7 پوشیدنی ترین روند مد پاییزی 2021


نشریه رسمی: پیوندهایی به این پست وجود دارد. ما کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنیم.

به اشتراک گذاری مربوط می شود!

پاییز برای بسیاری از استایلیست ها زمان هیجان انگیزی است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد و روندهای مد که ما می پوشیم از این قاعده مستثنی نیستند!

تمرکز بر سبک های پوشیدنی مانند شلوار جین گشاد ، خز مصنوعی و کت های پف دار می تواند ظاهر شیک شما را حفظ کند.

نگاهی به 5 روند مد پاییزی بیندازید که می توانید در طول سال با مد بپوشید!

شلوار جین گشاد

روند مد 2021

در اینجا گرایش های پوشیدنی مد پاییزی وجود دارد که می تواند در زندگی روزمره گنجانده شود.

 • جین سبک
 • پشم / چرم تقلبی / تیرگی
 • روندهای دهه 1970
 • ژاکت بافر
 • سراغ لباس های انگشتی بروید
 • احیای دهه 1990
 • به سبک بریجتون

گرایش به التهاب

اگر پاییز 2021 گرم شود ، روند پف کردن ادامه می یابد. در مسیر پیاده روی تن کتهای پف دار وجود داشت. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید ، قبلاً آن را دارید.

من یک کت پف دار دارم ، اما هرگز آن را بیرون نمی پوشم زیرا در زمستان گرم است.

با این حال ، من آن را برای تور امسال بسته بندی می کنم ، زیرا برای کریسمس به شمال و شرق می رویم.

من باید کیف های بادی را در این روند قرار دهم زیرا به نظر می رسد همه جا وجود دارد. من یک کیف بزرگ MZ Wallace Tote دارم که بسیار متورم است و همیشه کیف بادی Bottega Vanita را می کشد.

از آنجا که من آمادگی ندارم پول زیادی برای خرید کیف پول Bottega خرج کنم ، در واقع من یک کیف پول برای Bottega تهیه کرده ام. راستش من منتظر کانال 19 هستم. من رویای چرم متورم و کمربند نرم را در کانال 19 دارم.

به طور معمول ، همه من قصد دارم روی کیف پول سرمایه گذاری کنم ، اما از آنجایی که ما در قرنطینه بوده ایم ، اخیراً در مورد هزینه کردن روی آن بسیار جدا شده ام. من لازم نیست نگران آسیب رساندن به چرم زیبا در کیف طراحی وسایلی باشم که می توانند خیلی سریع پاک شوند و نظافت واقعی را انجام دهند.

روند دهه 70

دهه 1970 به طرز چشمگیری بازگشت ، اما نه از نظر لباس. می توانید با انتخاب بخشی از بسیاری از موارد مد که قبلاً داغ شده اند ، کمد لباس دهه 1970 را به کمد لباس خود اضافه کنید.

در دهه 1970 ، ته زنگ ، قهوه ای شکلاتی ، چاپ هندسی ، گوشه ها و قفل ها و قسمت های میانی وجود داشت.

به شخصه ، دلم برای همه آن ها تنگ شده است ، اما در یک نگاه همه وسایل و وسایل را نمی پوشم.

من از قهوه های شکلاتی بسیار هیجان زده بودم و چند تکه را برداشتم تا ببینم در مورد آنها چه احساسی دارم.

من همیشه چاپهای پوک هندسی دهه 70 را ترجیح می دهم و قطعاً آنها را در ظاهر روزمره خود قرار می دهم.

حتی صندل های تخت که همه دوست دارند واقعاً در دهه 70 دوباره طراحی شده اند. من چند جفت دارم و سبک و قد اضافه را دوست دارم. من.

براون با چاپ های سبک پوچی برمی گردد.

پشم تقلبی ، شرلنگ و چرم

یکی دیگر از گرایشهای دوران رنسانس در دهه 70 ، بازخوانی خز روباه ، شرلنگ و چرم بود. ایزابل مارانت برای پاییز 2021 پوست زغال اخته و چند بریدگی را در مسیر نشان داد.

چرم رنگی از بسیاری جهات سرگرم کننده گرم می شود. آلبرتا فرتی جیر قهوه ای و چرم سبز را در پاییز سال 2021 به نمایش گذاشت و آماده کشیدن باند پرواز بود.

