۲ اصل وعده های غذایی همراه خود توفو. توفو کبابی همراه خود سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید “تواتسک” – “املت” همراه خود توفو (فیلم)


شاید متنوع اجتناب کرده اند ممکن است شناسایی توفو را شنیده باشید، با این حال انواع به سختی اجتناب کرده اند ممکن است به چیستی آن در نظر گرفته شده کرده اید. ژاپنی ها توفو را تحمیل کردند – توده ای شبیه چسبناک کدام ممکن است اجتناب کرده اند دانه های سویا مناسب تبدیل می شود، کدام ممکن است به معنای واقعی کلمه هستند {بی مزه} است، با این حال هر طعمی را مربوط به اسفنج فریب دادن می تنبل. فوق العاده مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده غنی اجتناب کرده اند داروها مغذی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} اینکه طبیعی است یکی اجتناب کرده اند بهتر از وعده های غذایی برای گیاهخواران {در سراسر} جهان است. خوشبختانه توفو به معنای واقعی کلمه هستند در ارمنستان ساخته تبدیل می شود کدام ممکن است فوق العاده بودجه تر اجتناب کرده اند توفوی ژاپنی ارائه شده است در برخی اجتناب کرده اند فروشگاه مواد غذایی ها است. توفوی ساخت شده در ارمنستان استاندارد بالایی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان اجتناب کرده اند آن برای تهیه تعداد زیادی وعده های غذایی برای گیاهخواران، روزه داران، دوستداران سبک های جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای جدید، افرادی که غذاهای مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید را ترجیح می دهند استفاده کرد. ممکن است ۲ اصل وعده های غذایی همراه خود توفو حاضر می دهم: توفو کبابی همراه خود سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید “توفو” همراه خود توفو “املت”. برای پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز همراه خود ملاحظه به ذائقه شخصی به ادویه های مختلفی خواستن دارید. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است توفو فی نفسه {بی مزه} است، قطعاً باید چاشنی شود. {در این} ویدیو تعدادی از ادویه را ارائه می دهیم راه اندازی شد می کنیم کدام ممکن است می توانید آن ها را به سلیقه شخصی چاشنی کنید.

سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید توفو برشته کنید

غذاهای بی نظیر:

توفو – ۲۰۰ خوب و دنج

سبزیجات اخیر – تعدادی از تکه (می توانید قارچ، فلفل، کدو تنبل، پیاز، بادمجان، گوجه فرنگی، بدون در نظر گرفتن دارید)

ادویه جات: نمک، فلفل سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید صورتی، سبزیجات خشک: آویشن، لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره.

روغن سبزیجات

برای سس: سس سویا، روغن زیتون، سبزیجات خشک، آب لیمو، سس کچاپ هر دو سس شیرین هر دو تلخ تایلندی.

طرز تهیه:

ابتدا توفو را اجتناب کرده اند قوطی پوست بیاورید، مایع اضافی را بردارید، سپس آن را در یک واحد حوله کاغذی هر دو کاتر وزن شخصی بپیچید به همان اندازه اجتناب کرده اند آب به بهتر از تعیین کنید بیشترین استفاده را ببرید. بیشتر است حداقل نیم ساعت بگذارید، با این حال اگر ۱-۲ ساعت بگذارید، حتی بیشتر است.

کدو بی تجربه را منافذ و پوست گرفته، رنده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب آن را بگیرید. ماهیتابه را خوشایند خوب و دنج کنید. گریل را به ۲ صورت می توانید تهیه کنید.

در امکان اول سبزی ها را نازک کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی ماهیتابه گریل بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید توفو را به صورت مناسب هر دو بلند اجتناب کرده اند هر دو طرف تفت دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تابه قرار دهید. هم سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم توفو را به مدت ۲ به همان اندازه ۳ دقیقه اجتناب کرده اند هر دو طرف کبابی کنید، این کافی است.

می توانید روی سیخ های چوبی کودک نوپا هم بپزید. {در این} حالت سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید توفو را به تاس های کودک نوپا دانش کنید. توفو را حتما بچشید. سپس سبزی ها را به همین ترتیب روی چوب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید توفو را در بین آن ها بچینید. یک بار دیگر در سینی گریل اجتناب کرده اند همه طرف سرخ کنید.

برای سس، روغن نباتی، سس سویا، آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات خشک را ترکیب کردن کنید. به همه اینها می توانید سس کچاپ، سس تقویت می کند هر دو سس شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلخ تایلندی را اضافه کنید.

سس را روی توفو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات کبابی بریزید، بگذارید یکی ۲ دقیقه نگه دارد، سپس سرو کنید.

“Tufatsq” – “املت” همراه خود توفو

دو دستور غذا با توفو.  توفوی کبابی با سبزیجات و غذاهای بی نظیر:

توفو – ۲۰۰ خوب و دنج

روغن نباتی – ۲-۳ قاشق غذاخوری

شیر طبیعی شیرین نشده – ۲ قاشق غذاخوری

مخمر غذایی (مخمر مغذی را نباید همراه خود مخمر خشک کدام ممکن است در پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی استفاده تبدیل می شود خطا گرفت) – ۱ قاشق غذاخوری (این می تواند یک چاشنی منحصر به شخص برای گیاهخواران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرشار اجتناب کرده اند متنوع اجتناب کرده اند داروها معدنی حیاتی است کدام ممکن است در ارمنستان نیز فروخته تبدیل می شود).

ادویه زرد – می توانید اجتناب کرده اند کاری، زردچوبه هر دو زردچوبه در اسبابک ها از حداکثر، اجتناب کرده اند تخمه آفتابگردان هر دو گشنیز آسیاب شده بیشترین استفاده را ببرید.

فلفل صورتی آسیاب شده، فلفل سیاه، نمک به میزان دلخواه

طرز تهیه:

توفو را همراه خود چنگال دانش کنید هر دو همراه خود رنده هر دو پوره سیب زمینی له کنید. تمام ادویه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این شیر طبیعی را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند ترکیب کردن کنید.

عالی ماهیتابه را خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن نباتی را اضافه کنید. بلوک توفو را اضافه کنید. مرتب هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۳ به همان اندازه ۵ دقیقه بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف سرو بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات اخیر را دانش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.

در صورت تمایل می توانید توپاز را همراه خود گوجه فرنگی هر دو قارچ نیز مناسب کنید. {در این} صورت گوجه فرنگی هر دو قارچ را اجتناب کرده اند در گذشته تفت دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس توفو را اضافه کنید.

تمام عمیق کنار هم قرار دادن سازی را می توانید در ویدیو بیانیه کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=GhNIlQ87VzY:

بر ایده قوانین کپی رایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حقوق مرتبط، محتوای اطلاعات تکراری نباید بخش قابل توجهی اجتناب کرده اند محتوای اطلاعات را آرم دهد. هنگام تکثیر گزیده ای اجتناب کرده اند مطالب خبری در موقعیت یابی، اشاره کردن شناسایی رسانه در عنوان انواع را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این توصیه لینک پرانرژی در موقعیت یابی الزامی است.