۷s Galore و هشت در حالی کدام ممکن است برناردو انتخاب خواهد گرفت خوب پایه لیگ قهرمانان اروپا را انواع تنبل


سه شنبه ساعت شب در ورزشگاه اتحاد، منچسترسیتی در دیداری شادی ها انگیز اجتناب کرده اند مرحله نیمه آخرین لیگ قهرمانان اروپا همراه خود نتیجه ۴-۳ رئال مادرید را شکست داد. اکسپرس اسپورت {رتبه بندی} گیمرها میزبان را شناخته شده به عنوان پپ گواردیولا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی حاضر می دهد. خوب قدم به دومین فینال متوالی شخصی نزدیکتر شدند.

ادرسون – ۵

سه گل خورد با این حال {به دلیل} استاندارد گل های رئال انتقاد زیادی را در جستجوی نخواهد داشت.

جان استونز – ۵

پس اجتناب کرده اند ضرب و شتم شک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تردیدها {برای شروع}، {رتبه بندی} سخت است. در یک واحد پست حفاظت راست غیرطبیعی ورزشی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند اینکه بعد اجتناب کرده اند ۳۶ دقیقه اجتناب کرده اند پایین خارج شود، خیلی خطا نکرد.

روبن دیاس – ۶

مهیب ترین ورزشی او نبود، با این حال برای ورزشی های سازنده من می خواهم سیتی مهم بود. دقت پاس ۹۰ سهم را محافظت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش توپ از هفت توپ بلند امتحان شده را پایان دادن کرد.

آیمریک لاپورت – ۶

نیمه اول خوشایند را تخصص کرد، با این حال حاضر او کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید او بی هدف پنالتی رئال را همراه خود خوب بازو بالا بدست آمده کرد.

الکساندر زینچنکو – ۷

بیشترین لذت رئال اجتناب کرده اند سمت مقابل پایین بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او دومین پاس گل شخصی را در همین انواع ورزشی به گزارش رساند.

اخیر وارد: پل پوگبا، ستاره منچستریونایتد “اولین توصیه شده مناسب قرارداد” را بدست آمده کرد

رودری – ۷

۱۰۵ حساس انجام داد، ۹۲ سهم دقت پاس را محافظت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هر ۵ دوئل اثیری شخصی پیروز شد. در یک واحد نبرد پر ستاره در میانه میدان به تذکر نمی رسید.

کوین دی بروین – ۸

او همراه خود گل های یازدهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوازدهم شخصی در ۱۰ ورزشی جدیدترین شخصی به شروعی پر شور کمک کرد.

برناردو سیلوا – ۷

گل تصمیم گیری کننده ورزشی را همراه خود ضربه ای تکان دهنده به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۷ مورد اجتناب کرده اند ۱۲ دوئل زمینی شخصی پیروز شد.

ریاض محرز – ۷

از به طور مداوم خوب شبح در جناح راست به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت آسیب رسان شخصی را در حرکت اجتناب کرده اند جناحین به حاضر می گذاشت.

اصولاً بیاموزید: پیرز مورگان اجتناب کرده اند سه نفر شناسایی برد آرسنال باید برای “رقبا” یک بار دیگر امضا تنبل