Alico (NASDAQ: ALCO) C+ در TheStreet – Big 24 NewsTheStreet سهام را کاهش داد ALCO (NASDAQ: ALCO – رتبه‌بندی دریافت شده) TheStreetRatingsTable در یک یادداشت تحقیقاتی که صبح جمعه منتشر شد، از رتبه بندی ab تا رتبه c+ گزارش می دهد.

به طور جداگانه، StockNews.com در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۵ آگوست، رتبه سهام Alico را از رتبه بندی نگهداری به رتبه فروش کاهش داد.

سهام Alico 2.0 درصد سقوط کرد

سهام نزدک: ALCO در روز جمعه با قیمت ۳۳.۵۱ دلار افتتاح شد. آلیکو با ۳۱.۸۱ دلار پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه و ۴۳.۶۵ دلار بالاترین قیمت در ۱۲ ماه گذشته است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۳۵.۴۸ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۳۶.۸۲ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۶۳، نسبت معاملات ۲.۴۷ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۸ است. ارزش بازار این شرکت ۲۵۳.۳۴ میلیون دلار، نسبت P/E 7.77 و نسخه بتا ۰.۵۸ است.

Alico (NASDAQ: ALCO – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۳ آگوست منتشر کرد. این شرکت گزارش داد (۰.۲۱ دلار) سود هر سهم برای سه ماهه، کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۰.۰۶ دلار (۰.۲۷ دلار). آلیکو بازدهی منفی ۲.۰۶ درصدی و حاشیه سود خالص ۳۴.۳۱ درصدی داشت. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۰.۵۱ دلار گزارش کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که Alico برای سال مالی جاری – ۰.۷ EPS داشته باشد.

اطلاعیه سود سهام عدالت علیکو

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۱۷ تیرماه پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، ۰.۵۰ دلار سود نقدی دریافت کردند. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۰۰ دلار و بازده سود ۵.۹۷٪ است. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۲۳ خرداد می باشد. نسبت پرداخت سود سهام Alico (DPR) در حال حاضر ۴۶.۴۰ درصد است.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

بسیاری از صندوق های تامینی اخیراً دارایی های خود را در تجارت تغییر داده اند. Walthausen & Co. LLC سهام خود را در Alico 0.5٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Walthausen & Co. LLC اکنون مالک ۵۵۱۱۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۰۷۰۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۲۹۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. شرکت Dean Capital Management سهام خود در Alico را ۲.۵ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Dean Capital Management اکنون دارای ۱۲۶۷۰ سهم از سهام این شرکت است که پس از به دست آوردن ۳۱۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۴۶۹۰۰۰ دلار می رسد. Raymond James & Associates سهام خود در Alico را در سه ماهه اول ۶.۶ درصد افزایش داد. Raymond James & Associates اکنون پس از خرید ۳۷۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۰۰۱ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۲۵۰۰۰ دلار است. State Street Inc سهام خود در Alico را ۴.۲ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. استیت استریت کورپ اکنون دارای ۱۷۳۹۸ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۷۰۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، تقریباً ۶۶۲،۰۰۰ دلار ارزش دارد. در نهایت، First Trust Advisors LP سهام خود در Alico را ۱۴.۱ درصد در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. First Trust Advisors LP اکنون مالک ۷۰۸۱ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۸۷۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۶۲۰۰۰ دلار می‌رسد. سرمایه گذاران نهادی ۴۷.۶۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره علیکو

(رتبه گرفتن)

Alico، Inc. فعالیت می کند. ، همراه با شرکت های تابعه خود، به عنوان یک شرکت کشاورزی و مدیریت زمین ایالات متحده. این شرکت در دو بخش مرکبات آلیکو و مدیریت زمین و سایر عملیات ها فعالیت می کند. بخش مرکبات Alico درختان مرکبات را برای تولید مرکبات برای تحویل به بازارهای مرکبات فرآوری شده و تازه پرورش می دهد.

مقالات برگزیده

اخبار و نظرات روزانه Alico را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Alico و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.