۵۱% صرفه جویی در محل اقامت انگلستان در کورنوال و موارد دیگر در Groupon – News


رفتن به تعطیلات تابستانی یک راه عالی برای کاوش در یک منطقه جدید بدون هیچ زحمتی از سفر با هواپیما است. Groupon به تازگی از چندین پیشنهاد عالی اقامتی در بریتانیا رونمایی کرده است تا مشتریان بتوانند از سفر رویاهای خود لذت ببرند.

تقاضا برای اقامت از زمان شیوع بیماری همه گیر افزایش یافته است و همچنان یکی از محبوب ترین تعطیلات در بریتانیا است.

گرچه ممکن است قیمت بالاتری داشته باشد، Groupon به تازگی تخفیف های بزرگی را برای تعطیلات در بریتانیا راه اندازی کرده است تا مشتریان مجبور نباشند برای تعطیلات سریع پول زیادی به دست آورند.

به سواحل کورنوال فرار کنید، از ایرلند دیدن کنید یا در یک کلبه روستایی بمانید و معاملات را با نرخ های تخفیفی تا ۵۱ درصد رزرو کنید.

در اینجا برخی از بهترین معاملات موجود برای رزرو در حال حاضر وجود دارد.

مسافران می توانند سه تا هفت شب را در ویلای خیره کننده Bay Retreat در پارک سنت مرین، کورنوال با ۵۱ درصد تخفیف در حال حاضر لذت ببرند.

تعطیلات خانوادگی عالی برای گشت و گذار در سواحل، سگ پسند است و بهترین معامله این است که مشتریان فقط در صورت رزرو هفت شب می توانند شبی ۴۷ پوند بپردازند.

رزرو در Groupon (47 پوند و بالاتر)

ایده آل برای تعطیلات آخر هفته زوج ها، بازدید از Warrington و اقامت در هتل دوست داشتنی با ۴۶٪ تخفیف.

این پیشنهاد به شما صبحانه، یک لیوان شراب خانگی، گزینه یک شام اصلی در رستوران هتل می دهد و هم اکنون تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ در دسترس است.

خرید در Groupon (59 پوند و بالاتر)

از دهکده ساحلی Gorthahurc در Donegal دیدن کنید و با این پیشنهاد Groupon شامل صبحانه و شام دو وعده در شب اول در Ostan Loch Altan اقامت کنید.

یک فرصت عالی برای کشف یک منطقه جدید، نزدیک به پارک ملی Glenveagh و ایده آل برای پیاده روی است.

خرید در Groupon (146 پوند و بالاتر)

از تعطیلات شهری خود نهایت استفاده را ببرید و در یک هتل چهار ستاره مخفی در کنزینگتون اقامت کنید، جایی که می توانید با این پیشنهاد صبحانه دو نفره دریافت کنید.

با تخفیف ۳۷ درصدی، برای کاوش در موزه‌ها و منطقه گالری‌های لندن، احاطه شده با رستوران‌های خوشمزه و موارد دیگر، عالی است.

خرید در Groupon (119 پوند و بالاتر)

لینک منبع