Atossa Therapeutics، (ATOS) – Big 24 News


ATOSSA Therapeutics، (ATOS) تمرکز فعال روی سهام در آخرین جلسه معاملاتی تایید شد. سهام ۴.۴۶ درصد تغییر کرد و ارزش سهام خود را که در معاملات اخیر ۱.۱۷ دلار فهرست شده بود، اعلام کرد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی است. آتوس در آخرین جلسه معاملاتی ۱۷ میلیون و ۲۵۵ هزار و ۱۳۵ سهم داد و ستد کرد و میانگین حجم معاملات ۱۶۰۱.۴ هزار سهم را شاهد بود. ارزش بازار آن ۱۴۸.۱۵ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۱۳.۱۰ درصد افزایش یافته و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۱۴.۷۰ درصد. قیمت سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در -۳۴.۵۸٪ قرار دارد. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت نمودار می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) در حال حاضر ۵۹.۸۳ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان نشانگر حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و انحرافات و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۸.۰۷ درصد باقی ماند و در ماه گذشته ۸.۸۱ درصد نوسان داشت. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۱.۷۹ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر نسخه آزمایشی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایشی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.08 است.

سود اسنپ:

بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۱۵.۴۰- سود می کند. سود هر سهم (ROE) -15.70 درصد است.

بررسی عملکرد:

ATOS بازده هفتگی ۱۵.۸۴٪ و بازده سالانه -۸۵.۲۳٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۳۶.۴۱- درصد بوده و در ماه ۳۲.۹۲ درصد باقی مانده است. این سهام عملکرد سال گذشته را در ۲۶.۸۸- درصد و در حدود -۲۳.۰۳ درصد طی سه ماه گذشته نشان دادند. قیمت سهام در ۸۸.۰۶-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته است و قیمت سهام در ۴۰.۱۰% با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر است.

بازگشایی تحلیلگران:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه فعلی اجماع تحلیلگران برای سهام این شرکت ۲ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ طولانی، ۳.۰ نگهداری، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهام به ۵.۷۵ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.