۴ دلیل برای اینکه چرا باید تجارت خود را محدود کنید – Big 24 News


اگر به تازگی یک کسب و کار را راه اندازی کرده اید، ممکن است به این فکر نکرده باشید که چه نوع ساختار شرکتی باید باشد. به هر حال، هنوز در مراحل ابتدایی است و مدتی طول می کشد تا تبدیل به چیزی شود که باید به روش خاصی بسازید. با این حال، دنیای تجارت پر از شگفتی است و ممکن است زمانی فرا برسد که کسب و کار شما باید شکل جدیدی به خود بگیرد تا طبق برنامه رشد کند. بسیاری از ساختارهای شرکتی مختلف هنگام راه اندازی کسب و کار در دسترس هستند. هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. با این حال، اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالاً می خواهید در نظر بگیرید که آیا یک شرکت می تواند به جای LLC بودن از LLC بودن سود ببرد. با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید به چهار دلیل که چرا باید تجارت LLC خود را به جای LLC راه اندازی کنید، نگاه کنیم.

شرکت محدود چیست؟

شرکت با مسئولیت محدود تجاری است که دارایی های صاحبان خود را از بدهی های شرکت جدا می کند. این بدان معناست که در صورت شکایت از شرکت، مالکان مسئولیتی در قبال بدهی ها نخواهند داشت. این نام از این واقعیت ناشی می شود که شرکت یک شرکت با مسئولیت محدود است. این تجارت معمولاً زمانی به صورت یک شرکت محدود تشکیل می شود که گروهی از افراد در این تجارت سرمایه گذاری کنند و هر کدام در ازای پولی که سرمایه گذاری می کنند سهمی از شرکت دریافت کنند. سرمایه گذاری در شرکت شما یک روش متداول برای تامین مالی یک استارتاپ با تعداد کمی از افراد درگیر در کسب و کار است، اما منطقی است که با رشد شرکت به این کار ادامه دهید. هنگام تشکیل یک شرکت با مسئولیت محدود، باید سوابق سالانه خود را به دولت ارسال کنید. این باید شامل نام صاحبان و مدیران شرکت، آدرس دفتر ثبت شده و نام شرکت باشد. صاحبان یک LLC سهامداران نامیده می شوند.

حفاظت آموزشی ویبولیتین

شکی نیست که یک شرکت با مسئولیت محدود دارای سطح خاصی از حمایت از صاحبان خود است. این راهی برای محدود کردن مسئولیت آنها در قبال بدهی های شرکتی است. اکنون ممکن است فکر کنید که این بدان معناست که صاحبان یک شرکت محدود هرگز مجبور به انجام کاری نخواهند بود. اما، متأسفانه، این کاملاً صادق نیست. وقتی شرکت بدهکار است، وصول بدهی به دنبال شرکت است. آنها می خواهند پول بدهی شرکت را بپردازند. اما اگر اموال یا پولی برای بازپرداخت بدهی وجود نداشته باشد، آنها نمی توانند کاری انجام دهند. بنابراین، در حالی که یک شرکت محدود سطح معینی از حمایت از صاحبان خود را ارائه می دهد، این بدان معناست که آنها مسئول پرداخت بدهی های شرکت هستند. با این حال، اگر شرکت دارایی و پول کافی داشته باشد، این حفاظت اضافی برای مالکان بسیار ارزشمند است.

راه اندازی آن آسان است

خبر خوب در مورد راه اندازی کسب و کار خود به عنوان یک شرکت محدود این است که فرآیند پیچیده ای نیست. در اکثر کشورها، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اساسنامه شرکت خود را به دولت محلی خود ارسال کنید و هزینه کمی بپردازید. پس از انجام این کار، یک شناسه تجاری مانند نام شرکت یا آدرس دفتر ثبت شده برای شما صادر می شود. تنها نقطه ضعف واقعی این است که راه اندازی کسب و کار شما می تواند چندین هفته طول بکشد، زیرا قبل از اینکه بتوانید شرکت خود را راه اندازی کنید باید اساسنامه را ثبت کنید و منتظر تایید باشید. راه‌اندازی یک شرکت نیز با سازمان‌هایی که قصد دارند به شما در محدود کردن کسب‌وکارتان کمک کنند، آسان‌تر می‌شود.

اعتبارات مالیاتی

یکی از مزایای اصلی محدود کردن کار شما این است که چگونه می توانید به کاهش هزینه های کسب و کار کمک کنید. از آنجایی که شرکت شما محدود است، نرخ مالیات کمتر خواهد بود. وقتی یک کسب و کار راه اندازی می کنید، از سود آن مالیات می گیرید. میزان مالیاتی که پرداخت می کنید به نوع شرکت شما بستگی دارد. اگر شرکت شما یک شرکت محدود است، باید دو نوع مالیات اصلی را بپردازید – مالیات شرکت و مالیات بر عایدی سرمایه. خبر خوب این است که نرخ مالیات برای این دو مالیات کمتر از نرخ مالیات برای یک شرکت نامحدود است.

تداوم شرکت

با رشد یک تجارت، استخدام کارمندان جدید امری عادی می شود. حتی ممکن است سرمایه گذاران جدیدی را در این مسیر جذب کند. در برخی موارد، این ممکن است به این معنی باشد که تنها تعداد کمی از افراد مالک اکثریت شرکت هستند و آنها هستند که تمام تصمیمات مهم را می گیرند. اینجاست که یک شرکت محدود می تواند کمک کند. اگر تصمیم دارید ارزان شوید و پهنای باند کم را در معرض خطر قرار دهید، فقط خودتان را گول می‌زنید. این بدان معناست که هرکسی که در شرکت سهام دارد، سطحی از مالکیت خواهد داشت. اگر بخواهید در شرکت تصمیمی بگیرید که چند نفر با اکثریت سهام موافق نباشند و در نتیجه مشکل حل نشود، می تواند مفید باشد. در این صورت یکی از حقوق سهامداران این است که در تصمیم گیری و توانایی تعیین جهتی که شرکت در آن حرکت می کند، اظهار نظر کند.