4 ماده برای مقابله با استرس برای تقویت قهوه صبحگاهی

4 ماده برای مقابله با استرس برای تقویت قهوه صبحگاهی


چیزی در یک فنجان قهوه صبح وجود دارد که باعث می شود برای ما مفید باشد. با تمام صداقت ، با خواب هر زیپ الهی به خواب می رویم! می توان گفت که وظیفه ماست که برنامه صبحگاهی خود را شروع کنیم – به هر حال ، قهوه انگیزه ما برای بلند شدن از رختخواب است. نمایشی؟ شاید. اما حقیقت دارد! واضح است که ما مشتاق جام های خود بودیم. به این معنی که ما سالم ترین قهوه را مورد بررسی قرار داده ایم تا مزایای آبجو روزانه خود را به حداکثر برسانیم و از ترکیب ضد استرس برای ترکیب آن استفاده کنیم.

در حالی که برخی از افراد در مورد کافئین در صبح بحث می کنند ، یک فنجان قهوه در صبح همیشه چیز بدی نیست (بیشتر در این مورد در زیر). با تبادل مناسب و افزودنی های مناسب (ما با غذاهای تسکین دهنده استرس به شما نگاه می کنیم) ، آن فنجان جو می تواند بخشی سالم از برنامه صبحگاهی شما باشد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید آبجو صبحگاهی را با چهار ماده ضد استرس تقویت کنید.

اما اول اینکه چقدر قهوه در یک فنجان قهوه وجود دارد؟

اما منتظر باشید ، من فکر کردم فنجان قهوه صبحگاهی ما برای سلامتی ما مشکل ایجاد می کند؟ خوب ، مانند بیشتر چیزها ، پاسخ یکسان نیست. برخی از ما تحولات ناشی از کافئین را تجربه می کنیم در حالی که دیگران افزایش انرژی ، انگیزه و شادی را تجربه می کنند! مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که چه اتفاقی برای لیوان شما می افتد و هر چند وقت یکبار آن را دوباره پر می کنید.

بنابراین ، اگر متوجه شدید که قهوه مکمل برنامه صبحگاهی شما است و نمی توانید عصبی شوید ، یک فنجان چیزی نیست که بتوانید عرق کنید.

در حقیقت ، برخی تحقیقات نشان می دهد که قهوه ممکن است فواید جذابی داشته باشد به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالابه ترفند در اینجا این است که میزان مصرف کافئین خود را متوسط ​​نگه دارید و به بدن خود گوش دهید. هرکسی به کافئین واکنش متفاوتی نشان می دهد ، بنابراین اگر قهوه برای شما مناسب نیست ، می توانید از مواد ضد استرس زیر به طور کامل برای مواردی مانند قهوه بدون کافئین ، چای یا اسموتی استفاده کنید.

همچنین ، لیست ما را ببینید گزینه های کافئین که باعث افزایش انرژی می شود برای الهام بخشی که انرژی بدون کافئین را افزایش می دهد.

4 ماده برای مبارزه با استرس برای تقویت فنجان قهوه صبحگاهی

شماره 1 زرد

اگرچه این غذاهای فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی قوی شناخته شده اند ، برخی از آنها پژوهش پیشنهاد شده است که کورکومین (ترکیب فعال موجود در زردچوبه) نیز ممکن است برای احساسات گاه و بیگاه اضطراب مفید باشد. در حقیقت ، یک مطالعه نشان داد افرادی که کورکومین دریافت کردند نمرات اضطراب کمتری داشتند!

نکته: فراهمی زیستی زردچوبه به تنهایی خوب نیست ، اما مخلوط کردن آن با فلفل سیاه بسیار مفید است (به لطف ترکیب پیپرین موجود در فلفل سیاه). بنابراین ، اگر می توانید آن را اداره کنید مقدار کمی یک قاشق به قهوه صبح خود اضافه کنید و وقتی زرد را اسپری می کنید ، به این فکر کنید که یک فلفل سیاه به آن اضافه کنید. به یاد داشته باشید ، برای بهره مندی از مزایا ، فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! شما به سختی آن را مزه می کنید.

