3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راههای آسان برای ایجاد انگیزه

وقتی سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، یکی از بزرگترین دغدغه های من ایجاد انگیزه و ثابت ماندن بود. نمی دانم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها متوجه شدم که انگیزه چیزی نیست که به شما برسد. این یک جادوی جادویی نیست که بتوانید آن را فعال کنید ، اما اگر آماده باشید که متعهد به تغییر واقعی باشید ، راه های ساده ای برای ایجاد انگیزه وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من از “شکست” های گذشته وحشت داشتم و احساس می کردم نمی توانم این کار را انجام دهم. به نظر می رسید ایده کاهش 10 پوند را نمی توان نگه داشت! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس ، ناامیدی را بپذیرم و آن را به نحوی انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی برای انجام کاری به چالش کشیده می شوید و وقتی آن را به طور کامل انجام می دهید نظر خود را تغییر می دهید.

حتی یک چیز ساده مانند دستیابی به یک هدف کوچک ، نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی روزانه 5 دقیقه به شما دوز انگیزه فوری می دهد!

2. برخی از اطلاعات واقعی را پیدا کنید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام زندگی خود موفق بوده اند بسیار الهام بخش هستند ، اما دیدن زنانی که با وزن خود دست و پنجه نرم کرده اند ، بدن خود را تغییر می دهد. برای من ، دختران مجلات (اکنون Tik Tok ، ig و غیره) در دسترس نبودند. درست است ، من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من فرضیه در آن زمان آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور شدم یک آزمایش واقعی پیدا کنم و چند عکس از مادرم گرفتم زیرا نمی دانستم هنوز وجود دارد و از آن برای تشویق استفاده کردم. نه به این دلیل که من هنوز کاری انجام داده ام بلکه به این دلیل بود که دیدن عکس های بدنم در آن لحظه دردناک بود. من از درد روحی و روانی که در آن لحظه داشتم می دانستم و دیگر هرگز نمی خواهم چنین احساسی داشته باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگری هم مرا می دیدند. برای دیدن اینکه زنان “عادی” توانستند وزن خود را کاهش دهند ، سالم بمانند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و سالم بمانند. سبک زندگی. من انجام ندادم ، اما اکنون شما این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! ای کاش می توانستید در کنار هزاران زنی باشید که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا تماشا کنید و ترجمه و داستان سارا برنده برنده Crop Top Crunch Time را بررسی کنید تا فوراً انگیزه خود را افزایش دهید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

# تیم LSF! آیا می دانید که یک جامعه باورنکردنی زن در انتظار تشویق شماست؟ تیم LSF ، جامعه تناسب اندام ما از زنانی است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را پایین بیاورند و بر روی یکدیگر بنشینند. خام ، صادق و در برابر عمیق ترین ناامنی های خود نسبت به یکدیگر آسیب پذیر هستیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی به شما!

عاشق انجمن تناسب اندام عرق ، جامعه تناسب اندام زنان ، کالج های زنان باشید

مسئولیت ایجاد شیوه زندگی به طور واقعی پاسخگویی و حمایت است! همیشه افرادی در خانه ما نیستند که به طور کامل دلیل تغییرات ما را درک کنند. غالباً با نیت خوب ، ما را از انتخاب سالم منصرف می کنند ، زیرا در آنچه با آن راحت هستند متناسب نیستند. اما این سفر با شماست! شما فقط باید با کمک هایی که نسبت به دیگران انجام می دهید تمایز بیشتری قائل شوید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *