۷ کلاهبرداری رایج بیمه عمر و نحوه جلوگیری از آنها – Big 24 News


بیمه در دنیای امروز یک ضرورت است، اما از پیچیدگی این فرآیند کم نمی کند. شما نمی توانید به هر بازیگری که ملاقات می کنید اعتماد کنید که در اوج باشد. برخی ممکن است ایده های خود را در مورد چگونگی کسب درآمد از بدبختی خود داشته باشند. علاوه بر این، کلاهبرداران به طور مداوم راه های جدیدی را برای تحت فشار قرار دادن شما برای از دست دادن پول ارائه می دهند. برای جلوگیری از کلاهبرداری، این مراحل را برای کلاهبرداری های رایج بیمه عمر و نحوه جلوگیری از آنها دنبال کنید.

۱. “خط مشی تخفیف”.

تخفیف خط مشی به شما نزدیک می شود تا بروشور خط مشی خود را در یک رویداد اجتماعی مانند یک باشگاه کلیسا یا گردهمایی ورزشی نمایش دهید. آنها به سرعت پیشنهاد می کنند که برای صرفه جویی در پول، بخشی از “گروه” آنها باشید.

می توانید کارهایی را انجام دهید تا مراقب کارگزاران و نمایندگانی باشید که به دنبال تجارت هستند. می توانید با Better Business Bureau (BBB) ​​ایالت خود تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و درخواست بررسی مستقل توسط یک نماینده بیمه کنید.

۲. «سیاست مستاجر».

مستاجر خط چیزهای زیادی دارد، اما شما باید این بیمه نامه را اجاره کنید. مانند تخفیف، شما در مورد اینکه چقدر طرح خوب است و چقدر برای شما خوب است صحبت می کنید.

این کلاهبرداری آنقدر رایج است که نامی دارد: اجاره به صاحبخانه. مشکل خرید بیمه عمر از یک شرکت اجاره ای این است که شما چیزی را که آنها می فروشند نمی خرید. در عوض، بیمه نامه را با هزینه ای ماهانه که به آن نیاز ندارید اجاره می دهید. می‌توانید با خواندن دستورالعمل‌های خط‌مشی قبل از امضای هر چیزی و اطمینان از اینکه می‌دانید درگیر چه چیزی هستید، از این تقلب جلوگیری کنید.

۳. «معامله».

با برخی از تبلیغات، به شما گفته می شود که می توانید سیاست را با نرخ های کمتر و پایین تر و ارزان تر از آنچه قبلا دیده اید دریافت کنید. به شما یک سیاست جذاب با پوشش و مزایای عالی پیشنهاد می شود، اما این فقط یک تله است.

شما پیام های مختلفی در مورد این تاکتیک ها خواهید شنید، اما همه آنها اساسا یکسان هستند، یک پیشنهاد ساده که هزینه واقعی سیاست شما را منعکس نمی کند. قبل از اینکه روی ارسال کلیک کنید، مطمئن شوید که برای چه چیزی ثبت نام می کنید. می توانید یک وکیل بیمه عمر استخدام کنید تا قراردادها را بررسی کند و به دنبال خطاهایی باشد که ممکن است در قرارداد شما رخ داده باشد.

۴. “بازگشت به فرستنده.”

نامه ای از نماینده بیمه دریافت می کنید و ناگهان بیمه نامه دیگر بیمه نیست، حق بیمه خیلی زیاد است یا مشکلات دیگری در طرح وجود دارد. اگر خیلی خوب به نظر می رسد که درست نباشد، احتمالاً همینطور است.

این یک کلاهبرداری رایج است. اگر این را می شنوید، باور نکنید. درست مانند یک «معامله»، این ترفندی است که شما را مجبور می‌کند بدون در نظر گرفتن عواقب بلندمدت چیزی که می‌خرید، چیزی را امضا کنید. قبل از ثبت نام، تمام اطلاعات مربوط به بیمه نامه عمر خود را بخوانید و مطمئن شوید که قبل از امضا، نیازهای شما را در خط نقطه چین منعکس می کند.

۵. “بازرس”.

“بازرس” در خانه شما ظاهر می شود و ادعا می کند که در آنجا حضور دارد تا بیمه نامه شما را برای هر گونه مشکل بررسی کند. تو اجازه دادی داخل آنها به سیاست های شما نگاه می کنند و سپس به شما خبرهای بدی می دهند. شما دیگر بیمه نیستید یا بیمه نامه شما منقضی شده است و اکنون باید مبلغ اضافی را برای ادامه بیمه نامه خود بپردازید.

قبل از اینکه کسی در خانه شما را بزند، می توانید با دانستن اینکه دقیقاً چه چیزی در سند خود دارید از این امر جلوگیری کنید. مطمئن شوید که بازرس کتباً به شما می گوید که بیمه هنوز معتبر است و هنوز منقضی نشده است (می توانید قبل از اینکه آن را به خانه بیاورید، این موضوع را با شرکت بیمه خود بررسی کنید).

۶. “نمایندگی خصوصی.”

«نماینده ویژه» یک میلیون سیاست دارد و همه آنها سیاست های بزرگی هستند. آنها به شما می گویند که بیمه خصوصی دارند و نکات بیمه عمر عالی دارند یا به شما می گویند که یک نفر از آن بیمه نامه راضی است و تضمین می کند. بلافاصله برای خرید تحت فشار خواهید بود.

بسیاری از سایت ها اسامی افرادی را ارائه می دهند که اخیراً از طریق شرکت خود بیمه نامه های عمر خریداری کرده اند و مایل به بیمه آنها هستند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید با یکی از اینها کار کنید، کمی تحقیق کنید و ببینید چه می گویند.

۷. “جایگزین”

یکی از اعضای خانواده فوت می کند، ناگهان بیمه نامه منقضی می شود، حق بیمه افزایش می یابد، یا پوشش آن چیزی نیست که شما فکر می کردید. شما خودتان یک بیمه نامه عمر خریداری کرده اید و اکنون باید آن را تعویض کنید. اینجاست که همه این تاکتیک ها به کار می آیند – تعداد زیادی از آنها وجود دارد.

در بیشتر موارد، می توانید با تماس با شرکت بیمه خود و بررسی اینکه آیا بیمه نامه منقضی نشده یا کمی قدیمی است، از این امر جلوگیری کنید. اگر چنین است، سعی کنید آن را جایگزین کنید و سپس یک مورد جدید را از شرکت دیگری خریداری کنید.

توجه به این نکته ضروری است که این کلاهبرداری ها صرف نظر از بیمه نامه شما وجود دارد. اگر هنوز در مورد شرکت مطمئن نیستید، از اطراف بپرسید و ببینید مردم چه می‌گویند. می توانید انتخاب کنید که با فردی که برای شما و خانواده شما مفید است کار کنید یا از شرکت های مورد اعتماد استفاده کنید. این انتخاب شماست.