شماره 2 پودر کاکائو

بله ، ما واقعاً آن را به شما می دهیم یک دلیل سالم برای چشیدن شکلات! اما ، ما در مورد پودر کاکائوی شیرین نشده ، دانه های خام کاکائو یا 70٪ یا شکلات تلخ (نه انواع شیرین) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو انجام شده است ، برخی از آنها پژوهش پیشنهاد می کند که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو دارای خواص تقویت کننده خلق و خو و حمایت کننده شناختی هستند. بنابراین ، برای اینکه قهوه صبحگاهی خود را به سطح بالاتری برسانید ، مطمئناً این ماده ضد استرس است که می توانیم از آن استفاده کنیم. می توانید فنجان جو صبحگاهی خود را با کمی پودر کاکائوی شیرین نشده به قهوه موکا تبدیل کنید-با استفاده از یک ویسکای قهوه ، مخلوط کن یا ویسکی دستی (U!) مخلوط کنید.

شماره 3 بوی اسب

در چند سال گذشته به نظر می رسد که ما بیشتر و بیشتر در مورد عوامل سازنده ، به ویژه بوی اسب ، می شنویم.

انطباقی این یک واقعیت شناخته شده است که گیاهان به بدن در کنترل استرس کمک می کنند و هر سازگار با آن کار متفاوتی انجام می دهد. ترب کوهی آنقدر محبوب شده است که به صورت پودر در دسترس است تا به چیزهایی مانند اسموتی و بله ، حتی فنجان صبح قهوه شما اضافه شود!

ما این داروی ضد استرس را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده اند که این سازگار ممکن است به ویژه مفید باشد. به کاهش استرس و اضطراب کمک می کندبه

اگر به دنبال یک نوشیدنی بدون کافئین برای شروع روز خود هستید ، این یک راه عالی برای متعادل سازی قهوه صبحگاهی و پودر ترب است.

# 4 دارچین

من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده اند. منظورم این است که طعم شیرین و داغ دارچین با طعم خاکی قهوه مخلوط می شود … Magic Pure!

این ادویه ها نه تنها طعم فنجان صبحگاهی ما را افزایش می دهند ، بلکه فواید قهوه برای سلامتی را نیز افزایش می دهند. ثابت شده است که دارچین یک ماده تسکین دهنده استرس است خواص ضد التهابی و به حفظ سطح قند خون کمک می کند ، متابولیک، و حالت!

آن را به جای شکر روی فنجان قهوه خود بپاشید ، یا یک لاته دارچینی داغ با قهوه یا اسپرسو درست کنید و بدون شیر انتخاب کنید.

دستور قهوه پاداش: قهوه کدو تنبل سالم

اینها دستور FitOn PRO کدو تنبل را به حداکثر نوشیدنی مزه دار تبدیل می کند. تنها با چند ماده تشکیل شده است ، ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی قهوه با طعم پاییزی سفر جدید شما خواهد بود. آیا می خواهید این جام خوشمزه را افزایش دهید؟ روی برخی از مواد ضد استرس ما اسپری کنید تا شما را خنک ، آرامش بخشیده و به هر زیپ اضافه کنید.

قهوه کدو تنبل سالم

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق غذاخوری شکر نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ادویه پای کدو تنبل برای فسفات + اضافی
 • 1 فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

جهت ها:

قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و ادویه پای کدو تنبل را به یک کاسه بزرگ اضافه کنید و در یک همزن دستی هم بزنید یا هم بزنید تا یکدست شود – این کار تقریباً 3 دقیقه طول می کشد. کنار بگذارید.

برای یخ: اگر یخ ایجاد شد ، یخ را به یک لیوان شیر با شیر اضافه کنید و یک فنجان قهوه را روی شیر بگذارید و ادویه های اضافی پای کدو تنبل بپاشید.

