AirNBNB پس از برداشتن ون های غیرقانونی از خیابان ها ، میزبان زندگی ون نیویورک را حذف می کند

AirNBNB پس از برداشتن ون های غیرقانونی از خیابان ها ، میزبان زندگی ون نیویورک را حذف می کند


مردی که نامش فاش نشده بود و هفت وانت پارک شده در خیابان های شهر نیویورک در Airbnb اجاره می کرد ، از خانه بیرون رانده شد.

ماه گذشته ، نیویورک پست گزارش داد که کلانتری نیویورک ون هایی را که به “سرویس اتاق عملیات” معروف است ، توقیف کرده است. ون در شرق روستا و در چلسی بود ، و یک مامور راهنمایی و رانندگی متوجه شد که “من یک یادداشت روی وسیله نقلیه دیدم … پلاک های ثبت نام و NJ قدیمی بودند ، برخی از آنها به قدمت 2000 بود.” شاید جعبه قفل آویزان از سپر عقب وانت کمکی نکرده باشد؟

در یک لیست تبلیغ می شود که می توان “#VanLife in NYC” را با کمتر از 100 دلار در شب دریافت کرد و یک ون می تواند تا سه نفر بخوابد ، اما حمام وجود ندارد.

آپتین سعیدی ، یوتیوبر ، یادداشتی در مورد ماندن در یک ون ارسال کرد و مجری برنامه “نانسی” در اینستاگرام گفت که این راهی عالی برای پرش به عرصه #زندگی است. او توصیه می کند در YMCA یا Blink Fitness دوش بگیرید و از حمام در Starbucks یا بارهای محلی استفاده کنید.

سعیدی توضیح داد: “من پنجره ام را کمی باز کردم تا هوا وارد شود ، اما وقتی پنجره را باز می کنید می توانید صدای هر دوچرخه کوچکی که در حال عبور است را بشنوید ، و هر شخصی که از آنجا عبور می کند.” او سرانجام گفت: “این یک تجربه خاص است. من از انجام آن خوشحالم ، اما هرگز دیگر آن را انجام نمی دهم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=8pwB18GcNq8

Airbnb اخیراً اعلام کرد: “ما این رفتار را تحمل نمی کنیم و Airbnb فهرست بندی در زمین های عمومی را ممنوع می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *