30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز بعد از تابستان شما را پایین بیاورد. این زمان برای تمرکز مجدد بر روی خود است زیرا ما تمایل به سقوط داریم. آهسته حرکت کنید ، کارهایی را که دیگر انجام نمی دهید رها کنید و 30 روز مراقبت از خود را برای سیر شدن خود اختصاص دهید.

یافتن زمان همیشه برای شما آسان نیست ، اما بسیار مهم است! هر ماه سپتامبر این تقویم ها را ایجاد می کنم تا تمرین همه روزه برای همه ما آسان شود. اگر جام خود را پر نکنید ، نمی توانید جام دیگران را پر کنید. مثل “ده!” اما بسیاری از ما آن را عملی نمی کنیم و من می خواهم این ماه آن را تغییر دهم!

مراقبت از خود بدتر می شود ، اما این فقط در مورد جوشاندن و نوشیدن شراب نیست (با این حال ، واقعاً احساس خوبی دارد) این همه در مورد یافتن چیزی است که واقعاً به شما خدمت می کند! فقط شما ، به عنوان والدین می توانید به طور قطع بدانید که آیا چنین است.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از آرامش بخش بدن ، روح و ذهن شما است تا بتوانید 100٪ احساس جدیدی را تجربه کنید.

این تقویم را چاپ کنید و هر روز در هر کجا که آن را می بینید قرار دهید! همچنین می توانید این موارد را به عنوان تماس های رول خود در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از اینها به عنوان راهنما برای ترکیب آنها استفاده کنم. اگر احساس می کنید به چیز خاصی نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

بعداً برای من تکرار کن ، مراقبت از خودخواهی نیست ، ضروری است! شما حداقل 5 دقیقه در روز نیاز دارید تا بتوانید خود را محک بزنید ، احساس خود را بسنجید و آماده باشید تا بهترین باشید!

من چند تمرین زنده و چت در اینستاگرام اضافه می کنم ، سپس اعلان های mix + را دنبال کنید ، هیچ چیز را از دست نخواهید داد!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *