۹۱۹ سهم در ETF ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایالات متحده iShares (NYSEARCA: IHF) توسط Lincoln National Corp خریداری شد.به گفته این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در SEC، Lincoln National Corp. یک موقعیت جدید در iShares US Health Providers ETF (NYSEARCA: IHF – Get Rating) در سه ماهه اول خرید. سرمایه گذار نهادی ۹۱۹ سهم از سهام شرکت را به ارزش تقریبی ۲۶۰۰۰۰ دلار خریداری کرد.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. مشاوران سرمایه گذاری Cetera دارایی خود در سهام iShares Health Providers ETF ایالات متحده را ۰.۸٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. مشاوران سرمایه گذاری Cetera اکنون صاحب ۵۴۰۱ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۵۶۸۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۴۴ سهم اضافی در این دوره است. Steward Partners Investment Investment LLC دارایی خود در سهام iShares US Health Providers ETF را در سه ماهه چهارم ۱.۵ درصد افزایش داد. Steward Partners Investment Consultancy LLC اکنون مالک ۳۲۸۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۹۵۳۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۴۸ سهم اضافی در این دوره است. Dumont & Blake Investment Advisors LLC سهام خود را در ETF ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایالات متحده iShares 1.4٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Dumont & Blake Investment Advisors LLC اکنون مالک ۳۵۴۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۰۰۴۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۵۰ سهم اضافی در این دوره است. Baird Financial سهام خود در ETF ارائه دهندگان سلامت ایالات متحده iShares را ۷.۶ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت بیرد فایننشال مالک است اکنون ۱۶۲۳ سهم از سهام این شرکت پس از دستیابی به ۱۱۵ سهم اضافی در این مدت ۴۷۱۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. سرانجام، Confluence Wealth Services Inc. سهام جدیدی در ETF ارائه دهندگان سلامت ایالات متحده iShares به ارزش تقریبی ۳۳۰۰۰ دلار در سه ماهه چهارم به دست آورد.

سهام ETF ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایالات متحده iShares 0.6٪ کاهش یافت

سهام IHF در روز جمعه با قیمت ۲۸۱.۲۱ دلار افتتاح شد. ETF ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایالات متحده iShares دارای کمترین قیمت در یک سال گذشته ۲۳۷.۲۶ دلار و بالاترین سطح یک ساله ۲۹۷.۳۰ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۲۶۲.۷۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۶۹.۸۴ دلار است.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید IHF چه صندوق های تامینی دیگری در اختیار دارد؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات خودی برای ETF ارائه دهندگان سلامت ایالات متحده iShares (NYSEARCA: IHF – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی توسط یک چهارم ETF ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایالات متحده iShares (NYSEARCA: IHF)

اخبار و رتبه بندی ETF برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ایالات متحده را از iShares دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای iShares US Healthcare Providers ETF و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.