۸ بهترین فیلم مرگ که شور و شوق شما را برای زندگی دوباره تقویت می کند


همه گهگاهی پایین می آیند، و اگرچه ممکن است هیچ درمانی برای وضعیت انسان وجود نداشته باشد، راه هایی وجود دارد که بتوانیم در روزهای بد از یکدیگر حمایت کنیم. یکی از راه ها این است که تجربیات خود را از طریق موسیقی، ادبیات و سینما به اشتراک بگذارید. همیشه خوب است بدانید که احساس انزوا و تنهایی ما در واقع کاملاً جهانی است، و تماشای فیلمی که در آن شخصیتی یاد می‌گیرد با چنین احساساتی کنار بیاید، می‌تواند در آن روزهای آبی تسکین بخش باشد.

مطالب مرتبط: فیلم های سرگرم کننده ای که به ترس های وجودی شما می پردازند

چه احساس تنهایی، بی تفاوتی، کاملا پوچی یا سنگینی در قلب و روح داشته باشید، باید بدانید که شما اولین کسی نیستید که چنین احساساتی را احساس می کنید و مطمئنا آخرین نفر هم نخواهید بود. . پس مقداری پاپ کورن بپاشید، مقداری فاج شکلاتی در آنجا بریزید، روی مبل خود بنشینید و یکی از ویدیوهای فهرست شده در زیر را تماشا کنید و ببینید آیا می توانید ذائقه خود را، حتی برای یک لحظه، به اشتراک بگذارید.

ویدیوی تصادف امروز

“Beetlejuice” (1988)

در حالی که فیلم حول محور شخصیت اصلی می‌چرخد، یک روح احمق و شوم که می‌خواهد زنده‌ها را شکنجه کند، بیشتر بینندگان متوجه می‌شوند که بیشتر با لیدیا دیتز در ارتباط هستند.وینونا رایدر)، یک نوجوان بی ثبات که تلاش می کند در خانواده خود احساس نامرئی بودن کند.

برداشت بدبینانه لیدیا از زندگی و شخصیت ترسناک اطرافش، شخصیت فوق‌العاده سرگرم‌کننده‌ای را ایجاد می‌کند که بیشتر ما می‌توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم. در حالی که او و آب کفشدوزک نکته برجسته فیلم این است که ارزش واقعی فیلم از این واقعیت ناشی می شود که لیدیا در خانه و خانواده خود جایی پیدا کرده است و در عین حال عناصر شخصیت خود را که او را می سازند حفظ کرده است.

“زندگی پس از بث” (۲۰۱۴)

این فیلم زامبی مستقل مملو از طنز خشک و مضامین وجودی است و ممکن است بهترین فیلم برای روزهایی باشد که احساس می‌کنید یک زامبی هستید. داستان فیلم حول محور مرد جوانی می گذرد.دین(اوبری پلازا). در مقایسه با سایر کمدی های زامبی، این فیلم را می توان اپیزودیک دانست، زیرا این فیلم بیشتر بخشی مستقل از زندگی است تا یک فیلم اکشن.

مطالب مرتبط: چرا «زندگی پس از بث» یک فیلم عالی ضد روز ولنتاین است؟

طنز تاریک و دیالوگ های طنز باعث حواس پرتی کامل شما در روزهایی می شود که به این فکر می کنید که اینجا چه می کنید و چرا آن مهم است، در حالی که همچنان نیاز انسان به پاسخ و کنجکاوی در مورد وجود ناراحت کننده ما را تصدیق می کنید. بنابراین، اگر به دنبال یک کمدی سبک دل هستید که موضوعاتی را که در گفتگوی معمولی با همکارانتان نمی بینید، بررسی می کند. زندگی بعد از بث مخلص – بی ریا – صمیمانه.

“این یک زندگی شگفت انگیز است” (۱۹۴۶)

جیمز استوارت‘s جورج بیلی از نظر فنی در روایت نمی میرد، اما فیلم درباره خودکشی او پس از فروپاشی شرکتش است. خوشبختانه فرشته ای از او دیدن می کند و لذت زندگی را دوباره کشف می کند.

این فیلم قدیمی است و می‌توان آن را تا حدودی قدیمی در نظر گرفت، اما حتی امروزه نیز دیدن یک شخصیت در اعماق ناامیدی که نور را در انتهای تونل پیدا می‌کند بسیار تکان‌دهنده است. گاهی اوقات وقتی احساس ضعف می کنید، خوب است که شادی های زندگی را به یاد بیاورید، زیرا زمانی که در دوره افسردگی هستید، دیدن چنین شادی هایی دشوار است. بسیاری از مردم می توانند با احساس ناامیدی و از دست دادن جورج بیلی کنار بیایند، و در حالی که ما فرشته هایی نداریم که ارزش ما را به ما یادآوری کنند، اما وجه اشتراک یکدیگر را داریم. بنابراین، اگر چیزی از این مقاله به دست آوردید، بگذارید دنیا با شما بهتر شود.

“جسم داغ” (۲۰۱۳)

در حالی که زندگی بعد از بث کمدی مستقل کمی جدی تر است، بدن های گرم اکثر آنها جریان اصلی هستند، اما نه کمتر شاد و دوستانه. این فیلم در زمان اکران عالی بود، اما اگر آن را از دست دادید، داستان در مورد مرد جوانی است که به تازگی تبدیل به یک زامبی شده است که عاشق یک زن زنده می شود و باعث تحولی غیرمنتظره می شود.

