۵ فیلم بد و ممنوعه ترسناک برای تماشای هالووین


اگر هنوز “ویدیوی منزجر کننده” را ندیده اید، در هالووین امسال در وضعیت مشکوکی قرار گرفته اید. این نامی بود که روزنامه ها بر روی رشته ای از فیلم های ترسناک ارزان، بد و استثمارگرانه که در دهه ۱۹۸۰ در بریتانیا منتشر شد، سیلی زدند و دولت سردرگم و ناآماده را مجبور کرد که بدترین متخلفان را غیرقانونی کند.

مدیر دادستان عمومی (DPP) فهرستی از ۷۲ عنوان بالقوه “فاسد و فاسد” را برای فقرا و بی گناهان بیگناه تهیه کرد و در نهایت ۳۹ فیلم را به طور کلی ممنوع کرد. هرکسی که در حال پخش آن دستگیر شود با زندان مواجه می‌شود و این ترس در نهایت منجر به صدور گواهینامه رسمی برای فیلم‌هایی شد که برای تماشای خانگی منتشر می‌شوند.

کاری که او انجام داد این بود که لیستی از آرزوها برای طرفداران ترسناک ایجاد کرد تا تماشا کنند. امروزه بسیاری از این فیلم‌ها به‌صورت قانونی و بدون پرداخت در دسترس هستند، به این معنی که می‌توانید بدون ترس از اینکه پلیس در خانه‌تان را بزند، در آسایش خانه‌تان فسق کنید. در هالووین سال گذشته، ما پنج فیلم از لیست DPP را برای توصیه انتخاب کردیم، و در سبک ترسناک واقعی، امسال با پنج فیلم دیگر برگشتیم.

در اینجا پنج فیلم ترسناک ممنوعه دیگر برای تماشای هالووین وجود دارد، و فقط شما می توانید تشخیص دهید که آیا قسمت دوم فیلم اصلی را شکست می دهد یا خیر.

برای چنین فیلم کوتاهی، رسیدن به هر محوری زمان می برد تبر، و تریلر آن را جذاب تر از آنچه هست می کند. جدای از طبیعت غم انگیز، این وحشت از تهاجم به خانه حسی تلخ دارد و احتمالاً یک ورودی کمتر دیده شده در ژانر لیست ممنوعه است. آخرین خانه سمت چپ و خانه در لبه باغ. تبر داستان سه قاتل را دنبال می کند که پس از کشتن یک هدف از شهر گریختند و تصمیم گرفتند در خانه ای متروک پنهان شوند.

افسوس، دختری که فلج است، او را مشغول می یابد. دختر، لیزا، درمانده به نظر می رسد، اما او به طرز شگفت انگیزی با یک تیغ مستقیم خوب است و با مهمانان ناخواسته خود مهربانی نمی کند. تقریباً غیرممکن است که بدانیم ناظران با چه چیزی روبرو هستند تبر در دهه ۷۰ خیلی خشن یا ترسناک نبود، و در حالی که لحن و برخی موقعیت‌ها ترسناک هستند، هرگز آشکار نبود.

شما ممکن است آن را شنیده باشید، زیرا در زمان اشتباه در مکان اشتباه قرار گرفته و یک انحراف جدی از عنوان اصلی است. لیزا، لیزامرموز تر شدن تبر. یک قطعه عالی در مورد نحوه انجام این کار وجود دارد تبر اینجا او آمد، و وقتی او را تماشا می‌کنید که پس‌زمینه آن را می‌دانید، در واقع جالب‌تر از تماشای آن به عنوان یک فیلم ترسناک است. اوه، و ۴۵ دقیقه پس از فیلم ۶۶ دقیقه ای، لیزا تبر را برداشت.

می توانید استریم کنید تبر رایگان در یوتیوب

یک کابوس بر سر یک مغز آسیب دیده (۱۹۸۱) – مقدمه

آهسته همراهت می کنم تبر، شما را برای یکی از آزاردهنده ترین ورودی های لیست مسدود شده آماده می کند و این بار مشخص است که چرا DPP حذف شده است. یک کابوس در یک مغز آسیب دیده. این از همان ابتدا آزاردهنده است و مطمئنا آخرین غربالگری پیشرونده برای بیماری های روانی نیست.

کابوس‌های دوران کودکی جورج تاتوم او را آزار می‌دهد، اما ترکیبی از داروهای جدید برای کنترل آن به او داده می‌شود و سپس دوباره به جامعه رها می‌شود. همانطور که انتظار می رفت، داروها کار نمی کنند و تیتوم به سرعت از کنترل خارج می شود و در یک موج جنایی مرگبار فرو می رود. این یک فیلم مطمئن «وقتی تمام شد باید دوش بگیرم» است، اما ویژگی‌های رستگاری دارد، از مجموعه‌ای خیره‌کننده در خیابان ۴۲ نیویورک در اواخر دهه ۷۰، تا پرش‌های مؤثری که بدترین کابوس‌های تیتوم را نشان می‌دهند. هنرپیشه اصلی. اجرای تکان دهنده براد استافورد.

پیشرو در لحن و ظرافت برای فیلم هایی مانند هنری: تصویر یک قاتل سریالی، یک کابوس در یک مغز آسیب دیده کثیف، خشن و آزار دهنده است. معلوم است چرا یک کابوس در یک مغز آسیب دیده (همچنین به عنوان شناخته شده است کابوسدر دهه ۸۰ مشکلاتی ایجاد کرد و امروزه تماشای آن ناخوشایند است.

یک کابوس در یک مغز آسیب دیده در هیچ کجا پخش نمی شود، اما در DVD و Blu-Ray موجود است.

ماه خونین (۱۹۸۱).

فکر یک کابوس در یک مغز آسیب دیده کمی تلخ بود؟ ماه خون او بیشتر در بخش مرگ غم انگیز کوتاه نمی آید. «میکل دیوانه» پس از کشتن دختری در یک مهمانی نهادینه می‌شود و سپس تحت مراقبت خواهرش در یک مدرسه زبان بین‌المللی قرار می‌گیرد. میگل به دانش آموزی علاقه مند می شود و به زودی دوستان خود را از دست می دهد.

ژسوس فرانکو کارگردان موفق شد سه فیلم را در بریتانیا توقیف کند و ماه خون مسلماً «بهترین» از این سه، تمام قیمت‌های استاندارد دهه ۸۰ را ارائه می‌کند – قتل‌های مفصل، نوجوانان برهنه، صحنه‌های دیسکوی وحشتناک و بازیگری معمولی. بیشتر کسل کننده است، اما مراقب قتل ها و معروف ترین صحنه فیلم باشید، جایی که قربانی از طریق یک اره برقی بزرگ با پایانی تلخ روبرو می شود.

شخصیت‌ها کاملا آزاردهنده هستند، بنابراین برای شما مهم نیست که وقتی با آنها برخورد می‌کنند چه می‌کنند، و زمانی که به پایان می‌رسید، برایتان مهم نیست که قاتل کیست. اما این نمونه خوبی از جنبه شلخته و زشت نوع اسلشر است که سانسورچیان بریتانیایی را در دهه ۱۹۸۰ خشمگین کرد.

می توانید استریم کنید ماه خون رایگان در Tubi.

Zombie (1979) تریلر اصلی [HD 1080p]

اگر سه فیلم در لیست ما قبلاً وضعیت وحشتناکی کسب نکرده اند، پس زامبی گوشتخوار (همچنین به عنوان هر دو شناخته می شود زامبی ها، و زامبی ۲) چیزی است که منتظرش بودید. نه تنها یکی از بهترین فیلم های لیست ممنوعه موجود است، بلکه یکی از بهترین فیلم های زامبی نیز هست. تاکنون انجام شده است. زنی به نام آن با روزنامه‌نگار پیتر همکاری می‌کند تا حقیقت ناپدید شدن پدرش را کشف کند که آنها را به جزیره‌ای گرمسیری هدایت می‌کند که در آن مرده‌ها زنده می‌شوند.

