۳۰ Rock دوباره در آگوست ۲۰۲۲ نتفلیکس را ترک می کند – Big 24 News


متأسفانه، ۳۰ Rock یک سریال نتفلیکس است که در ماه جولای به پایان می رسد. مطمئن شوید که تجربه پرخوری خود را در اسرع وقت شروع کرده اید. از آنجایی که کل سریال حدود ژوئیه ۲۰۲۲ پخش کننده را ترک خواهد کرد. تنها یکی از آنها، تینا فی در واقع خالق کمدی کمدی است. ۳۰ سنگ. NBC اولین فصل خود را در اکتبر ۲۰۰۶ پخش کرد. این سریال به مدت هفت سال تا پایان ژانویه ۲۰۱۳ ادامه داشت.

این نمایش موفقیت بزرگی داشت و جوایز امی، جوایز گلدن گلوب و همچنین جوایز انجمن بازیگران سینما را از آن خود کرد. با این حال، علیرغم تمام جوایزی که ۳۰ راک کسب کرد، همچنان مشکلات رتبه بندی داشت.

خوشبختانه NBC به ۳۰ Rock اعتقاد داشت، بنابراین این سریال در مجموع هفت فصل دریافت کرد. حتی اگر ترجیح می دهیم این کمدی فوق العاده سرگرم کننده را تماشا نکنیم، نتفلیکس را ترک کنید. ما فکر می کنیم هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم.

30 راک دوباره در آگوست 2022 نتفلیکس را ترک می کند

چه زمانی نتفلیکس پخش جریانی را متوقف می کند؟

از یکشنبه، ۳۱ جولای ۲۰۲۲، پخش برنامه کمدی در نتفلیکس متوقف می شود. آخرین روز برای پخش هر هفت فصل در نتفلیکس ۳۰ جولای است. با این حال، اگر ادامه دهید، ما فکر می‌کنیم که زمان زیادی برای اتمام چندین قسمت قبل از خروج سریال از Netflix دارید.

همچنین بخوانید – Never Got Iver Season 3

بعداً ۳۰ Rock را کجا خواهید دید؟

از ۳۱ جولای، ۳۰ Rock دیگر برای پخش در نتفلیکس در دسترس نخواهد بود. با این حال، کل مجموعه همچنان با اشتراک Hulu قابل دسترسی است. قسمت های ۱، ۳، ۴، ۵ و ۶ نیز برای تماشای کاملا رایگان با تبلیغات در Peacock در دسترس هستند.

برای پخش جریانی فصل دوم در آنجا باید یک عضویت معتبر Peacock داشته باشید. از طریق Vudu و همچنین Amazon Instant Video، اکنون می توانید قسمت های جداگانه یا کل فصل را خریداری کنید.

و در حالی که ۳۰ Rock به زودی نتفلیکس را ترک خواهد کرد، کمیک های دیگری مانند Community، Arrested Development، The Good Place و New Girl تا اطلاع ثانوی در آنجا در دسترس خواهند بود.

ویدئو از ۳۰ Rock Official