Aigen Investment Management LP سهام جدیدی را در WW Grainger, Inc خریداری کرد. (NYSE: GWW) – Big 24 NewsAigen Investment Management LP سهام جدیدی را در WW Grainger, Inc خریداری کرد. (NYSE: GWW – دریافت رتبه) در سه ماهه اول، با توجه به این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در SEC. سرمایه گذار نهادی ۹۴۶ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی را به ارزش تقریبی ۴۸۸۰۰۰ دلار خریداری کرد.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران عمده نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. NorthRock Partners LLC سهام جدیدی از سهام WW Grainger را در سه ماهه اول به ارزش ۲۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. Qtron Investments LLC سهام جدیدی از سهام WW Grainger را در سه ماهه اول به ارزش ۳۱۲ هزار دلار خریداری کرد. Sound Financial Strategies Group LLC موقعیت خود را در سهام WW Grainger 14.0% در سه ماهه اول افزایش داد. Sound Financial Strategies Group LLC اکنون مالک ۳۲۰۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۱۶۵۲۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۹۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. AMF Tjanstepension AB سهام جدیدی در سهام WW Grainger در سه ماهه اول به ارزش ۷,۰۴۱,۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، صندوق بازنشستگی مشترک ایالت نیویورک دارایی های خود را در WW Grainger 3.1٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. صندوق بازنشستگی مشترک ایالت نیویورک پس از خرید ۱۶۵۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته اکنون مالک ۵۵۶۴۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۲۸۷۰۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۷۹.۴۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

WW Grainger 1.7% کاهش یافت.

سهام WW Grainger در روز چهارشنبه با قیمت ۵۴۰.۲۵ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۷۶.۴۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۴۸۵.۹۸ دلار است. W.W. Grainger, Inc. کمترین قیمت در یک سال گذشته ۳۹۱.۱۶ دلار و بالاترین سطح یک سال گذشته ۵۵۳.۵۳ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۹۴، نسبت معاملات ۲.۵۸ و نسبت سریع ۱.۴۴ است. ارزش بازار این شرکت ۲۷.۴۸ میلیارد دلار، نسبت P/E 21.31، نسبت P/E 1.50 و بتای ۱.۲۳ است.

WW Grainger (NYSE: GWW – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز جمعه، ۲۹ جولای منتشر کرد. این شرکت محصولات صنعتی درآمدی معادل ۷.۱۹ دلار به ازای هر سهم (EPS) گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۶.۶۵ دلار در ۰.۵۴ دلار بود. WW Grainger حاشیه سود خالص ۹.۲۳% و بازده حقوق صاحبان سهام ۵۷.۵۹% داشت. این شرکت در این سه ماهه ۳.۸۴ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۳.۶۹ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۴.۲۷ دلار گزارش کرد. درآمد WW Grainger نسبت به سال گذشته ۱۹.۶ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند WW Grainger, Inc. 28.12 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

WW Grainger سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز پنج شنبه ۱۹ شهریور پرداخت می شود. سرمایه گذاران رکورددار روز دوشنبه، ۸ آگوست، سود ۱.۷۲ دلاری دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود سابق برای این سود، جمعه ۵ آگوست است. این نشان دهنده سود سالانه ۶.۸۸ دلار و بازدهی ۱.۲۷٪ است. بازده سود سهام WW Grainger (DPR) در حال حاضر ۲۷.۱۴ درصد است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران سهام گزارش هایی در مورد سهام GWW منتشر کرده اند. StockNews.com در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۶ ژوئن منتشر شد، WW Grainger را از رتبه “خرید قوی” به “خرید” کاهش داد. رویال بانک کانادا هدف قیمتی خود را در WW Grainger از ۳۹۹.۰۰ دلار به ۴۲۲.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، به سهام امتیاز «نگهداری» داد. رابرت دبلیو بیرد هدف قیمت خود را در WW Grainger از ۵۰۵.۰۰ دلار به ۶۰۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، به سهام امتیاز “نگهداری” داد. Wolfe Research در گزارشی که در روز چهارشنبه، ۶ آوریل منتشر شد، WW Grainger را از رتبه “ممتاز” به رتبه “ممتاز” ارتقا داد. در نهایت، استفنز هدف قیمت خود را در WW Grainger از ۵۶۵.۰۰ دلار به ۶۰۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که روز دوشنبه منتشر شد، به سهام رتبه “برابر” داد. دو تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، دو نفر امتیاز نگهداری و پنج نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۱۹.۳۸ دلار است.

فعالیت خودی در WW Grainger

در خبرهای مرتبط، معاون Laurie R. Thomson 276 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۵ مه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹۲.۰۵ دلار با ارزش کل ۱۳۵۸۰۵.۸۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۹۲۸ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۹۴۸۶۷۲.۴۰ دلار است. این فروش در پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت شرکت بورس و برق عربستان موجود است. در خبرهای دیگر برای WW Grainger، معاون پیج کی رابینز، در معامله ای که در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای انجام شد، ۲۳۳۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۰۰.۰۳ دلار و در مجموع ۱,۱۶۵,۰۶۹.۹۰ دلار معامله شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۱۹۹۶ سهام شرکت به ارزش ۵۹۹۸۳۵۹.۸۸ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین، نماینده لوری آر. تامسون ۲۷۶ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز پنجشنبه ۵ می رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹۲.۰۵ دلار و در مجموع ۱۳۵۸۰۵.۸۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون صاحب ۱۹۲۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۹۴۶۸۶۷۲.۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. ۱۰.۰۰ درصد سهام در حال حاضر متعلق به افراد داخلی است.

WW Grainger Profile

(رتبه گرفتن)

WW Grainger, Inc. محصولات و خدمات نگهداری، تعمیر و بهره برداری (MRO) در ایالات متحده، ژاپن، کانادا، بریتانیا و در سطح بین المللی. این شرکت از طریق دو بخش، High-Touch Solutions NA و Endless Assortment فعالیت می کند. آنها تجهیزات ایمنی و امنیتی، تجهیزات جابجایی و جابجایی مواد، تجهیزات پمپ و لوله کشی، تجهیزات تمیز کردن و نگهداری، فلزکاری و ابزار دستی را ارائه می دهند.

ادامه مطلب

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری GWW را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل های WW Grainger, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NYSE: GWW – امتیاز دریافت شده).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای WW Grainger (NYSE: GWW)

اخبار و نظرات WW Grainger Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران WW Grainger و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.