Allot Communications (ALLT) قرار است سود فصلی خود را در روز سه شنبه گزارش دهد – بیگ ۲۴ خبر.Allot Communications (NASDAQ: ALLT – Get Rating) قرار است داده های درآمد سه ماهه خود را قبل از باز شدن بازار در روز سه شنبه ۱۶ آگوست منتشر کند. تحلیلگران انتظار دارند که این شرکت درآمد (۰.۲۶ دلار) به ازای هر سهم را برای سه ماهه گزارش دهد. Allot Communications راهنمای سال مالی ۲۰۲۲ خود را EPS تنظیم کرده است. طرف هایی که مایل به گوش دادن به تماس کنفرانس شرکت هستند می توانند با استفاده از این لینک این کار را انجام دهند.

Allot Communications (NASDAQ: ALLT – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه‌شنبه ۱۷ می منتشر کرد. ارائه‌دهنده تجهیزات ارتباطی (۰.۱۷ دلار) EPS را برای سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع (۰.۲۸ دلار) با ۰.۱۱ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۳۱.۹۰ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۳۲.۱۰ میلیون دلار بود. Allot Communications بازده منفی ۱۲.۷۱ درصد و حاشیه خالص منفی ۱۱.۷۶ درصد داشت. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت (۰.۱۰ دلار) EPS ارسال کرد. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند که Allot Communications برای سال مالی جاری -۱ EPS و برای سال مالی بعد -۱ EPS ثبت کند.

عملکرد موجودی ارتباطات را سفارشی کنید

سهام NASDAQ ALLT در روز دوشنبه با قیمت ۵.۵۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۲.۸۳، نسبت معاملاتی ۳.۰۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۲ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای تجارت ۵.۲۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۶.۵۰ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۲۰۳.۲۵ میلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۱.۸۵- و بتای ۰.۹۶ است. Allot Communications پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه خود را ۴.۶۰ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۶.۸۳ دلار را ثبت کرد.

رتبه بندی تحلیلگران وال استریت

چندین تحلیلگر تحقیقاتی در مورد سهام ALLT نظر داده اند. Needham & Company LLC هدف قیمت خود را در Allot Communications به ۷.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۸ می، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. Northland Securities هدف قیمت خود را در Allot Communications به ۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۸ می، رتبه “na” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، Lake Street Capital Allot Communications در یک گزارش تحقیقاتی که در روز سه‌شنبه، ۱۷ می منتشر شد، رتبه «خرید» را به «نگه‌داری» کاهش داد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، دو نفر رتبه نگهداری و دو نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه «Hold» و میانگین قیمت هدف ۱۲.۵۰ دلار است.

سفارشی کردن تجارت شرکتی ارتباطات

صندوق تامینی اخیراً سهام خود را در سهام Allot Communications افزایش داده است. بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Ancora Advisors LLC سهام خود را در سهام Allot Communications Ltd (NASDAQ: ALLT – Get Rating) طی سه ماهه اول ۵۶.۲ درصد افزایش داد. این شرکت پس از خرید ۹۱۴۰ سهم دیگر در این دوره، ۲۵۳۹۲ سهم از سهام شرکت ارائه دهنده تجهیزات مخابراتی را در اختیار داشت. Ancora Advisors LLC تقریباً ۰.۰۷٪ از Allot Communications به ارزش ۴۰۶,۰۰۰ دلار در پایان آخرین دوره گزارش را در اختیار داشت. ۸۳.۹۷ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

درباره Allot Communications

(رتبه گرفتن)

Allot Communications Ltd. راه حل های نوآورانه ای برای امنیت شبکه و اطلاعات به ارائه دهندگان خدمات در سراسر جهان ارائه می دهد که به مشتریان خود ارزش می بخشد. راه‌حل‌های آن‌ها در سطح جهانی برای تجزیه و تحلیل شبکه و برنامه‌ها، کنترل ترافیک و شکل‌دهی، سرویس‌های امنیتی مبتنی بر شبکه و موارد دیگر مستقر شده‌اند.

مقالات برگزیده

رکورد درآمد برای Allot Communications (NASDAQ: ALLT)

اخبار و نظرات روزانه Allot Communications را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Allot Communications و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.