Alpes Consultants 191000 دلار در Transocean Ltd سرمایه گذاری کرد. (NYSE: RIG) – Big 24 NewsAlps Advisors موقعیت جدیدی را در Transocean Ltd به دست آورده است. (NYSE: RIG – Get Rating) در طول سه ماهه دوم، طبق گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این سرمایه گذار نهادی ۵۷,۴۷۵ سهم از ارائه دهنده خدمات حفاری دریایی را به ارزش تقریبی ۱۹۱,۰۰۰ دلار خریداری کرد.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز سهام RIG را خریده و فروخته اند. Kestra Advisory Services LLC سهام جدیدی در Transocean در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۵۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. Commonwealth Equity Services LLC موقعیت خود را در Transocean 62.6 درصد در سه ماهه اول تقویت کرد. Commonwealth Equity Services LLC اکنون پس از خرید ۷۵۸۳۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۱۹۷۰۰۰ سهم از ارائه دهنده خدمات حفاری دریایی به ارزش ۹۰۰۰۰۰ دلار است. شرکت Prospera Financial Services موقعیت خود را در Transocean 17.4 درصد در سه ماهه اول تقویت کرد. Prospera Financial Services Inc. اکنون ۲۰۲۷۴ سهم از ارائه دهنده خدمات حفاری دریایی پس از خرید ۳۰۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۹۳۰۰۰ دلار است. KBC Group NV موقعیت خود را در سهام Transocean 15.6٪ در طول سه ماهه اول تقویت کرد. KBC Group NV اکنون مالک ۴۵۷۲۷ سهم از ارائه دهنده خدمات حفاری دریایی به ارزش ۲۰۹۰۰۰ دلار پس از خرید ۶۱۵۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Sheaff Brock Investment Advisors LLC یک موقعیت جدید در سهام Transocean در طول سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۷۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۶۵.۶۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از کارگزاری ها اخیرا گزارش هایی را در مورد RIG منتشر کرده اند. Susquehanna Bancshares هدف قیمت خود را در Transocean از ۴.۲۰ دلار به ۳.۳۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۷ اکتبر، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. بارکلیز هدف قیمت خود را در Transocean از ۵.۰۰ دلار به ۶.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۸ نوامبر به این شرکت رتبه “اضافه وزن” داد. Capital One Financial رتبه Transocean را از رتبه “هم وزن” به “اضافه وزن” کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲ آگوست، قیمت هر سهم را ۴.۵۰ دلار تعیین کرد. StockNews.com در گزارشی پژوهشی در روز جمعه ۴ نوامبر، رتبه Transocean را از رتبه «فروش» به رتبه «نگهداری» ارتقا داد. اوراق بهادار پارتو سرانجام در گزارشی پژوهشی در روز پنجشنبه ۲۵ آگوست، رتبه Transocean را از «نگهداری» به «خرید» ارتقا داد. چهار تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و چهار نفر نیز رتبه خرید را به این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه‌بندی «خرید منصفانه» و قیمت هدف توافقی ۴.۵۲ دلار است.

سهام Transocean 0.5 درصد سقوط کرد.

NYSE RIG در روز پنجشنبه با قیمت ۴.۰۷ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۳.۴۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۳.۵۱ دلار است. Transocean Ltd. پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۲.۳۲ دلار و بالاترین قیمت در یک سال ۵.۵۶ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۷، نسبت معاملات ۱.۶۴ و نسبت سریع ۱.۳۸ است.

Transocean (NYSE: RIG – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۲ نوامبر منتشر کرد. ارائه‌دهنده خدمات حفاری دریایی (۰.۰۶ دلار) EPS را برای سه ماهه گزارش کرد که ۰.۰۸ دلار از برآورد اجماع (۰.۱۴ دلار) پیشی گرفت. Transocean بازدهی منفی ۳.۷۴% و حاشیه خالص منفی ۲۰.۵۰% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۶۹۱.۰۰ میلیون دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۶۶۵.۲۴ میلیون دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت به ازای هر سهم (۰.۱۹ دلار) درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۰.۴ درصد افزایش داشته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Transocean Ltd. برای سال مالی جاری EPS 0.58- خواهد داشت.

پروفایل خارج از کشور

(دریافت رتبه)

Transocean Ltd. ارائه می دهد به همراه شرکت های تابعه خود، خدمات حفاری قراردادی دریایی را برای چاه های نفت و گاز در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت با دکل های حفاری سیار، تجهیزات مرتبط و گروه های کاری برای حفاری چاه های نفت و گاز قرارداد می بندد. از ۱۴ فوریه ۲۰۲۲، این شرکت دارای سهام اقلیت است و دارای ناوگانی متشکل از ۳۷ دکل حفاری سیار دریایی، از جمله ۲۷ کشتی آب های عمیق و ۱۰ کشتی با محیط های خشن است.

مقالات برگزیده

مالکیت شرکتی توسط Quarter for Transocean (NYSE: RIG)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای Transocean Daily – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران Transocean و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه رایگان ایمیل روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.