۱۲ تا از بهترین رپرهای کی پاپ – Big 24 News


آیا می خواهید کشف کنید که کدام گروه های کی پاپ محبوب ترین هنرمندان رپ را دارند؟ اگر چنین است، مجموعه ما را بررسی کنید ۱۲ تا از بهترین رپرهای زن کره ای.

جدیدترین حس و همچنین محبوب ترین موضوعات موجود در وب در حال حاضر آهنگ ها و هنرمندان کی پاپ هستند. به طور سنتی، خوانندگان مرد کی پاپ به خاطر آهنگ های رپ خود شناخته می شدند، اما در سال های اخیر، برخی از ستاره های زن زیبا و جذاب کی پاپ، بازی را تغییر داده اند.

اینها ۱۲ تا از بهترین رپرهای زن کره ای آنها در زیر فهرست شده اند.

جیمین:

شین جی مین معروف ترین خواننده رپ کی پاپ

خواننده رپ اصلی این گروه کره ای AOA شین جی مین خیره کننده متولد کره بود که بیشتر با نام هنری خود جیمین شناخته می شود. اشتیاق جیمین به تسلط بر گیتار کلاسیک، پیانو و سازدهنی نشان دهنده علاقه اولیه او به تجارت حرفه ای موسیقی است. او در سال ۲۰۱۲ با گروه کره ای AOA شروع به کار کرد و در ژانرهای کی پاپ، هیپ هاپ، ریتم اند بلوز اجرا کرده است. این خواننده جذاب کره ای چندین اجرا انفرادی داشته است.

آری:

کیم یه ریم معروف ترین خواننده رپ کی پاپ است

ترانه سرا، خواننده رپ و مجری متولد کره جنوبی به طور حرفه ای با نام یری شناخته می شود. نام اصلی او کیم یه ریم است. این رپر جذاب و باهوش کی پاپ آموزش های خود را با SM Media به مدت چهار سال قبل از پیوستن به Red Velvet در حدود سال ۲۰۱۵ به پایان رساند. کره.

بازسازی:

ریوجین داغ ترین خواننده رپ کره ای است

یکی دیگر از داغ ترین خواننده های رپ کی پاپ در این نمودار از ۱۲ تا از بهترین رپرهای زن کره ایRiojin در رتبه سوم قرار گرفت. او به عنوان رقصنده، مجری و خواننده در گروه ITZY شرکت می کند. با این حال، او قبل از شروع کار خود در ITZY در سال ۲۰۱۹، در فیلم “پادشاه” در سال ۲۰۱۷ بازی کرد.

همچنین بخوانید – ۱۲ هنرمند موفق و محبوب کی پاپ: تهیونگ در صدر لیست قرار دارد

هیونا:

کیم هیون آه معروف ترین خواننده رپ کی پاپ است

کیم هیون آه که با نام HyunA نیز شناخته می شود، خواننده رپ است. او به عنوان یک مدل کی پاپ، خواننده، ترانه سرا و خواننده رپ اجرا می کند. او در نزدیکی سئول، کره جنوبی، در ۶ ژوئن ۱۹۹۲ به دنیا آمد. HyunA اولین بازی Kpop خود را در حدود سال ۲۰۰۷ تحت JYP Entertainment کره ای با گروه دخترانه Wonder Girls انجام داد. او بعداً این گروه Kpop را ترک کرد و به گروه دخترانه ۴Minute شرکت Cube Entertainment پیوست.

یون:

Yeeun محبوب ترین خواننده رپ کی پاپ است

Yeeun، متولد آگوست ۱۹۹۸، نام مستعار هنرمند رپ کره جنوبی Jang Ye-Eun است. این خواننده و خواننده رپ کی پاپ پس از تأثیرپذیری از «نسل دخترانه» وارد صحنه کی پاپ شد. Yeeun، خواننده رپ اصلی CLC، قبلا در بسیاری از رویدادهای مرتبط با رقص شرکت کرده است. Yeeun سپس به عنوان هنرمند اصلی رپ برای گروه جدید CLC در سال ۲۰۱۵ اعلام شد.

Moonbeol:

Moonbyul، داغ ترین خواننده رپ کره ای

یکی دیگر از اجراکنندگان Kpop تحت RBW، Moobbyul، به عنوان خواننده، رپر، آهنگساز و مجری رادیو اجرا می کند. Moonbyul در سال ۲۰۱۴ به عضویت گروه دختران کره ای Mamamoo درآمد. در سال ۲۰۱۸، او اولین حضور انفرادی خود را با آهنگ دیجیتال “Selfish” انجام داد. این نوازنده توانا علاوه بر برنامه های رادیویی در سریال ها و برنامه های تلویزیونی آنلاین نیز حضور داشته است.

