Aaron Wealth Advisors LLC دارای ۱.۲۵ میلیون دلار سهام در Accenture plc (NYSE: ACN) است. – خبر ۲۴ بزرگAaron Wealth Advisors LLC دارایی های خود را در سهام Accenture plc (NYSE: ACN – Get Rating) طی سه ماهه اول، بر اساس آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۲۴۰۸۲.۰ درصد افزایش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۴۱۸۷۸۶ سهم اضافی در طول دوره، ۴۲۰۵۲۵ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات را در اختیار داشت. Aaron Wealth Advisors LLC تقریباً ۰.۰۷٪ از Accenture به ارزش ۱,۲۴۷,۰۰۰ دلار را در آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در اختیار دارد.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Equitable Holdings Inc. در سه ماهه چهارم، موقعیت خود را در Accenture 24.7 درصد افزایش داد. Equitable Holdings Inc. اکنون پس از خرید ۲۶۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱۳۳۴ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به ارزش ۵۵۳۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. MBL Wealth LLC سهام جدیدی در Accenture در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۸۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. Hazlett Burt & Watson Inc. در طول سه ماهه اول سهام جدیدی در Accenture به ارزش تقریبی ۱۱۲۰۰۰ دلار به دست آورد. SkyView Investment Advisors LLC موقعیت خود را در Accenture تا ۶۹۷.۵٪ در سه ماهه چهارم تقویت کرد. SkyView Investment Advisors LLC اکنون پس از خرید ۲۱۸۹۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۵۰۳۲ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به ارزش ۷۹۷۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. سرانجام، Mayflower Financial Advisors LLC سهام خود را در Accenture Corporation 6.0% در سه ماهه اول افزایش داد. Mayflower Financial Advisors LLC اکنون مالک ۱۵۰۸ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات به ارزش ۵۰۹۰۰۰ دلار پس از خرید ۸۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۷۴.۴۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر سهام اخیرا گزارش هایی در مورد سهام ACN منتشر کرده اند. رویال بانک کانادا هدف قیمت سهام Accenture را از ۴۳۵.۰۰ دلار به ۳۵۷.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به این شرکت اختصاص داد. بانک آمریکا هدف قیمت سهام Accenture را از ۴۴۳.۰۰ دلار به ۳۷۴.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۷ ژوئن، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. BNP Paribas سهام Accenture را از رتبه “ممتاز” به “خنثی” کاهش داد و قیمت هدف ۳۲۰.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کرد. در یادداشتی پژوهشی در روز چهارشنبه ۲۹ خرداد. رابرت دبلیو برد هدف قیمت سهام Accenture را از ۳۱۰.۰۰ دلار به ۳۳۸.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز سه شنبه ۹ آگوست به شرکت رتبه “خنثی” داد. در نهایت، بارکلیز هدف قیمتی خود را برای سهام Accenture از ۴۵۵.۰۰ دلار به ۳۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، رتبه “اضافه وزن” را برای این شرکت تعیین کرد. هشت تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و دوازده تحلیلگر رتبه خرید سهام این شرکت را صادر کرده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف ۳۶۰.۱۱ دلار است.

معاملات Accenture 0.3% افزایش یافت.

NYSE: ACN در روز جمعه با قیمت ۳۱۹.۴۶ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این سهام ۲۰۲.۰۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۰.۹۹، نسبت قیمت به درآمد ۲.۹۸ و بتای ۱.۲۲ است. این شرکت دارای میانگین متحرک ساده پنجاه روزه ۲۹۰.۶۹ دلار و میانگین متحرک دویست روزه ساده ۳۰۷.۱۹ دلار است. Accenture plc پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۶۱.۷۷ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۴۱۷.۳۷ دلار را ثبت کرد.

