۴ روش برای استفاده از محتوا برای تعریف صدای برند خود – Big 24 News


شما قبلاً می دانید که نام دامنه برندینگ مناسب برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است. اما این تنها راه برای تضمین رونق شرکت نیست. در دنیای مدرن، اگر می خواهید شرکت خود را از رقبا متمایز کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید، صدای برند شما حیاتی است. در حالی که می توانید به نام دامنه و لوگوی خود تکیه کنید، باید به این فکر کنید که محتوای شما چگونه صدای شما را تعریف می کند.

هویت خود را مشخص کنید

با تعداد زیادی مقاله، عکس، ویدئو و اینفوگرافیک، محتوای روزانه به اشتراک گذاشته شده اغلب اولین باری است که مصرف کنندگان درباره برند شما می آموزند. به همین دلیل، باید از آن برای ایجاد هویت خود استفاده کنید. هیچ‌کس نمی‌خواهد یک ویدیو را تماشا کند یا یک پست وبلاگ را در جایی که مطمئن نیست بخواند چی این اتفاق می افتد، بنابراین مهم است که هویت خود را در سریع ترین زمان ممکن نشان دهید.

این را می‌توانید در نمونه‌هایی مانند www.sportnews.in/news ببینید، جایی که فوراً اطلاعاتی در مورد طیف گسترده‌ای از ورزش‌ها به دست می‌آورید و هنگامی که وارد صفحه می‌شوید، می‌دانید که وارد چه چیزی می‌شوید.

روحیه خود را نشان دهید

خلق و خوی برند شما همچنین به شما کمک می کند محتوایی بنویسید که با صدای برند شما مطابقت داشته باشد. برخی از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند در پست‌های وبلاگ حرفه‌ای باقی بمانند، از اصطلاحات مخصوص صنعت و رویکردی اکتشافی که به حقایق پایبند است. گاهی اوقات ممکن است خشک شود، اما برای مخاطبان آنها کار می کند.

از سوی دیگر، موقعیت‌های سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز راهی عالی برای افزایش علاقه به برند شما هستند، اگر احساس می‌کنید با تصویر شرکت شما مطابقت دارد. می‌توانید با ویدیوهایی که مطابق با روند فعلی میم هستند به این هدف برسید. این نشان می دهد که انگشت خود را روی نبض فرهنگ اینترنتی گذاشته اید، اما مطمئن شوید که خیلی دیر وارد قطار نمی شوید.

مشتریان را جذب کنید

محتوای شما نباید فقط یک لیست طولانی از ایده ها یا تصاویر با زیرنویس های سرگرم کننده باشد. می‌توانید با یافتن راه‌هایی برای جذب مشتریان و افزایش مشارکت در پست‌های وبلاگ یا از طریق رسانه‌های اجتماعی، برند خود را بیشتر تقویت کنید.

این رویکرد به مشتریان حس همدلی می دهد. آنها احساس نزدیکی به شرکت شما می کنند که باعث ایجاد وفاداری می شود. برای اطمینان از حفظ این امر، مطمئن شوید که با ادامه تعامل با آنها به وفاداری آنها پاداش دهید.

کاری منحصر به فرد انجام دهید

اگر می خواهید شرکت خود را به عنوان یک برند خلاق معرفی کنید، محتوای منحصر به فرد بسیار مهم است. بسیاری از شرکت ها محتوا را یک شر ضروری می دانند، بنابراین به ندرت تلاش می کنند.

شاید به نظر برسد که همه چیز از نظر محتوایی انجام می شود، اما اینطور نیست. محتوای خوب و منحصر به فرد ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد، فالوورهای شما را افزایش می دهد و می تواند ویروسی شود. تیم های بازاریابی و رسانه های اجتماعی برای یافتن زوایای مختلف ایده های مشترک در صنعت خود باید سخت تر کار کنند و با این محتوا می توانید صدای برندی را پیدا کنید که مردم بلافاصله متوجه آن شوند.

پادشاه محتوا

محتوای با کیفیتی که با هاله شرکت شما مطابقت دارد همیشه موفق تر از شرکت هایی خواهد بود که رویکردی تصادفی دارند. اگر بتوانید صدای برند خود را از طریق محتوا مستحکم کنید، مشتریان دقیقاً خواهند دانست که شما چه کسی هستید و چه چیزی باید ارائه دهید، که به ایجاد یک رابطه قوی تر و طولانی تر کمک می کند.