۷ نکته ضروری برای تشخیص اشتباه پزشکی در ایلینوی – ۲۰ داستان برتر


پرونده قصور پزشکی در ایلینوی

تشخیص اشتباه پزشک می تواند زندگی شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و باید مطمئن شوید که پزشک همه کارها را درست انجام می دهد. برای پزشکان دشوار است که بیماران خود را به درستی تشخیص دهند، حتی زمانی که همه گزارش های لازم در مورد علائم به آنها داده می شود. بنابراین، داشتن وکیلی که بتواند پرونده را بررسی کند تا مطمئن شود همه چیز به درستی انجام شده است، مهم است. در اینجا هفت مورد ضروری یک پرونده قصور پزشکی در ایلینوی آورده شده است.

۱. وظیفه مراقبت

برای بهبودی از تشخیص نادرست، قربانی باید ثابت کند که پزشک وظیفه مراقبتی را که طبق قانون لازم است انجام نداده است. این وظیفه مراقبتی شامل استفاده از تمامی مهارت‌ها، مراقبت و کوشش معقول برای تشخیص و درمان مناسب وضعیت بیمار است. اگر نتوانید ثابت کنید که پزشک شما از مهارت، مراقبت و دقت معقول در تشخیص بیماری شما استفاده نکرده است، نمی توانید با موفقیت ادعای تشخیص اشتباه کنید.

۲. مرگ اشتباه

برای اثبات اینکه سهل انگاری پزشک باعث مرگ نادرست شده است، باید ثابت کنید که خطای پزشک عامل مهمی در از دست دادن جان شما یا عزیزتان بوده است. از آنجایی که رعایت این استاندارد دشوار است، بهتر است وکیلی داشته باشید که بتواند به شما در رسیدگی به پرونده کمک کند.

۳. سوء مدیریت ناشی از سهل انگاری

هنگامی که پزشک تشخیص را به درستی انجام نمی دهد، می تواند از گزارش تشخیص غفلت کند. این می تواند منجر به درد و رنج غیر ضروری برای بیماران شود. بنابراین، تا زمانی که نتوانید ثابت کنید که پزشک شما در گزارش درست مورد شما کوتاهی کرده است، نمی توانید انتظار دریافت پاداش از شرکت بیمه را در صورت تشخیص اشتباه داشته باشید.

۴. رنج بیهوده

زمانی که کارمندی تحت مراقبت کارفرمای سهل‌آمیز رنج می‌برد، آسیب‌های او اغلب ناشی از بی‌کفایتی شرکت است. فرض کنید پزشک بیماری را به درستی تشخیص نمی دهد و در عوض آن را اشتباه تشخیص می دهد. در این صورت، باید ثابت کنید که در نتیجه شرایط واقعی خود، رنج های غیرضروری را متحمل شده اید.

۵. آسیب

خساراتی که در مورد شما مستحق دریافت آن هستید بستگی به سهل انگاری دارد که منجر به تشخیص اشتباه شما شده است. در حالی که اثبات برخی موارد آسان است، برخی دیگر ممکن است دشوار باشند. به همین دلیل است که باید یک وکیل باتجربه استخدام کنید تا مطمئن شود پس از تشخیص اشتباه، غرامتی را که مستحق آن هستید دریافت خواهید کرد.

۶. علیت

قربانی باید ثابت کند که اگر معقولانه عمل می کرد، می شد از تقصیر پزشک جلوگیری کرد. هر مورد متفاوت است، بنابراین توجه داشته باشید که عوامل زیادی در ایجاد ادعای تشخیص اشتباه نقش دارند.

۷. انواع خطاها

چندین نوع خطا وجود دارد که می تواند در طول یک دادخواست قصور پزشکی رخ دهد. شما باید مطمئن شوید که نگاهی عمیق به وضعیت خود و اینکه هر خطا بر نتیجه شما تأثیر گذاشته است.

اثبات موارد قصور پزشکی اغلب دشوار است، اما اگر برای ایجاد پرونده خود وقت بگذارید، به راحتی می توانید پرونده خود را برنده شوید. بازرسان در پرونده های قصور پزشکی باید تمام شواهد لازم را برای ایجاد یک پرونده قوی برای جبران خسارت داشته باشند.