Ameritas Advisory Services LLC موقعیت خود را در شرکت Exxon Mobil تثبیت می کند. (NYSE: XOM) – Big 24 NewsAmeritas Advisory Services LLC سهام خود را در سهام Exxon Mobil افزایش داده است. (NYSE: XOM – دریافت رتبه) ۲.۵٪ در سه ماهه اول، HoldingsChannel.com گزارش می دهد. این شرکت پس از تصاحب ۱۲۰۵ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۴۹۳۴۷ سهم از سهام شرکت نفت و گاز را در اختیار داشت. دارایی Ameritas Advisory Services LLC در ExxonMobil در پایان سه ماهه گذشته ۴,۰۷۶,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در کسب و کار اصلاح کرده اند. استیت استریت شرکت سهام خود در سهام اکسون موبیل را ۰.۴ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. استیت استریت شرکت اکنون مالک ۲۵۳۲۱۱۳۴۵ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱۵۴۹۴۰۰۲۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۱۲۸۹۷۴ سهم دیگر در این دوره است. Geode Capital Management LLC سهام خود در سهام ExxonMobil را در طول سه ماهه چهارم ۵.۱% افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۳,۴۴۱,۸۲۵ سهم دیگر در این دوره، مالک ۷۰,۸۱۵,۰۰۶ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۴,۳۲۲,۰۷۸,۰۰۰ دلار است. Norges Bank در طول سه ماهه چهارم موقعیت جدیدی را در ExxonMobil به ارزش تقریبی ۳,۱۸۴,۴۲۴,۰۰۰ دلار به دست آورد. GQG Partners LLC سهام خود در Exxon Mobil را ۲۱.۸٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. GQG Partners LLC اکنون پس از تصاحب ۵,۸۰۷,۲۰۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۳۲,۳۹۷,۱۵۳ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱,۹۸۲,۱۱۴,۰۰۰ دلار است. سرانجام، Charles Schwab Investment Management Inc. این شرکت در سه ماهه چهارم سهام خود در ExxonMobil را ۰.۵ درصد افزایش داد. شرکت مدیریت سرمایه گذاری چارلز شواب اکنون ۳ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۸۸۰ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱۸ میلیون و ۷۳۳ میلیون و ۳۲ هزار دلار پس از دستیابی به ۱۶۴ هزار و ۷۳۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته وجود دارد. ۵۴.۰۷ درصد سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تغییر رتبه تحلیلگران

اخیراً چندین تحلیلگر سهام گزارش هایی را در مورد این شرکت منتشر کرده اند. HSBC هدف قیمت خود را در ExxonMobil از ۹۲.۵۰ دلار به ۹۷.۵۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۰ ژوئیه به سهام امتیاز «نگهداری» داد. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در ExxonMobil از ۱۰۷.۰۰ دلار به ۱۰۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. بانک آمریکا هدف قیمت خود را در ExxonMobil از ۱۲۸.۰۰ دلار به ۱۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای، رتبه «خرید» را به سهام اختصاص داد. پایپر سندلر در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه ۱۹ جولای، اکسون موبیل را از رتبه “خنثی” به رتبه “اضافه وزن” ارتقا داد و هدف قیمت خود را برای این شرکت از ۱۰۲.۰۰ دلار به ۱۰۹.۰۰ دلار افزایش داد. در نهایت، Cowen در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲ می، قیمت هدف خود را در Exxon Mobil از ۷۷.۰۰ دلار به ۹۰.۰۰ دلار افزایش داد. دو تحلیلگر پژوهشی سهام، سهام را با رتبه فروش، هشت نفر امتیاز نگهداری و ۱۲ نفر رتبه خرید به سهام این شرکت داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۹۴.۷۳ دلار است.