این تن به تنهای مختلف افزایش می یابد ، از جمله کفشهای کتانی و کفشهای دمپایی خز مصنوعی. من از پوشیدن صندل هایی که در تمام شهر شبیه صندل هستند خسته شده ام.

کفش های پروئنزا شولر از سر تا پای آجیل نشان می داد. مثل آن!

به سر انگشتان پا

فکر می کنم همه ما که مدت زیادی با هم در خانه بودیم به آرامش گرفتن عادت کرده ایم. راحتی این فصل را می توان از سر تا پا مشاهده کرد.

می توانید یک ست شلوار یا دامن از سر تا پا بپوشید. پاییز هفته مد جیسون وو 2021 این ست لباس بافتنی زیبا را به نمایش گذاشت.

برای پاییز و پاییز ، انواع روشن از نظر سبک برتر هستند ، اما با افزایش فصل ها ، به نظر من طبیعی است که لمس های سر تا پا قهوه ای تیره ، سیاه و خاکستری داشته باشید.

شما می توانید برای پاییز و همچنین سرگرم کننده یک ژاکت بپوشید.

شلوار جین سبک

Tic Tac Toe کمی در مورد پوشیدن شلوار جین لاغر دیوانه است. من فکر می کنم هیچ کس نمی خواهد پس از بازگشت به خانه با لباس های سبک ، شلوار جین لاغر بپوشد.

حالا می توانید از شلوارهای جین گشاد و زیبا مانند شلوار جین مادر ، شلوار دوست پسر ، شلوار پا راست ، شلوار جین دوست دختر ، شلوار جلیقه و شلوار پهن استفاده کنید.

رنسانس اواخر دهه 90

دهه 90 میلادی فرا رسیده است و خیلی خوب است! من عاشق ظاهر دهه 90 هستم و از افزودن آن به کمد لباس خسته شده ام.

دهه 90 میلادی ، دورانی بود که دوستان نزدیک با آن ها تاپ بریده ، دامن های چهارخانه ، مارتن های ضخیم و پیراهن های سفید می پوشیدند.

قرار دادن تاپ زیر لباس یک روند بزرگ برای پاییز 2021 است. اولا جانسون نشان داد که چقدر می تواند در مسابقات 2021 دیوانه باشد.

کفش های چلسی را به سبد خریدم اضافه می کردم ، اما هنوز ماشه را نکشیده بودم. آنها در واقع نام من را صدا می کنند ، اما در فلوریدا ، ما اغلب برای توجیه سوء استفاده از چکمه نمی پوشیم. من دو کفش چوبی به دخترم دادم و او آنها را دوست دارد!

کت های ژاکت بخشی از رنسانس دهه 90 است و من قطعاً این روند پاییزی را در کمد لباس پاییزی خود قرار خواهم داد.

کشت محصول و دور کمر زیاد در دهه 90 یک روند بزرگ بود و به طرز چشمگیری بازگردانده شده است. من مزارع کوچک را دوست دارم زیرا نسبت ما را بالا می برد و تمام پارچه های اضافی را قطع می کند!

مهمانی بالا و پایین تجاری

بزرگنمایی مد روز کاری با تمرکز بر کت و شلوارهای ژاکت ، دیکی و کت و شلوارهای اداری تأثیر زیادی می گذارد. در بالا و پایین کسب و کار خود از شلوارهای ورزشی استفاده کنید.

روند بریجتون

همه در بریجتون مشتاق سبک دوران رجنتس هستند. از بلوز و لباس های آستین متورم استفاده کنید. همچنین ، روکش های پیست های مسابقه بزرگ بود.

لوازم جانبی و زیورآلات موهای مروارید زنانه راهی عالی برای به ارمغان آوردن زیبایی بریجتون هر روز است.

خرید آنلاین عینک آفتابی

رنگ های پاییز 2021

در اینجا برخی از ترندهای سرگرم کننده رنگ پاییزی که قرار است در این فصل داغ باشند وجود دارد.

 • قهوه ای شکلاتی
 • سفال و سرامیک قرمز گلی
 • رنگ زرد
 • بریجرتون بلو
 • فوشیا
 • اسطوخودوس
 • برهنه
 • شرمنده
 • ارتش
 • قرمز اولیه
 • جین
 • خاکستری روشن

به اشتراک گذاری مربوط می شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *