۵ سایت برتر رسانه های اجتماعی که باید برای کسب و کار خود هدف قرار دهید – ۲۰ خبرگزاری برتر


5 رسانه اجتماعی برتر

امروزه پلتفرم های رسانه های اجتماعی زیادی برای استفاده بازاریابان وجود دارد، اما همه پلتفرم ها به یک شکل به شما کمک نمی کنند. بازاریابی در پلتفرمی که در آن مخاطب ایده آل خود را ندارید، چه فایده ای دارد؟ عوامل زیادی مانند مخاطبان، برندها و حتی صنعت وجود دارد که بر شبکه ای که انتخاب می کنید برای استفاده تأثیر می گذارد!

کشف اینکه کدام پلتفرم ها می توانند برای کسب و کار شما بهترین کار را داشته باشند می تواند برای حرفه شما ایده آل باشد. در واقع همیشه می توانید نرم افزار مدیریت شبکه های اجتماعی را از آنجا دانلود کنید RPG رایگان چون به آنها نیاز خواهید داشت! اکنون، بیایید پنج پلتفرم برتر رسانه های اجتماعی مناسب برای کسب و کار شما را بررسی کنیم!

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

۵ رسانه اجتماعی برتر که باید برای کسب و کار خود هدف گذاری کنید:

به عنوان مثال، یک استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی برای یک فروشگاه لباس، از پلتفرم های خاصی استفاده می کند که بسیار متفاوت از شما در یک شرکت خدمات دندانپزشکی کار می کنند. این به نوع کسب و کاری بستگی دارد که شما تبلیغ می کنید – آیا این کسب و کار مبتنی بر محصول است یا خدمات؟ مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند و زمان خود را در کجا می گذرانند؟

بنابراین بدون اتلاف وقت، بهترین و محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی را برای تبلیغ کسب و کار خود بررسی کنید!

۱. لینکدین:

کاربران ماهانه: ۳۱۰+ میلیون.

جمعیت شناسی: همه جنسیت ها بین ۲۵ تا ۶۴ سال.

وقتی صحبت از شبکه سازی حرفه ای می شود، هیچ پلتفرمی نمی تواند لینکدین را شکست دهد. اتفاقاً این یک جامعه حرفه ای پر رونق است که رسمی تر از سایر پلت فرم های شبکه های اجتماعی است.

کاربران در پلتفرم به خوبی با محتوای B2B تعامل دارند. این یک گزینه عالی برای برندسازی شخصی است، اما اگر به دنبال یافتن مشتریان برای یک تجارت مبتنی بر خدمات هستید، لینکدین بهترین گزینه برای شماست!

۲. اینستاگرام:

کاربران ماهانه: ۱+ میلیارد.

جمعیت شناسی: همه جنسیت ها بین ۱۸ تا ۶۴ سال.

اینستاگرام به عنوان یکی از جدیدترین شبکه های اجتماعی جهان از نظر رشد و به روز رسانی ثابت کرده است که توقف ناپذیر است! اکثر کاربران این پلتفرم زیر ۲۵ سال سن دارند، که اینستاگرام را برای مشاغلی که جمعیتی جوان را هدف قرار می دهند ایده آل می کند.

از ویدیوها و تصاویر کوچک گرفته تا ادغام با سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی، می توانید همه این کارها را در اینستاگرام انجام دهید. این پلتفرم در مناطق شهری محبوبیت بیشتری دارد – بنابراین حتی موقعیت مکانی می تواند در انتخاب پلتفرم هایی که برای کسب و کار شما بهتر کار می کنند، نقش داشته باشد. فقط باید در اینستاگرام اورجینال باشید.

۳. فیس بوک:

کاربران ماهانه: ۲.۸۹ میلیارد.

جمعیت شناسی: همه جنسیت های ۱۸ تا ۶۵ سال یا بیشتر.

نمی توان انکار کرد که فیس بوک با ۲.۸۹ میلیارد کاربر ماهانه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است. مخاطبان هدف شما قطعا در فیس بوک هستند – از نظر فنی همه در فیس بوک هستند! از آنجایی که تقریباً همه در این پلت فرم هستند، ایجاد یک حضور تجاری نیز طبیعی است.

فیس بوک فرصتی را به شما ارائه می دهد تا پایگاه مخاطبان خود را به یک جامعه واقعی تبدیل کنید. از اشتراک‌گذاری محتوای پشت صحنه و نمایش‌های جدید گرفته تا آپلود عکس‌ها از رویدادها، فیس‌بوک پلتفرم مورد علاقه شماست!

۴. توییتر:

کاربران ماهانه: ۴.۴۸ میلیارد.

جمعیت شناسی: همه جنسیت ها بین ۱۸ تا ۴۹ سال.

تمام هدف رسانه های اجتماعی ایجاد جامعه ای با هدف قوی است. اگر در مورد آن فکر کنید، متوجه خواهید شد که چگونه توییتر محتوای جدید و جریان دائمی اطلاعات را از سراسر دنیای دیجیتال برای عموم به ارمغان می آورد. با هزاران کاربر فعال روزانه، توییتر به مرکزی تبدیل شده است که همه برندهای بزرگ با پایگاه مشتریان خود در تعامل هستند.

از نتفلیکس گرفته تا نایک، همه آنها در توییتر با تیم های پشتیبانی مشتری درجه یک هستند. بله، فیس بوک ممکن است مخاطبان بیشتری داشته باشد، اما توییتر از هر پلتفرم دیگری در سراسر جهان جذاب تر است.

۵. Pinterest:

کاربران ماهانه: ۴۵۰+ میلیون.

جمعیت شناسی: همه جنسیت های ۱۸ تا ۶۴ سال یا بیشتر.

تاثیر Pinterest کند بوده است، اما زمانی که در مورد آن فکر می کنید مدت زیادی است. ما سال ها از این پلت فرم برای الهام گرفتن استفاده می کنیم – اخیراً مردم شروع به استفاده از آن برای بازاریابی کرده اند و این تصمیم خوبی بود. بله تصمیم خیلی خوبی بود!

اگر کسب و کار شما از نظر بصری رویکردی جذاب برای پلتفرم های رسانه های اجتماعی دارد، باید اینستاگرام و پینترست را در نظر بگیرید. پس از همه، شما می خواهید مخاطبان شما محتوای شما را “اندازه گیری” کنند!

پایان دادن:

رسانه های اجتماعی یک صنعت پررونق هستند و اگر کسب و کار شما روی چنین پلتفرمی نیست، وقت آن رسیده است که آن را انجام دهید! چند سال گذشته ثابت شده است که یک پلتفرم رسانه اجتماعی پر رونق است – اگر در آن نیستید، منتظر چه چیزی هستید؟ نظر خود را در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی با ما در میان بگذارید و اگر تجربیات خود را در بخش نظرات زیر دارید، به اشتراک بگذارید!