Aigen Investment Management LP 59064 سهام شرکت تولید نیمه هادی تایوان (NYSE: TSM) را فروخته است.Aigen Investment Management LP موقعیت خود را در تایوان Semiconductor Manufacturing Company Limited (NYSE: TSM – Get Rating) در سه ماهه اول ۸۷.۷ درصد کاهش داد. این شرکت پس از فروش ۵۹۰۶۴ سهم در این دوره، صاحب ۸۲۸۳ سهم از شرکت نیمه هادی شد. ارزش دارایی های Aigen Investment Management LP در صنعت نیمه هادی تایوان در پایان آخرین دوره گزارش ۸۶۴۰۰۰ دلار بود.

سایر صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Rise Advisors LLC سهام جدیدی را در Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., Ltd خریداری کرده است. در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار. Curi Wealth Management LLC سهام جدیدی در شرکت تولید نیمه هادی تایوان در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت برنامه ریزی بازنشستگی نیوانگلند در سه ماهه چهارم، سهام جدیدی در تایوان Semiconductor Manufacturing به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Rather & Kittrell Inc. سهام جدیدی در شرکت تولید نیمه هادی تایوان در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار به دست آورد. در نهایت، SJS Investment Consulting Inc. این شرکت سهام خود را در شرکت تولید نیمه هادی تایوان ۱۰۱.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. SJS Investment Consulting Inc. اکنون مالک ۳۸۷ سهم از سهام نیمه هادی ها به ارزش ۴۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۹۵ سهم دیگر در این دوره، در اختیار دارد.

تغییر رتبه تحلیلگران

TSM موضوع تعدادی از گزارش های تحلیلگر بوده است. Susquehanna قیمت هدف خود را برای تولید کننده نیمه هادی تایوانی از ۹۰.۰۰ دلار به ۸۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۴ جولای، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Susquehanna Bancshares قیمت هدف خود را برای تولید کننده نیمه هادی تایوانی از ۹۰.۰۰ دلار به ۸۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۴ جولای، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Cowen در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای منتشر شد، قیمت هدف ۱۰۰ دلاری را برای تولید نیمه‌رساناهای تایوان تعیین کرد. Loop Capital در روز سه شنبه ۲۱ ژوئن در گزارشی به صنعت نیمه هادی تایوان پرداخت. آنها رتبه “خرید” را روی سهام قرار می دهند. در نهایت، Needham & Company LLC رتبه “خرید” خود را تکرار کرد و در گزارشی که در روز پنجشنبه، ۱۴ آوریل منتشر شد، قیمت هدف ۱۲۵.۰۰ دلار را برای سهام سازنده نیمه هادی تایوانی تعیین کرد. چهار تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه نگه‌داری رتبه‌بندی کرده‌اند و شش نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده‌اند. طبق گزارش MarketBeat.com، تولیدکننده نیمه هادی تایوانی دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۱۲۰.۱۴ دلار است.

کاهش ۲.۵ درصدی در تجارت نیمه هادی تایوان

بورس نیویورک: TSM در روز سه شنبه با قیمت ۸۶.۳۱ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۴۴۷.۶۱ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۶.۶۶ و نسخه بتا ۰.۹۸ است. Taiwan Semiconductor Manufacturing Company Limited دارای کمترین قیمت در یک سال گذشته ۷۳.۷۴ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۱۴۵.۰۰ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۸، نسبت معاملات ۲.۰۹ و نسبت سریع ۱.۸۵ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۸۶.۴۱ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۹۹.۶۴ دلار است.

شرکت تولید نیمه هادی تایوان منتشر کرده است. (NYSE: TSM – دریافت رتبه) آخرین نتایج درآمد در پنجشنبه، ۱۴ ژوئیه. این شرکت نیمه هادی درآمد ۱.۵۵ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که از برآورد اجماع ۱.۵۰ دلاری ۰.۰۵ دلار بالاتر بود. صنعت نیمه هادی تایوان بازده سهام ۳۴.۳۱ درصد و حاشیه خالص ۴۰.۵۳ درصد را به ثبت رساند. درآمد این شرکت برای سه ماهه ۱۸.۱۶ میلیارد دلار بود، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱۸.۶۸ میلیارد دلار بود. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند تایوان Semiconductor Manufacturing Co., Ltd. این ۶.۳ EPS برای سال مالی جاری ثبت خواهد کرد.

صنعت نیمه هادی تایوان سود را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز پنجشنبه ۱۳ اکتبر پرداخت می شود. سرمایه گذاران رکورددار روز جمعه، ۱۶ سپتامبر، سود سهام ۰.۴۶۲۵ دلاری را منتشر خواهند کرد. این نشان دهنده سود ۱.۸۵ دلاری سالانه و بازدهی ۲.۱۴ درصدی است. این ۰.۳۹ دلار بیشتر از سود سه ماهه قبلی تولید نیمه هادی تایوان است. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۱۵ شهریور می باشد. شرکت نیمه هادی تایوان در حال حاضر سود تقسیمی ۲۸.۱۹ درصدی دارد.

مشخصات تولید نیمه هادی تایوان

(رتبه گرفتن)

شرکت تولید نیمه هادی تایوان با مسئولیت محدود مدارهای مجتمع و سایر دستگاه های نیمه هادی را در تایوان، چین، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، ژاپن، ایالات متحده آمریکا و در سطح بین المللی تولید، بسته بندی، آزمایش و به فروش می رساند. فرآیندهای تکمیلی تولید ویفر سیلیکونی اکسید فلز را برای تولید منطق، سیگنال مختلط، فرکانس رادیویی و نیمه هادی های حافظه تعبیه شده ارائه می دهد.

داستان های خصوصی

سه ماهه سوم مالکیت شرکتی شرکت تولید نیمه هادی تایوان (NYSE: TSM)

اخبار و بررسی های مربوط به تولید نیمه هادی تایوان را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای تولید نیمه‌رسانا تایوان و شرکت‌های مرتبط از طریق خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.