Accenture (NYSE: ACN – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۳ ژوئن منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات درآمدی معادل ۲.۷۹ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که از برآوردهای تحلیلگران ۲.۸۴ دلار (۰.۰۵ دلار) پیشی گرفت. این شرکت در سه ماهه ۱۶.۱۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۱۶.۰۵ میلیارد دلار تخمین زدند. Accenture حاشیه سود خالص ۱۱.۱۳ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۱.۵۰ درصد به دست آورد. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۴۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. تحلیلگران سهام انتظار دارند شرکت Accenture 10.68 سود هر سهم را برای سال مالی جاری گزارش کند.

اطلاعیه سود سهام Accenture

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز دوشنبه ۱۵ آگوست پرداخت شده است. به سهامداران رکورد در روز پنج شنبه، ۱۴ جولای، سود ۰.۹۷ دلار به ازای هر سهم پرداخت شد. این نشان دهنده سود سهام ۳.۸۸ دلار در سال و بازده سود ۱.۲۱٪ است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۱۳ جولای بود. بازده سود سهام Accenture در حال حاضر ۳۷.۶۳ درصد است.

فعالیت درونی

در اخبار دیگر، جولی اسپلمن سوییت، مدیر عامل شرکت، ۳۲۷۸ سهم از سهام Accenture را در معامله ای به تاریخ جمعه ۱۵ جولای فروخت. این سهام به قیمت متوسط ​​۲۷۰.۹۳ دلار و در مجموع ۸۸۸۱۰۸.۵۴ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۶۹۷۸ سهم در شرکت به ارزش ۴۵۹۹۸۴۹.۵۴ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، جوئل اونروش، مشاور کل، ۵۵۶ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۲۵ جولای فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۸۷.۵۱ دلار و در مجموع ۱۵۹۸۵۵.۵۶ دلار فروخته شد. پس از معامله، وکیل عمومی اکنون دارای ۲۶۱۵۶ سهم در شرکت به ارزش ۷۵۲۰۱۱۱.۵۶ دلار است. این معامله در یک فایل SEC فاش شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. همچنین، جولی اسپلمن سوییت، مدیر عامل شرکت، در معامله ای که به تاریخ جمعه ۱۵ جولای انجام شد، ۳۲۷۸ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۷۰.۹۳ دلار و در مجموع ۸۸۸۱۰۸.۵۴ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون صاحب ۱۶۹۷۸ سهم در شرکت به ارزش ۴۵۹۹۸۴۹.۵۴ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در سه ماه گذشته ۱۱۳۸۹ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۳۱۳۲۷۷۷ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۰.۰۷ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

درباره Accenture

(رتبه گرفتن)

Accenture plc، یک شرکت خدمات حرفه ای، خدمات استراتژیک، مشاوره، تعاملی، فناوری و عملیات را در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت خدمات کاربردی از جمله تبدیل سریع، DevOps، مدرن‌سازی اپلیکیشن، معماری سازمانی، مهندسی نرم‌افزار و کیفیت، مدیریت داده، اتوماسیون هوشمند شامل اتوماسیون فرآیند رباتیک، پردازش زبان طبیعی و عوامل مجازی و همچنین خدمات مدیریت برنامه‌های کاربردی الاستیک را ارائه می‌دهد. خدمات مدیریت برنامه، پروژه و خدمات؛ خدمات مشاوره استراتژیک عناصر حیاتی داده، مدیریت و حاکمیت داده، پلت فرم و معماری داده، سازمان مبتنی بر محصول و مهارت، گواهی کسب و کار، خدمات خلق ارزش؛ تحقیق و توسعه در مهندسی و دیجیتالی سازی؛ طراحی و توسعه محصولات متصل هوشمند؛ مهندسی و نوسازی پلت فرم محصول؛ فعال کردن محصول به عنوان خدمات؛ محصولات مرتبط با تولید و عملیات؛ سیستم های رباتیک مستقل؛ تحول دیجیتال پروژه های سرمایه ای؛ و راه حل های نیروی کار صنعتی دیجیتال.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری ACN را در اختیار دارند؟ برای آخرین نسخه Accenture plc (NYSE: ACN – Get Rating) از HoldingsChannel.com بازدید کنید.

مالکیت نهادی توسط کوارتر، اکسنچر (NYSE: ACN)

اخبار و نظرات را برای Accenture Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Accenture و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.