۸ دلیل برای رد درخواست وام کسب و کار سبز – اخبار


آیا علاقه مند به راه اندازی یک کسب و کار دوستدار محیط زیست هستید؟ این یک هدف شریف است که باید رعایت شود! بسیاری از ایده های کسب و کار سبز عالی وجود دارد که می تواند سودآور باشد و به سیاره زمین کمک کند.

این یکی از بهترین زمان‌ها برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار سازگار با محیط‌زیست است زیرا بیش از هر زمان دیگری پشتیبانی وجود دارد. تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان مشتاق حمایت از مشاغل سبز هستند. هفتاد و شش درصد از آمریکایی ها از شرکت هایی حمایت خواهند کرد که به مبارزه با تغییرات آب و هوایی کمک می کنند.

متأسفانه، راه اندازی کسب و کار خود آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. ایجاد یک پروژه سازگار با محیط زیست می تواند چالش برانگیزتر باشد زیرا هزینه های مرتبط با تامین مواد گران تر است. ممکن است به سرمایه زیادی نیاز داشته باشد، که ممکن است بسیاری از افراد همیشه نداشته باشند.

اینجا جایی است که وام تجاری می تواند به شما کمک کند تجارت سبز خود را راه اندازی کنید. این نه تنها می تواند به شما در راه اندازی کسب و کار کمک کند، بلکه می تواند هزینه های مختلفی را نیز که بخشی از آن هستند، انجام دهد.

با این حال، هنگام درخواست وام تجاری، باید مراقب باشید که اشتباه نکنید زیرا ممکن است منجر به رد درخواست شما شود. و بدتر از همه، ممکن است دلایل متعددی برای رد وجود داشته باشد.

اشتباهاتی که باید هنگام دریافت وام برای کسب و کار سبز خود اجتناب کنید

هنگامی که به دنبال وام برای کسب و کار سبز خود هستید، نمی خواهید هیچ اشتباه رایجی مرتکب شوید. در این مقاله ۸ مورد از رایج ترین دلایل رد درخواست وام تجاری را بررسی می کنیم.

۱. عدم رعایت ضوابط واجد شرایط بودن

آیا عالی نیست اگر وام دهندگان به شرکت های سبز وام بدهند فقط به این دلیل که می خواهند به محیط زیست کمک کنند؟ متأسفانه، همه چیز به این شکل کار نمی کند. شما باید ثابت کنید که شرکت شما دوستدار محیط زیست خواهد بود و با ثبات از نظر مالی

همه موسسات وام دهنده معیارهای واجد شرایط بودن یک وام تجاری را ندارند. در واقع، بسته به وام دهنده ای که با آن سر و کار دارید، می تواند بسیار سختگیرانه یا بسیار ملایم باشد. اگر برای وام تجاری از وام دهنده ای که معیارهای سختگیرانه ای دارد درخواست دهید، ممکن است در نهایت آنها را رعایت نکنید که در نهایت منجر به رد درخواست شما می شود.

۲. امتیاز اعتباری پایین یا نداشتن سابقه اعتباری

این یکی از دلایل اصلی رد درخواست وام تجاری شماست. وام دهندگان معمولاً قبل از اعطای وام، امتیاز اعتباری و سابقه تجاری شما یا شرکت شما را در نظر می گیرند. و اگر متوجه شوند که امتیاز یا رکورد شما کمتر از حد مطلوب است، ممکن است درخواست شما را رد کنند.

۳. استفاده از بدهی بالا

عامل اصلی دیگری که وام دهندگان هنگام تأیید درخواست وام تجاری در نظر می گیرند، نسبت استفاده از بدهی شما است. وام دهندگان ممکن است درخواست شما را رد کنند اگر مشخص شود که شما از بخش قابل توجهی از کل اعتبار خود استفاده کرده اید. در حالت ایده آل، استفاده شما از بدهی نباید از ۳۰ درصد تجاوز کند.

شما می خواهید در نحوه استفاده از پول خود به عنوان یک تجارت سازگار با محیط زیست کارآمد باشید که به شما کمک می کند بدهی کمتری بپردازید. با استفاده از روش های تجاری سازگار با محیط زیست، مانند استفاده از پنل های خورشیدی برای صرفه جویی در انرژی، می توانید در دراز مدت در هزینه های خود صرفه جویی کنید. با این حال، هنگام جستجوی وام سبز نمی‌توانید فوراً این هزینه‌ها را توجیه کنید، مگر اینکه برای عملکرد واقعی کسب و کار شما ضروری باشد.

۴. درخواست های وام بسیار زیاد

درخواست بیش از حد درخواست های وام متوالی می تواند به شانس شما برای تایید وام تجاری آسیب برساند زیرا اساساً مستأصل هستید. همچنین، زمانی که برای وام تجاری درخواست می‌کنید، وام دهندگان معمولاً یک بررسی دقیق امتیاز اعتباری انجام می‌دهند که احتمالاً بر امتیاز شما نیز تأثیر می‌گذارد.

۵. درآمد کسب و کار کافی نیست

اگر شرکت های سبز بتوانند پول بیشتری را از مشتریان سبز جذب کنند، عالی خواهد بود. متأسفانه همیشه این اتفاق نمی افتد. در سال ۲۰۱۹، هاروارد بیزینس ریویو در مقاله خود با نام The Elusive Green Consumer به این موضوع پرداخت.

وقتی کسب و کار سبز شما درآمد کافی ایجاد نمی کند، ممکن است در موقعیتی نباشید که نتوانید وام های تجاری EMI خود را به موقع انجام دهید. به همین دلیل است که وام دهندگان درخواست وام تجاری شما را رد می کنند اگر کسب و کار شما هیچ درآمدی ایجاد نکند یا اگر تشخیص داده شود که کافی نیست.

۶. اطلاعات ناقص یا اشتباه

هر گونه خطا یا اطلاعات ناقص در درخواست وام تجاری شما می تواند منجر به رد وام دهنده شود. این همش نیست. اگر مدارک پشتیبان ارسال شده ناقص باشد یا حاوی هر گونه خطا باشد، ممکن است با رد شدن مواجه شوید. به همین دلیل مهم است که قبل از درخواست وام تجاری، تمام اطلاعات را دوباره بررسی کنید.

۷. کم سابقه و بدون کار

وام دهندگان معمولاً از شما می خواهند که با ارائه اطلاعات مالی مدرکی مبنی بر سابقه کار ارائه دهید. اگر کسب و کار شما بسیار کوچک است و سابقه کمی یا بدون سابقه دارد، بسیاری از وام دهندگان ممکن است تمایلی به دادن وام تجاری به شما نداشته باشند و ممکن است درخواست شما را رد کنند.

۸. عدم توانایی در تولید گارانتی

همه وام های تجاری بدون وثیقه نیستند. برخی از وام دهندگان ممکن است از شما بخواهند که دارایی را به عنوان تضمین برای وام ارائه دهید، در غیر این صورت درخواست شما رد خواهد شد. با این حال، می توانید با درخواست وام تجاری بدون تضمین بر این مشکل غلبه کنید.

هنگام جستجوی وام برای شرکت سبز خود از اشتباهات رایج خودداری کنید

ممکن است برای کسب و کار سبز خود نیاز به تامین مالی داشته باشید. متأسفانه، اگر به کاری که انجام می دهید توجه نکنید، ممکن است وام شما رد شود.

اکنون که شایع ترین دلایل رد درخواست وام تجاری را می دانید، حتما از آنها اجتناب کنید. به این ترتیب می توانید شانس خود را برای تایید وام تجاری افزایش دهید. همچنین، به یاد داشته باشید که همیشه قبل از درخواست برای وام، معیارهای واجد شرایط بودن وام تجاری را بررسی کنید.