برای گرم: شیر جو را به یک قابلمه روی حرارت کم / متوسط ​​اضافه کنید و روی حرارت قرار دهید تا داغ شود. داخل فنجان قهوه مورد علاقه خود بریزید و قهوه کدو تنبل را هم بزنید. با ادویه های اضافی پای کدو تنبل بپاشید.

توجه داشته باشید: اگر دوست دارید ، قبل از چشیدن ، کدوی خرد شده را به شیر قهوه اضافه کنید و برای تنوع بیشتر موادی را اضافه کنید که با فشار فوق مقابله می کند!

راه های دیگر برای سالم تر کردن قهوه صبحگاهی

آن را بدون شیر تهیه کنید

به جای استفاده از این شیر خوشمزه غیر لبنی ، کرم های سنگین را کنار بگذارید و آن را بدون شیر کنید.

 • شیر نارگیل بدون چربی کامل (کنسرو شده)
 • شیر جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

از شکر تصفیه شده خودداری کنید

بسیاری از ما دوست داریم کمی شیرینی به فنجان قهوه صبحگاهی خود اضافه کنیم اما راه های سالم تری از استفاده از شکر معمول قدیمی وجود دارد. در اینجا چند گزینه طبیعی وجود دارد.

 • شربت افرا خالص (در قهوه بسیار خوشمزه است ، به ویژه در نوشیدنی های طعم دار پاییزی!)
 • عسل (شیر جو دوسر عسلی را امتحان کنید و سپس از ما تشکر کنید)
 • شکر نارگیل
 • طعم استویا یا میوه راهب برای جایگزینی کم کربوهیدرات

یک نوع پروتئین اضافه کنید

با افزودن یک قاشق غذاخوری پودر پروتئین ، نوشیدنی صبحگاهی خود را با انواع پروتئین بالا نوش جان کنید! اگرچه Tic Tac Toe برخی از دستور العمل های پیشگیرانه خوشمزه (پروتئین + قهوه) را به ما الهام بخشید ، ما مدت زیادی است که از این حمله استفاده می کنیم.

 • برای یک پروتئین بی مزه یک قاشق غذاخوری کلاژن اضافه کنید. در یک همزن ساده حل می شود و مخلوط کردن آن قهوه شما را کف خوبی می دهد! برای خامه بیشتر ، قبل از مخلوط کردن ، کمی جو دوسر یا نارگیل اضافه کنید.
 • به جای پودر پروتئین گیاهی ، طعم را نادیده بگیرید. سعی کنید 1 فنجان قهوه را با 1 – 1 قاشق ما مخلوط کنید پودر پروتئین رول دارچینی JS Health X FitOn و شیر غیر لبنی شما به تشخیص شما. کمی از مواد ضد استرس فوق را اضافه کنید و آن را در یک نوشیدنی پروتئینی مخلوط کنید که کودک را تحت فشار قرار دهد.

آن صبح را به بخشی سالم از مراسم صبحگاهی خود تبدیل کنید

قهوه بد نیست ، برای برخی از ما یک فنجان در روز واقعاً چیز خوبی است. اما ، به جای افزودن تن شکر و تن خامه سنگین به آن فنجان صبح ، آن را با چهار ماده ضد استرس به بخشی سالم از برنامه روزانه صبح خود تبدیل کنید.

بهتر است صبح یک فنجان قهوه بنوشید در حالی که به پادکست انگیزشی گوش می دهید ، کتاب رشد شخصی می خوانید ، یا در اتاق نشیمن خود می نشینید و یک تمرین تنفس عمیق انجام می دهید ، قبل از اینکه کارهایی را که باید در زندگی خود انجام دهید ، انجام دهید.

به خاطر داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنی نیست که آنچه را که دوست داریم از فعالیت های روزانه خود حذف کنیم (یعنی قهوه). اما ما می توانیم راههای سالمی برای ترکیب آنها در برنامه روزانه خود بیابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *