B. Metzler Seal. Sohn & Co. AG دارایی های خود را در بانک ایالات متحده Bancorp افزایش می دهد (NYSE: USB)B. Metzler Seal. Sohn & Co. بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در SEC، AG سهام خود را در سهام بانکورپ US (NYSE: USB – Get Rating) طی سه ماهه اول ۰.۹ درصد افزایش داد. این شرکت پس از خرید ۸۴۵ سهم اضافی در طول سه ماهه، صاحب ۱۰۰۱۰۵ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی شد. B. Metzler Seal. Sohn & Co. دارایی های AG در بانک US Bank Bancorp در آخرین بایگانی آن در SEC، ۵,۳۲۰,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در شرکت تعدیل کرده اند. Delos Wealth Advisors LLC سهام جدیدی در سهام Bancorp در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. Advocacy Wealth Management Services LLC سهام خود را در شرکت بانکورپ آمریکا ۷۲.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Advocacy Wealth Management Services LLC اکنون پس از خرید ۲۴۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۵۷۲ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار است. Carson Alaria Wealth Management Ltd. در طول سه ماهه چهارم، سهام جدیدی در US Bancorp به ارزش تقریبی ۳۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. Westside Investment Management Inc. این شرکت سهام خود را در بانکورپ ۴۵.۶ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Westside Investment Management Inc. این شرکت پس از خرید ۲۰۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۶۴۸ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار است. در نهایت Elmwood Wealth Management Inc. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در US Bancorp به ارزش تقریبی ۳۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۷۴.۹۲ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

سهام بانکورپ آمریکا ۰.۷ درصد افزایش یافت

سهام بانکورپ آمریکا روز دوشنبه با قیمت ۴۸.۷۷ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای تجارت ۴۷.۲۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۵۱.۵۳ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۰، نسبت معاملات ۰.۷۵ و نسبت سریع ۰.۷۴ است. ارزش بازار این شرکت ۷۲.۴۶ میلیارد دلار، نسبت P/E 11.21، نسبت P/E 1.68 و بتا ۰.۹۷ است. Bancorp در ایالات متحده به کمترین میزان خود در یک سال اخیر ۴۳.۷۴ دلار و بالاترین سطح یک سال اخیر ۶۳.۵۷ دلار رسید.

US Bancorp (NYSE: USB – Get Rating) نتایج درآمد خود را در روز جمعه، ۱۵ جولای اعلام کرد. این ارائه‌دهنده خدمات مالی درآمد ۱.۰۹ دلاری به ازای هر سهم را در سه ماهه گزارش کرد که ۰.۰۲ دلار از برآورد اجماع ۱.۰۷ دلار بیشتر بود. US Bancorp بازده سهام ۱۵.۰۵% و حاشیه خالص ۲۸.۰۸% داشت. این شرکت در سه ماهه ۶.۰۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۵.۸۹ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۲۸ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۴.۰ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار داشتند که US Bancorp 4.48 EPS برای سال جاری ارسال کند.

اعلام سود سهام بانک آمریکا

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز جمعه ۱۵ جولای پرداخت شده است. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن سود نقدی ۰.۴۶ دلار دریافت کردند. این نشان دهنده سود سهام ۱.۸۴ دلار در سال و بازده سود سهام ۳.۷۷٪ است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۹ ژوئن بود. بازده سود سهام بانکورپ در حال حاضر ۴۲.۳۰ درصد است.

رتبه بندی تحلیلگران وال استریت

تاثیر تعدادی از تحلیلگران پژوهشی بر سهام شرکت. Bank of America هدف قیمت خود را در US Bancorp از ۵۴.۰۰ دلار به ۵۶.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۱۸ آوریل به این شرکت رتبه “خنثی” داد. پایپر سندلر در یک گزارش تحقیقاتی که در روز سه‌شنبه ۱۹ جولای منتشر شد، هدف قیمت ۵۰ دلاری را برای بانک کورپ ایالات متحده تعیین کرد. Credit Suisse Group هدف قیمت خود را در US Bancorp از ۵۷.۰۰ دلار به ۵۴.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. Wolfe Research هدف قیمت خود را در Bancorp در ایالات متحده از ۶۲.۰۰ دلار به ۵۴.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۶ مه، به شرکت رتبه “ممتاز” داد. در نهایت، مورگان استنلی هدف قیمت خود را در US Bancorp از ۵۴.۰۰ دلار به ۵۷.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۸ جولای، به سهام رتبه “برابر” داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، ۱۰ نفر امتیاز نگهداری و پنج نفر سهام شرکت را با رتبه خرید رتبه بندی کرده اند. طبق داده های MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۸.۴۷ دلار است.

نمایه بانکورپ آمریکایی

(رتبه گرفتن)

US Bancorp، یک شرکت هلدینگ خدمات مالی، انواع خدمات مالی را به افراد، شرکت ها، شرکت ها، سازمان های دولتی و سایر موسسات مالی در ایالات متحده ارائه می دهد. این بانک در زمینه بانکداری شرکتی و تجاری، بانکداری خرد و تجاری، خدمات مدیریت ثروت و سرمایه گذاری، خدمات پرداخت، خزانه داری و بخش پشتیبانی شرکت ها فعالیت می کند.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی بر اساس محله US Bancorp (NYSE: USB)

دریافت اخبار و بررسی برای US Bancorp Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای بانک آمریکا و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.