Advocate Group LLC 341000 دلار در Valero Energy سرمایه گذاری کرده است. (NYSE: VLO) – Big 24 NewsAdvocate Group LLC موقعیت جدیدی در Valero Energy به دست آورده است. (NYSE: VLO – Receiving Rating) در سه ماهه دوم، طبق آخرین پرونده این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC). این شرکت ۳۲۰۸ سهم از سهام شرکت نفت و گاز را به ارزش ۳۴۱ هزار دلار خریداری کرد.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز اخیراً دارایی های VLO خود را اصلاح کرده اند. هریتیج تراست سهام خود در والرو انرژی را ۱.۱ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. هریتیج تراست در حال حاضر مالک ۸۰۹۹ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۸۲۳۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۸۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Total Clarity Wealth Management Inc. این شرکت سهام خود در Valero Energy را در سه ماهه اول ۵.۰ درصد افزایش داد. Total Clarity Wealth Management Inc. این شرکت پس از دستیابی به ۱۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۲۱۱۳ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۲۱۵۰۰۰ دلار است. CVA Family Office LLC سهام خود در Valero Energy را در طول سه ماهه اول ۱۹.۶% افزایش داد. CVA Family Office LLC اکنون پس از خرید ۱۰۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۴۰ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۶۵۰۰۰ دلار است. برایتون جونز LLC سهام خود در Valero Energy را ۳.۷٪ در سه ماهه اول افزایش داد. برایتون جونز LLC اکنون مالک ۳۰۳۱ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۳۰۸۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۰۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، بیمه عمر سومیتومو سهام خود در والرو انرژی را ۱.۵ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. شرکت بیمه عمر سومیتومو پس از به دست آوردن ۱۰۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۷۵۲۸ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۸۰۰۰۰۰ دلار است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۷۹.۷۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

والرو انرژی ۲.۶ درصد سقوط کرد

سهام VLO روز سه شنبه با قیمت ۱۱۰.۸۶ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۴۳.۶۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۶.۳۸، نسبت قیمت به درآمد ۰.۶۹ و بتای ۱.۶۲ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۲، نسبت سریع ۰.۹۲ و نسبت معاملات ۱.۲۵ است. Valero Energy با ۶۵.۱۳ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۴۶.۸۰ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۱۲.۱۸ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱۳.۵۲ دلار است.

Valero Energy (NYSE: VLO – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای اعلام کرد. این شرکت نفت و گاز سود هر سهم را ۱۱.۳۶ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۹.۷۰ دلاری تحلیلگران در برابر ۱.۶۶ دلار بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۵۱.۶۴ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۴۰.۷۳ میلیارد دلار برآورد کردند. حاشیه سود خالص والرو انرژی ۴.۵۴ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۴.۶۵ درصد بود. درآمد فصلی این کسب و کار نسبت به سال قبل ۸۶.۱ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۰.۴۸ دلار گزارش کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت Valero Energy Co. 27.55 سود هر سهم برای سال جاری.

والرو انرژی سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را نیز اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۱۹ شهریور ثبت شده است. در روز پنجشنبه ۴ آگوست، سود ۰.۹۸ دلاری به سرمایه گذاران ثبت نام شده پرداخت شد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۹۲ دلار و بازده سود سهام ۳.۵۴٪ است. تاریخ تقسیم سود روز چهارشنبه ۳ آگوست بود. درصد پرداخت Valero Energy 22.57٪ است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

چندین تحلیلگر سهام اخیراً در مورد سهام VLO اظهار نظر کرده اند. بارکلیز در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه قیمت هدف خود را برای سهام Valero Energy از ۱۳۹.۰۰ دلار به ۱۳۴.۰۰ دلار کاهش داد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام Valero Energy را از ۱۲۵.۰۰ دلار به ۱۴۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۵ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۵ سپتامبر، سهام Valero Energy را از رتبه “خرید” به “خرید قوی” ارتقا داد. پایپر سندلر در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، قیمت هدف خود را برای سهام Valero Energy از ۱۴۸.۰۰ دلار به ۱۴۷.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، Wells Fargo & Company هدف قیمت سهام Valero Energy را از ۱۳۰.۰۰ دلار به ۱۳۱.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۱ سپتامبر، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت داد. دو تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری، هشت نفر رتبه خرید و دو نفر رتبه خرید قوی به سهام این شرکت داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر رتبه‌بندی اجماع “خرید” و قیمت هدف توافق شده ۱۲۹.۷۷ دلار را دارد.

درباره والرو انرژی

(رتبه گرفتن)

شرکت والرو انرژی، سوخت های حمل و نقل و محصولات پتروشیمی را در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، ایرلند و در سطح بین المللی تولید، بازاریابی و فروش می کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می کند: پالایش، گازوئیل تجدیدپذیر و اتانول. بنزین معمولی، درجه یک و مصنوعی تولید می کند. مشخصات هیئت مدیره منابع هوایی بنزین به کالیفرنیا (CARB). سوخت دیزل، سوخت دیزل کم گوگرد و سوخت دیزل کم گوگرد؛ Carpe Diesel، Other Lives، Jet Fuel; آسفالت، پتروشیمی، روان کننده ها و سایر فرآورده های نفتی تصفیه شده، و همچنین روان کننده ها و مایعات گاز طبیعی را مختلط ذخیره می کند و می فروشد.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VLO دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Valero Energy بازدید کنید. (NYSE: VLO – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Valero Energy (NYSE: VLO)

اخبار و رتبه بندی های Valero Energy Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Valero Energy و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.