من عاشق این فیلم و به طور کلی ژانر زامبی هستم، اما دو صحنه کلاسیک وجود دارد. زامبی گوشتخوار این آن را بالاتر از بسیاری دیگر در آنجا قرار می دهد. اولین مورد از کوسه معروف در مقابل. سکانس زامبی واقعاً جسورانه است و برخلاف هر چیزی که در جای دیگر خواهید دید، دومی سکانس اصلی “شوک چشمی” است که در آن شکافی در کره چشم شما را به بهترین شکل ممکن می پیچاند.

اما خوبی چیست؟ زامبی گوشتخوار بازی خوب است، فیلمبرداری شگفت انگیز، جلوه های ویژه به اندازه کافی ناب، لوکیشن ها عجیب و غریب، موسیقی فراموش نشدنی و داستان درگیر کننده است. به عبارت دیگر هست فیلم شایستهاین فقط فیلم های ترسناک نیستند که به دلیل نمایش مقداری خون روی بدن برهنه ممنوع شده اند. دوست دارد ماه خون کارگردان لوسیو فولچی نیز سه فیلم در لیست سیاه دارد، اما برخلاف فرانکو، همه فیلم های فولچی ارزش دیدن دارند، اما فکر می کنم زامبی گوشتخوار ماندگارترین اثر را بر جای خواهد گذاشت.

می توانید استریم کنید زامبی گوشتخوار در تلویزیون پلوتون به صورت رایگان.

خلیج خون (۱۹۷۱) – مقدمه

فیلم‌های پرفروش‌تر از Giallo Joy ساخته ماریو باوا نیستند، که به نظر می‌رسد رویکردی غیرعادی برای شناسایی قاتل در صحنه آغازین دارد، اما در آخرین لحظه فرش را از زیر شما بیرون می‌کشد. قتل اولیه یک زن توسط شوهرش که می‌خواهد ثروت او را به ارث ببرد، اولین قتل از یک سری قتل‌های مشابه است که دیگران تلاش می‌کنند تا کنترل اموال پرسود او را به دست آورند.

دستیابی به صحنه های مرگ مدتی طول می کشد، اما وقتی این صحنه ها را انجام می دهید بسیار موثر هستند و طرفداران وحشت حداقل یکی را در آینده خواهند شناخت. جمعه ساعت ۱۳ صبح فیلم‌هایی، از جمله دو عاشق که چوبی را تاب می‌دهند. اما تمرکز فقط بر خشونت به معنای نادیده گرفتن علل آن است خلیج خونکه به آن نیز معروف است قتل عمومی و انقباض عصبی (مرگ) مهم.

خلیج خون این فیلم را باید یکی از اصلی‌ترین فیلم‌های آینده‌نگر اسلشر و جیالو در نظر گرفت که شامل همه چیز از نوجوانان مرده، قاتلان با دستکش سیاه، و سلاح‌های جدا شده قبل از برخورد به صفحه تا نماهای اول شخص وحشتناکی است که هویت قاتل را آشکار می‌کند. او او. همه چیز به زیبایی در فیلمی به تصویر کشیده شده است که خانه‌های گوتیک و مکان‌های کنار دریاچه را در هم می‌آمیزد و یک بار دیگر پیش از یک فیلم اسلشر دیگر است. پایان نیز همه چیز را به شکلی غیرمنتظره به پایان می رساند.

این پنج فیلم ترسناک در اوایل دهه ۸۰ در بریتانیا با چنین مزخرفاتی ممنوع شدند تبر و ماه خون، فیلم های واقعا ناخوشایند مانند یک کابوس در یک مغز آسیب دیدهو کلاسیک واقعی مانند زامبی گوشتخوار و خلیج خون که همه ژانرها را تحت تأثیر قرار داد و هنوز هم سرگرم کننده است.

هالووین مبارک!

می توانید استریم کنید خلیج خون از AMC+.

توصیه های سردبیران