خرید و فروش محلی در ExxonMobil

در دیگر اخبار ExxonMobil، معاون Darrin L. Talley در معامله ای که پنجشنبه، ۲۶ مه رخ داد، ۲۵۰۰ سهم از سهام ExxonMobil را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۶.۶۵ دلار به ارزش کل ۲۴۱۶۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۲۵۱۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۱۴۲۰۹۱.۵۰ دلار است. این فروش در پرونده ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت شرکت بورس و برق عربستان موجود است. در اخبار مرتبط، معاون Darrin L. Talley در معامله ای که در روز پنجشنبه، ۲۶ می انجام شد، ۲۵۰۰ سهم از سهام ExxonMobil را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۶.۶۵ دلار به ارزش کل ۲۴۱۶۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۲۵۱۰ سهام شرکت به ارزش ۳۱۴۲۰۹۱.۵۰ دلار است. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. معاون Darrin L. Talley در معامله ای که در روز سه شنبه ۷ ژوئن انجام شد، ۲۱۴۷ سهم از سهام ExxonMobil را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۲.۸۱ دلار و ارزش کل ۲۲۰۷۳۳.۰۷ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۳۰۳۶۳ سهم در شرکت به ارزش ۳۱۲۱۶۲۰.۰۳ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی های شرکت ۰.۰۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

افزایش ۴.۶ درصدی تراکنش های ExxonMobil

NYSE: XOM در روز دوشنبه با قیمت ۹۶.۹۳ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۹۱.۴۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۸۵.۴۴ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۴۰۸.۳۲ میلیارد دلار، نسبت PE 16.07، نسبت P/E/G 0.33 و بتا ۱.۰۷ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۷۶، نسبت معاملات ۱.۰۷ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۴ است. اکسون موبیل با ۵۲.۱۰ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۰۵.۵۷ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید.

آخرین بار شرکت Exxon Mobil (NYSE: XOM – Get Rating) نتایج درآمد خود را در روز جمعه، ۲۹ جولای اعلام کرد. این شرکت نفت و گاز سود هر سهم را ۴.۱۴ دلار گزارش کرد که ۰.۴۰ دلار از انتظار ۳.۷۴ دلار بالاتر بود. اکسون موبیل بازده حقوق صاحبان سهام ۱۶.۹۷ درصد و حاشیه خالص ۸.۱۴ درصد را ایجاد کرد. این شرکت در این سه ماهه ۱۱۵.۶۸ میلیارد دلار درآمد تولید کرد، در حالی که برآورد اجماع ۱۱۱.۶۷ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۱۰ دلار گزارش کرد. درآمد این شرکت نسبت به سال قبل ۷۰.۸ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقاتی از ExxonMobil انتظار دارند. برای سال جاری ۱۱.۴۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اطلاعیه سود سهام اکسون موبیل

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز جمعه ۱۸ شهریور ماه واریز خواهد شد. سهامداران رکورددار روز جمعه ۱۲ آگوست ۰.۸۸ دلار سود سهام دریافت خواهند کرد. موعد مقرر پنج شنبه ۱۱ مرداد می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۵۲ دلار و بازده سود سهام ۳.۶۳٪ است. نسبت سود تقسیمی ExxonMobil (DPR) در حال حاضر ۵۸.۳۷ درصد است.

درباره ExxonMobil

(رتبه گرفتن)

اکسون موبیل نفت خام و گاز طبیعی را در ایالات متحده و در سطح بین المللی اکتشاف و تولید می کند. این شرکت از طریق بخش های اکتشاف و تولید، پالایش و مواد شیمیایی فعالیت می کند. این شرکت همچنین در زمینه ساخت، بازرگانی، حمل و نقل و فروش نفت خام، گاز طبیعی، فرآورده های نفتی، پتروشیمی و سایر فرآورده های تخصصی فعالیت دارد. تولید و فروش مواد پتروشیمی شامل الفین، پلی الفین، آروماتیک و سایر پتروشیمی ها. کربن، هیدروژن و سوخت های زیستی را جذب و ذخیره می کند.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری XOM را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت Exxon Mobil از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: XOM – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی بر اساس بخش اکسون موبیل (NYSE: XOM)

اخبار و نظرات روزانه ExxonMobil را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Exxon Mobil و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.