Avity Investment Management Inc. افزایش موقعیت موجودی در Merck & Co., Inc. (NYSE: MRK) – Big 24 NewsAvity Investment Management Inc. موقعیت خود را در سهام Merck & Co., Inc تقویت کرد. (NYSE:MRK–Received Rating) بر اساس آخرین ثبت نام در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه دوم ۳.۸ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۶۰۰ سهم دیگر در این دوره، ۱۶۲۱۵ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی های Avity Investment Management Inc. در Merck & Co., Inc. ارزش آن در پایان آخرین دوره گزارش ۱,۴۷۸,۰۰۰ دلار بود.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Norges Bank سهام جدیدی را در Merck & Co., Inc خریداری کرد. در طول سه ماهه چهارم، تقریباً ۱,۸۲۳,۰۲۸,۰۰۰ دلار ارزش داشت. BlackRock سهام خود را در سهام Merck & Co., Inc افزایش داد. ۵.۵ درصد در سه ماهه چهارم. بلک راک اکنون دارای ۱۹۸,۲۲۴,۲۶۳ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۰,۳۲۶,۹۷۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۱۵,۱۹۱,۹۰۹,۰۰۰ دلار ارزش دارد. Renaissance Technologies LLC سهام خود را در Merck & Co., Inc افزایش داد. ۲۶۷۱.۴ درصد در سه ماهه اول. Renaissance Technologies LLC اکنون پس از خرید ۴،۹۱۵،۳۳۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۵,۰۹۹,۳۳۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۱۸,۴۰۰,۰۰۰ دلار است. گروه Vanguard سهام خود را در Merck & Co., Inc افزایش داد. ۲.۳ درصد در سه ماهه اول. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۲۱۶,۰۹۶,۰۵۷ سهم از سهام این شرکت پس از دستیابی به ۴,۸۹۳,۵۲۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته ۱۷,۷۳۰,۶۸۲,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. سرانجام، Caisse DE Depot ET Placement DU Quebec سهام خود را در Merck & Co., Inc افزایش داد. ۲۵۶.۳ درصد در سه ماهه اول. Caisse DE Depot ET Placement DU Quebec در حال حاضر مالک ۴,۸۸۲,۱۷۳ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴۰۰,۵۸۲,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳,۵۱۱,۹۰۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. ۷۳.۳۳ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

MRK موضوع تعدادی از گزارش های اخیر تحلیلگران بوده است. آتلانتیک اوراق بهادار قیمت هدف خود را در سهام Merck & Co، Inc افزایش داد. از ۱۰۵.۰۰ دلار به ۱۱۰.۰۰ دلار رسید و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۳ جولای به شرکت رتبه “اضافه وزن” داد. میزوهو شروع به پوشش Merck & Co., Inc. در گزارش پژوهشی روز جمعه ۲۴ ژوئن. آنها رتبه “خرید” و هدف قیمت ۱۰۰ دلاری را برای سهام تعیین کردند. گروه UBS هدف قیمت سهام Merck & Co., Inc را افزایش داد. از ۷۶.۰۰ دلار به ۹۸.۰۰ دلار رسید و در گزارشی که در روز دوشنبه ۱۸ جولای منتشر شد، رتبه “خنثی” را به شرکت داد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام مرک و شرکت را افزایش داد. از ۸۸.۰۰ دلار به ۹۲.۰۰ دلار رسید و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه ۲۹ ژوئیه به سهام امتیاز “هم وزن” داد. در نهایت، کوین هدف قیمت خود را در Merck & Co افزایش داد. ، شرکت از ۹۵.۰۰ دلار به ۱۰۲.۰۰ دلار رسید و در گزارشی که در روز دوشنبه ۲۷ ژوئن منتشر شد، به شرکت رتبه “عملکرد بازار” داد. هفت تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری، یازده نفر رتبه خرید و دو نفر رتبه خرید قوی به سهام این شرکت داده اند. بر اساس داده های MarketBeat، این سهام دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۹۸.۲۸ دلار است.

Merck & Co 0.7 درصد کاهش یافت

سهام NYSE: MRK در روز چهارشنبه با قیمت ۸۶.۰۰ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۸۹.۱۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۸۷.۷۶ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۱.۳۹، نسبت سریع ۱.۱۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۶ است. ارزش بازار این شرکت ۲۱۷.۸۶ میلیارد دلار، نسبت P/E 13.17، P/E 1.16 و بتا ۰.۳۳ است. Merck & Co کمترین قیمت دوازده ماهه ۷۱.۵۰ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۹۵.۷۲ دلار است.

Merck & Co (NYSE: MRK – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای منتشر کرد. این شرکت درآمد ۱.۸۷ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه اول را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۱.۶۷ دلاری تحلیلگران در ۰.۲۰ دلار بود. Merck & Co دارای بازده حقوق صاحبان سهام ۴۸.۴۵ درصد و حاشیه خالص ۲۹.۰۰ درصد است. این شرکت در این سه ماهه ۱۴.۵۹ میلیارد دلار درآمد ایجاد کرد، در حالی که برآورد اجماع ۱۳.۸۵ میلیارد دلار بود. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته ۱.۳۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه نسبت به فصل مشابه سال قبل ۲۸.۰ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند که Merck & Co., Inc. 7.33 سود هر سهم برای سال مالی جاری خواهد بود.

Merck & Co. در حال اعلام سود سهام

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز جمعه ۷ اکتبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۵ سپتامبر، سود نقدی ۰.۶۹ دلار برای هر سهم دریافت خواهند کرد. تاریخ پرداخت سود این سود چهارشنبه ۲۳ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۷۶ دلار و بازده سود سهام ۳.۲۱٪ است. نسبت سود سهام مرک و شرکت (DPR) 42.27 درصد.

درباره Merck & Co., Inc.

(رتبه گرفتن)

Merck & Co, Inc. به عنوان یک شرکت جهانی مراقبت های بهداشتی. این شرکت در دو بخش داروسازی و بهداشت دام فعالیت می کند. بخش داروسازی محصولات دارویی برای سلامت انسان در زمینه های سرطان شناسی، مراقبت های بیمارستانی حاد، ایمونولوژی، علوم اعصاب، ویروس شناسی، قلب و عروق و دیابت و همچنین محصولات واکسن مانند واکسن های پیشگیری کننده برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه می دهد.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری MRK را در اختیار دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Merck & Co., Inc. بازدید کنید. (NYSE: MRK – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی توسط Quarter for Merck & Co., Inc.  (NYSE: MRK)

اخبار و نظرات Merck & Co را دریافت کنید. شرکت روزانه آدرس ایمیل خود را در زیر برای خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Merck & Co وارد کنید. شرکت و شرکت های مرتبط از طریق خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com.