همانطور که انتظار دارید، فیلم عجیب، خنده دار، زیبا و البته بسیار رمانتیک است. بدن های گرم این فوق العاده سرگرم کننده است و استعاره از عشق، که کاتالیزور بیداری ذهنی و عاطفی است، استعاره خوبی است. به طور کلی، این بهترین فیلم با احساس خوب است و برای هر کسی که خود را یک جادوگر زندگی می بیند باید آن را ببیند.

“فقط عاشقان زنده ماندند” (۲۰۱۳)

برای کسانی از شما که در جنون خون آشام های ۲۰۱۰ نیفتاده اید، به طرفداران بوگی خود فرصتی دیگر بدهید. جیم جارموش، فقط عاشقان زندگی می کنند. این فیلم فقط یک رمان عاشقانه خون آشام است. فلسفی، مالیخولیایی، بی شک سرد و بسیار رمانتیک.

مطالب مرتبط: بهترین معاملات تام هیدلستون به جز لوکی

انسان (تام هیدلستوناو یک نوازنده جاودانه است که هر چند قرن یک بار خود را در افسردگی می بیند. خلق و خوی او با دیدار معشوق حوا که مسن ترین و داناترین اوست بهتر می شود (تیلدا سوینتونهمانطور که این دو در مورد فلسفه، علم، هنر و ادبیات بحث می کنند، آدام شروع به بازیابی شهوت خود برای زندگی می کند. در حالی که بسیاری از فیلم‌ها در این ژانر خاص در معرض خطر قرار گرفتن هستند، اما هدف جیم جارموش چیزی جز این است. طاق اریک فورمن را تصور کنید، اما افراد حاضر در این دایره فیلسوفان یونانی هستند. اگر از فضای عالی با مکالمه هوشمند قدردانی می کنید، فقط عاشقان زندگی می کنند فوراً به یک مورد علاقه تبدیل خواهد شد.

“مچ: یک داستان عشق” (۲۰۰۶)

زندگی پس از مرگ موضوعی رایج در بین انسان هاست، اما مچ دست این پیچ و تاب جالبی را ارائه می دهد که وقتی این سیم پیچ مرگبار را ترک می کنید چه انتظاری دارید. «دنیای زیرین» در این کمدی مستقل، چیزی بسیار شبیه به زندگی است، «کمی بدتر». بعد از اینکه دوست دخترش ضیا او را بیرون کرد (پاتریک فوجیت) خودکشی می کند و به جایی می رسد که برای کسانی که جان خود را از دست داده اند، جایی می رسد که بسیار شبیه به دنیای زنده است. حالا، این فقط خشن است.

با این حال، فیلم در واقع بسیار جالب است زیرا ضیا به نیروهای یوجین پیوست.شی ویگام) و مایکل (سینان کنجد) در سفر برای یافتن “فرد مسئول”. در حالی که تلاش‌های میکال شامل مقابله با کسانی است که در قدرت هستند و ادعا می‌کنند که او خودکشی نکرده و متعلق به آن مکان نیست، ضیا امیدوار است دوست دختر گمشده‌اش را پیدا کند، شایعه‌ای که اخیراً خودکشی کرده است. این فیلم مملو از طنز وجودی و مضامین فلسفی است، در حالی که همچنان به فرمول کلاسیک رامکوم پایبند است.

هارولد و دیوانه (۱۹۷۱)

به طور دقیق، شخصیت اصلی هارولد (دادگاه بداو در فیلم نمی‌میرد، اما وسواس او نسبت به مرگ، که از طریق حضور مداومش در مراسم تدفین، تعمیر و رانندگی ماشین تابوت‌شده، و صحنه‌های خنده‌دار خودکشی نشان داده می‌شود، نشان می‌دهد که هارولد همان نوجوان مطلقه‌ای است که «در داخل مرده است». “. هال اشبی‘s هارولد و دیوانه همه چیز در مورد یافتن اراده برای زندگی است، بنابراین یافتن فیلمی که میل شما را برای بهتر زیستن از این فیلم تقویت کند، دشوار است.

مطالب مرتبط: چرا “Harold And Maude” بهترین رام برای افرادی است که Rom-Coms را دوست ندارند؟

حالت (روث گوردونهارولد چشمانش را به روی شادی های زندگی باز می کند و خود را برای همیشه تغییر می دهد. هرکسی که بیداری معنوی داشته باشد، پس از زندگی در سایه‌های آبی، می‌تواند لذت دیدن دنیا را در رنگ‌های تکنیکالر تسکین دهد، و هارولد و مادها به زیبایی این احساس را به تصویر می‌کشند.

“عروس یک گوشت” (۲۰۰۵)

واقعاً فکر نمی کنید که فیلم برتون در این لیست بود، درست است؟ ما به دایره کامل رسیده ایم عروس فوت کردداستان ارواح استاپ موشن در مورد ویکتور جوان (جانی دپامیلی که تصادفا با جسد ازدواج می کند (هلنا بونهام کارتر) و خود را در سرزمین مردگان سیر می بیند. نکته مهم در مورد این فیلم این است که مردگان بسیار معنوی تر از زنده هایی هستند که در انتظار مردن روی زمین هستند.

روند برتون مثل همیشه ظریف است، همانطور که آبی و خاکستری دنیای زنده با سبز و بنفش پر جنب و جوش سرزمین مردگان تضاد دارد. این تصاویر گوتیک زیبا چیزی است که تیم برتون مکمل آن است و برخی (از جمله این تصویر) هستند که «عروس جسد» را اثر فوق العاده او می نامند. این فیلم سرگرم کننده، تاثیرگذار و فوق العاده زیبا است و ما مطمئن نیستیم که اگر گروه آواز اسکلت با کلاه کاسه ساز شما را جذب نکند چه اتفاقی می افتد.

بعدی: فیلم‌های مستقل بزرگی که نباید تابستان امسال از دست بدهید