Amazon.com, Inc. (NASDAQ:AMZN) سهام توسط Neumann Capital Management LLC خریداری شد – Big 24 NewsNeumann Capital Management LLC موقعیت خود را در Amazon.com, Inc. (NASDAQ:AMZN) بر اساس جدیدترین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه دوم ۱۹۰۰.۰ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۹۵۹۵ سهم دیگر در این دوره، ۱۰۱۰۰ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک را در اختیار داشت. دارایی های Neumann Capital Management LLC در Amazon.com طبق آخرین پرونده های SEC، ۱,۰۷۳,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز دارایی های خود از AMZN را تغییر داده اند. West Financial Advisors LLC موقعیت Amazon.com خود را در سه ماهه دوم ۱۵۸۴.۲ درصد افزایش داد. West Financial Advisors LLC پس از به دست آوردن ۳۰۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۳۲۰ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار است. Swaine & Leidel Wealth Services LLC موقعیت جدیدی را در Amazon.com در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۸۰۰۰ دلار به دست آورد. Cardinal Capital Management Inc. موقعیت آن در Amazon.com طی سه ماهه دوم ۲۷۰۰.۰ درصد افزایش یافت. Cardinal Capital Management Inc. او اکنون ۴۲۰ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک را به ارزش ۴۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۰۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. Johnson Midwest Financial LLC موقعیت Amazon.com خود را در طول سه ماهه دوم ۱۹۸۷.۰ درصد افزایش داد. جانسون میدوست فایننشال ال‌سی اکنون مالک ۴۸۰ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک به ارزش ۵۱۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۴۵۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Copeland Capital Management LLC موقعیت خود را در Amazon.com 1900.0٪ در طول سه ماهه دوم افزایش داد. Copeland Capital Management LLC اکنون مالک ۵۲۰ سهم از سهام غول تجارت الکترونیک به ارزش ۵۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۹۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. ۵۷.۱۵ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

فعالیت درونی

در خبر دیگر، آدام اسلپسکی، مدیرعامل، ۵۲۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۱۴ سپتامبر به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲۷.۴۳ دلار با ارزش کل ۶۶۲۶۳.۶۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون دارای ۱۱۵,۶۸۰ سهم در شرکت به ارزش ۱,۴۷۴۱,۱۰۲.۴۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. در خبر دیگر، آدام اسلپسکی، مدیرعامل، ۵۲۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۱۴ سپتامبر به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲۷.۴۳ دلار و در مجموع ۶۶۲۶۳.۶۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۱۵۶۸۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۴۷۴۱۱۰۲.۴۰ دلار است. این فروش در سند ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است، فاش شده است. همچنین، معاون شلی رینولدز در معاملاتی در روز دوشنبه ۲۲ آگوست، ۳۴۸۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۳۴.۲۳ دلار با ارزش کل ۴۶۷۱۲۰.۴۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون مالک ۱۱۵۷۸۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۶۰۷۸۰۶۹.۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۳۲۱,۱۴۸ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱,۵۷۶,۶۹۶ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۱۲.۷۰ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر سهام اخیراً در مورد سهام AMZN اظهار نظر کرده اند. گلدمن ساکس در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، رتبه “خرید” را مجدداً منتشر کرد و قیمت هدف ۱۷۵ دلاری را برای سهام Amazon.com تعیین کرد. گروه مالی Jefferies مجدداً رتبه “خرید” را تأیید کرد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۵ اکتبر، قیمت هدف ۱۶۵.۰۰ دلاری را برای سهام Amazon.com منتشر کرد. JMP Securities هدف قیمت خود را در Amazon.com از ۱۷۲.۵۰ دلار به ۱۸۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، رتبه “بازار عملکرد بهتر” را به این شرکت اختصاص داد. Stifel Nicolaus در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۵ جولای، قیمت هدف خود را در Amazon.com از ۱۹۰.۰۰ دلار به ۱۸۵.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، Evercore ISI هدف قیمت خود را در Amazon.com از ۲۰۵.۰۰ دلار به ۱۸۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. دو تحلیلگر پژوهشی سهام، سهام را با رتبه فروش، دو نفر امتیاز نگهداری و ۳۷ تحلیلگر سهام را با رتبه خرید رتبه بندی کرده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه متوسط ​​”متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۷۶.۳۹ دلار است.

فروش Amazon.com 0.3 درصد کاهش یافت

سهام Amazon.com در روز جمعه با قیمت ۱۱۲.۵۳ دلار باز شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۶۸، نسبت معاملات ۰.۹۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۴ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱.۱۵ تریلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۰۰.۸۸، نسبت قیمت به درآمد ۵.۲۳ و بتای ۱.۳۳ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این تجارت ۱۲۷.۳۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۲۶.۱۸ دلار است. Amazon.com, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۱۰۱.۲۶ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۱۸۸.۱۱ دلار.

Amazon.com (NASDAQ: AMZN – دریافت رتبه) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای اعلام کرد. این غول تجارت الکترونیک درآمد ۰.۱۰ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۱۵ دلار (۰.۰۵ دلار) بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۲۱.۲۳ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۱۱۹.۱۶ میلیارد دلار برآورد کردند. Amazon.com حاشیه سود خالص ۲.۳۹% و بازده سهام ۱۵.۷۹% داشت. درآمد سه ماهه این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷.۲ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۶ دلار EPS داشت. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند Amazon.com, Inc. برای سال مالی جاری ۰.۹۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

درباره Amazon.com

(رتبه گرفتن)

Amazon.com, Inc. این شرکت در خرده فروشی محصولات مصرفی و اشتراک در آمریکای شمالی و بین المللی فعالیت می کند. این شرکت از طریق سه بخش فعالیت می کند: آمریکای شمالی، بین المللی و خدمات وب آمازون (AWS). کالاها و محتوای خریداری شده را برای فروش مجدد از فروشندگان شخص ثالث از طریق فروشگاه های فیزیکی و فروشگاه های آنلاین به فروش می رساند.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری مالک AMZN هستند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Amazon.com, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: AMZN – رتبه بندی دریافت شد).

مالکیت نهادی توسط Quarter برای Amazon.com (NASDAQ: AMZN)

اخبار و نظرات Amazon.com را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Amazon.com و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.