فوق العاده بانتام وزن را دارد که او را به اولین زنی تبدیل می کند که این کار را انجام می دهد. اما چیزهایی که مردان را به سمت او جذب می کند قدرت بدنی و چشمان سیاه او است.

۱۰. Yesica Bopp

Yesica Bopp داغترین بوکسور زن

اولین قهرمان آرژانتینی است که او نیز یک بلوند زیبا با تقریبا ۴۰ درصد رکورد KO است. یسکا قهرمان سنگین وزن جهان بود. علاوه بر این، او روز به روز برای عکاسی در مجلات محبوب تر می شود. او از به رخ کشیدن چهره باشکوه خود دریغ نمی کند.

همچنین بخوانید – ۱۰ تنیسور برتر: شماره ۵ شما را شوکه خواهد کرد!

۱۱. آوریل متیو

آوریل میت داغ ترین بوکسور زن است

اپریل متی استرالیایی متولد شده، اگرچه سابقه حرفه ای مشابه بسیاری از بوکسورها را ندارد، در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد.

۱۲. آماندا سارانو

آماندا سرانو داغ ترین بوکسور زن است

در کمتر از ۱۰ سال، آماندا ۹ قهرمانی بزرگ را به دست آورده است. او به عنوان موفق ترین زیبایی پورتوریکویی با شاید قدرتمندترین شخصیت ورزشی در این ورزش، برنده هفت رشته مختلف شده است.

نتیجه

در حالی که بوکس به طور کلی یک بازی برای مردان در نظر گرفته می شود، این ورزشکاران زن اکنون به لطف سرعت، سرسختی و قدرت خود، کلیشه ها را در هم می شکند. فقط دوازده نفر از داغ ترین بوکسورها در اینجا نمایش داده می شوند. استعدادهای جوان زیادی با مهارت ها و آرزوهای جدید آماده هستند تا راه خود را به سوی شکوه بشکنند.