سویون:

Soyeon محبوب ترین خواننده رپ کره ای است

Soyeon نام هنری هنرمند کی پاپ Jeon So-Yeon است. داغ ترین خواننده رپ در کیپاپ آهنگ می خواند، ضبط و می نویسد. او در مورد بالرین ها آموخت و در بسیاری از رویدادها مقام اول را کسب کرد. این مجری پویا کار خود را در حدود سال ۲۰۱۶ آغاز کرد، زمانی که به عنوان کارآموز با Cube Entertainment ثبت نام کرد. این نوازنده جایزه فرهنگ هیپ هاپ هالیو ۲۰۱۷ و همچنین جایزه انجمن صنفی شبکه صوتی بازی ۲۰۲۰ را دریافت کرد.

همچنین بخوانید – مشخصات اعضای BTS (Bangtan Boys): حقایقی BTS که هر ارتش جدید باید بداند

ارین:

بائه جو هیون، معروف ترین خواننده رپ در کی پاپ

ایرن علاوه بر اینکه ملکه صنعت فیلم کره است، در درجه اول یک خواننده است. او رهبر و بنیانگذار Red Velvet در سال ۲۰۱۴ است. به غیر از فیلم ها و پخش کنندگان، او از سال ۲۰۱۵ به عنوان تک نفره در بسیاری از رویدادها اجرا کرده است. موسیقی رپ در سراسر تجارت سرگرمی کره به ستاره کمک کرد تا ۸.۹ میلیون دنبال کننده داشته باشد و رشد کند. به شهرت

جنی:

جنی کیم، مشهورترین خواننده رپ در کی پاپ

جنی کیم باید در لیست ما قرار بگیرد ۱۲ تا از بهترین رپرهای زن کره ای. او به دلیل علاقه اش به صحنه کیپاپ به بلک پینک پیوست. فعالیت جنی در سال ۲۰۱۶ با انتشار آلبوم Black Pink Square One به اوج خود ادامه داد. این فرد برجسته افتخارات زیادی را برای تلاش های خود دریافت کرده است، مانند جوایز موسیقی آسیایی Mnet و جوایز موسیقی Gaon Chart.

لیزا:

Lalisa Manupal محبوب ترین خواننده رپ کره ای است

اکنون، در سال ۲۰۲۲، لالیسا، یکی از بزرگترین و محبوب ترین ستاره های کی پاپ، محبوب ترین خواننده رپ در کی پاپ است. او همچنین یک خواننده و رقصنده ساکن کره جنوبی است. آواز خواندن و رقصیدن او در دوران کودکی به او فرصت موفقیت در صحنه اصلی را داد. در سال ۲۰۱۶، لیزا به گروه دخترانه کی پاپ Black Pink پیوست. علاوه بر این، اولین پروژه انفرادی لیزا، لالیسا، موفقیت زیادی در موسیقی داشت. در فهرست ۱۲ بهترین و محبوب ترین آهنگ کی پاپ در رتبه دوم قرار دارد.

واسا:

Ahn Hye-jin محبوب ترین خواننده رپ کره ای است

خواننده دیگر مامامو، تانا هواسا، به آن دست یافته است ۱۲ تا از بهترین رپرهای زن کره ای. درست مانند لیزا، به نظر می رسد که او جوان ترین عضو گروه است، اما برخلاف لیزا، او رپر اصلی مامامو نیست، که نشان می دهد طرفداران او چقدر ریتم و سبک او را دوست دارند.

همچنین بخوانید – ۱۲ خواننده زن بامزه و با استعداد در جهان ۲۰۲۲

خانم ها:

DAMI بهترین رپر زن کی پاپ

ما عاشق زنی هستیم که مهارت های زیادی دارد! دامی نه تنها هنرمند اصلی رپ گروه است، بلکه یک ستاره رقص و خواننده پشتیبان نیز هست. در مجموع ۳۰۸۰۲ رای حمایت در طول نظرسنجی آنلاین به دست آورد و در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

نتیجه

مانند هر دوره دیگری، موسیقی در نهایت قدیمی می شود. بهترین خواننده رپ جهان در حال حاضر نمی تواند بهترین در جهان بعدی باشد. از طرفی رپ برای بسیاری از افراد استثناست. در نتیجه طبقه بندی ۱۲ تا از بهترین رپرهای زن کره ای این یک چالش در سراسر جهان است. با این حال، این رتبه بندی ما از بهترین هنرمندان رپ در صنعت کی پاپ است. ما واقعا امیدواریم موارد مورد علاقه خود را در اینجا پیدا کنید.