۲۰ چیز برای شکرگزاری در سال ۲۰۲۲ – ۲۰ خبرگزاری برتر


رویدادهای انتقالی، فصل ها و سنت ها اغلب زندگی ما را دیکته می کنند. شکرگزاری روزی است که به طور سنتی برای شکرگزاری برای نعمت ها و پاداش هایمان در نظر گرفته می شود. اما مزایای تمرین شکرگزاری بی پایان است. کسانی که زمان و تلاش می کنند تا به طور منظم در مورد چیزهایی که بابت آنها سپاسگزار هستند فکر کنند، احساس حضور بیشتری در زندگی خود دارند.

مطالعات علوم اجتماعی/روانشناختی داده‌هایی را تولید کرده‌اند که نشان می‌دهد حضور بیشتر منجر به شانس بیشتری برای داشتن روابط رضایت‌بخش‌تر، بهبود ایمنی و سلامتی و احساس کلی رفاه می‌شود. افرادی که قدردانی را جزئی اساسی از نظام ارزشی خود می دانند، احساس پرانرژی، خلاقیت و اشتیاق بیشتری دارند. آموزش قدردانی و قدردانی با مثال راهی برای آنها فراهم می کند که کمتر خود محور، دلسوز، شادتر و موفق تر باشند.

پس این روز شکرگزاری را بهانه ای برای تشکر در تمام طول سال قرار دهید.

در زیر ۲۰ مورد در لیست سپاسگزاری من وجود دارد – لطفاً آنچه را که سپاسگزار هستید در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

با تشکر سلام از سیم صحیح را گزارش دهید خداوند شما و تیم را حفظ کند.

 1. من از ایمان و رابطه شخصی خود با عیسی مسیح و پدر مقدسم سپاسگزارم.
 2. سپاسگزارم که هر روز از خواب بیدار می شوم و این فرصت را دارم که با فروتنی شگفتی های این دنیا را تجربه کنم.
 3. من از سلامت جسمی و شناختی خود سپاسگزارم.
 4. من از خانواده، دوستان و آزادی سپاسگزارم.
 5. من برای خردی که با افزایش سن به دست می آید سپاسگزارم.
 6. ممنونم که لطفی کردم.
 7. سپاسگزار لحظاتی هستم که روحم را تسکین می دهند: حسی که خورشید در یک روز زمستانی روی صورتم احساس می کند، نسیم خنکی که پوستم را در یک بعد از ظهر سوزان تابستانی قلقلک می دهد، اولین دانه برف فصل، پرندگانی که تحمل می کنند. . نگاه‌های سرزده‌ام، خنده‌های کودکانه، لبخند ارزشمند عشقم به من نگاه می‌کنند، گلبرگ‌های گلی که مرا مجذوب خود می‌کنند و من را سرشار از شادی می‌کنند و حواسم را با رنگ‌های زنده خیس می‌کنند. و البته شکلات.
 8. من برای آن لحظات آشکار “آها” سپاسگزارم.
 9. از اینکه شاهد اعمال محبت آمیز و محبت آمیز به دیگران هستم سپاسگزارم.
 10. من از TIME سپاسگزارم.
 11. من برای دستیابی به سبک زندگی منحصر به فرد خود سپاسگزارم. شخصی که من آن را پرورش دادم و سخت تلاش کردم تا به زندگی بیاورم، که با شناخت واقعی من از خوب و بد ممکن شد – احساس راحتی می کند و مانند یک دستکش برای من مناسب است.
 12. من از خاطرات و لیست یادآورهایی که الهام بخش، آسایش و جهت گیری در زندگی من هستند سپاسگزارم.
 13. از لبه‌های ناهموار و گودال‌های عمیقی که به انعطاف‌پذیری و شجاعت من در انتخاب شکست به‌عنوان پاداش و نه مانعی برای پیشرفت من شکل دادند، سپاسگزارم.
 14. من از باخت سپاسگزارم. هیچ انگیزه ای برای دوست داشتن و دوست داشتن کسی بیشتر از از دست دادن چیزی نیست که دوستش دارید و دوستش دارید.
 15. من از اخلاق کاری، خلاقیت، بینش و اشتیاقم سپاسگزارم زیرا آنها مرا در واقعیت مستقر کردند و به ذهنم اجازه دادند وحشی شود.
 16. من از پشتکارم سپاسگزارم، این به من و دیگران خدمت خوبی کرده است.
 17. از غریبه هایی که فقط برای گسترش دید و حس تقاطع من از راه من عبور می کنند سپاسگزارم.
 18. من از کلیک ها قدردانی می کنم. آن لحظات همیشگی بین من و دیگری، که در آزمون زمان مقاومت می کند، و چنان عمق و راحتی را فراهم می کند که می توان قوی و در مسابقه ماند.
 19. من از هوس و طنز سپاسگزارم زیرا هر دو مانند مرهم بر زخم های باز قلب عمل می کنند.
 20. من برای آنچه که در راه است سپاسگزارم… امیدوارم روز جدیدی باشد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا به اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع همگانی برای مقاله اصلی RWR.