B. Riley Wealth Management Inc. قیمت سهام Deere & Company (NYSE:DE) افزایش یافت – Big 24 NewsB. Riley Wealth Management Inc. بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در SEC، این شرکت موقعیت خود را در سهام Deere & Company (NYSE: DE – Get Rating) در سه ماهه اول ۲۲.۱ درصد افزایش داد. این صندوق پس از خرید ۴۰۰ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۲۲۱۳ سهم از شرکت محصولات صنعتی را در اختیار داشت. B. Riley Wealth Management Inc. در Deere & Company در آخرین ثبت پرونده در SEC ارزش آن ۹۱۹۰۰۰ دلار بود.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً سهام DE را خریداری و فروخته اند. Kingfisher Capital LLC دارایی خود در سهام Deere & Company را ۱.۸٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Kingfisher Capital LLC اکنون مالک ۱۰۷۶۵ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۴۴۷۲۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۹۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Prescott Group Capital Management LLC یک موقعیت جدید در سهام Deere & Company در سه ماهه اول به ارزش ۴۱۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. بانک ملی هانتینگتون سهام خود در سهام Deere & Company را در سه ماهه اول ۲.۷ درصد افزایش داد. بانک ملی هانتینگتون اکنون پس از خرید ۴۹۹۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱۸۶۵۹۷ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۷۷۵۲۴۰۰ دلار را در اختیار دارد. AMG National Trust Bank سهام خود در Deere & Company را در سه ماهه اول ۵.۴ درصد افزایش داد. بانک اعتماد ملی AMG اکنون دارای ۳۳۶۸ سهم از سهام این شرکت محصولات صنعتی است که پس از خرید ۱۶۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۳۱۷۰۰۰ دلار می‌رسد. سرانجام، Marks Group Wealth Management Inc. سهام آن در Deere & Company در سه ماهه اول ۹.۴ درصد افزایش یافت. Marks Group Wealth Management Inc. اکنون ۲۶۶۱ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی پس از خرید ۲۲۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۱۱۰۶۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۶۷.۳۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت خودی در Deere & Company

در اخبار مرتبط، جان اچ. اینسایدر استون در معامله ای که در روز پنج شنبه ۲۶ می انجام شد، ۱۷۱۴۵ سهم از سهام این شرکت را ساخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴,۳۲۱.۰۷ دلار و ارزش کل ۷۴,۰۸۴,۷۴۵.۱۵ دلار فروخته شد. پس از این معامله، این خودی اکنون دارای ۲۱,۰۸۷ سهم در شرکت به ارزش ۹۱,۱۱۸,۴۰۳.۰۹ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. در حال حاضر ۰.۲۴ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

عملکرد قیمت Deere & Company

DE در روز جمعه با قیمت ۳۶۹.۶۶ دلار افتتاح شد. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۳۲۴.۰۰ دلار و SMA 200 روزه ۳۶۴.۰۱ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۷۲، نسبت سریع ۱.۷۶ و نسبت معاملات ۲.۰۷ است. Deere & Company با ۲۸۳.۸۱ دلار پایین ترین سطح یک ساله و ۴۴۶.۷۶ دلار بالاترین سطح یک ساله خود را ثبت کرد. ارزش بازار سهام ۱۱۲.۹۸ میلیارد دلار، نسبت PE 19.28، نسبت P/E/G 1.25 و بتا ۱.۱۰ است.

Deere & Company (NYSE: DE – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز جمعه، ۱۹ اوت منتشر کرد. این شرکت محصولات صنعتی سود ۶.۱۶ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۶.۶۱ دلار (۰.۴۵ دلار) بود. Deere & Company بازده حقوق صاحبان سهام ۳۳.۵۸% و حاشیه خالص ۱۲.۹۹% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۳ میلیارد دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۱۲.۸۴ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۵.۳۲ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد Deere & Company نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۴.۸ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سمت فروش انتظار دارند که Deere & Company 23.26 سود هر سهم را برای سال جاری گزارش کند.

Deere & Company سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز دوشنبه ۱۷ مرداد ماه واریز شده است. سرمایه گذاران بی سابقه در روز پنج شنبه ۳۰ ژوئن سود ۱.۱۳ دلاری دریافت کردند. تاریخ پرداخت سود سهام چهارشنبه ۲۹ ژوئن بود. این نسبت به سود سه ماهه قبلی ۱.۰۵ دلاری Deere & Company افزایش یافته است. این نشان دهنده سود سالانه ۴.۵۲ دلار و بازده سود سهام ۱.۲۲٪ است. نسبت سود تقسیمی Deere & Company (DPR) در حال حاضر ۲۳.۵۸٪ است.

تغییر رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران تحقیقات سهام اخیراً در مورد سهام اظهار نظر کردند. گروه مالی جفریز در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۵ جولای، هدف قیمت سهام Deere & Company را از ۴۵۰.۰۰ دلار به ۴۰۰.۰۰ دلار کاهش داد. DA Davidson قیمت هدف خود را برای سهام Deere & Company از ۴۸۰.۰۰ دلار به ۴۴۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۳ می، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. Cowen در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۷ جولای، قیمت هدف سهام Deere & Company را از ۳۹۶.۰۰ دلار به ۳۴۲.۰۰ دلار کاهش داد. JPMorgan Chase & Co. آنها قیمت هدف خود را برای سهام Deere & Company از ۳۷۰.۰۰ دلار به ۳۲۵.۰۰ دلار کاهش دادند و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۲ ژوئیه، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص دادند. در نهایت، سیتی گروپ در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۷ جولای، سهام Deere & Company را از رتبه “خنثی” به رتبه “خرید” افزایش داد و هدف قیمتی خود را برای این شرکت از ۴۳۵.۰۰ دلار به ۳۴۰.۰۰ دلار کاهش داد. هفت تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی محفوظ رتبه بندی کرده اند و دوازده نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۳۹۸.۰۰ دلار است.

درباره شرکت گوزن و شرکا

(رتبه گرفتن)

Deere & Company تجهیزات مختلفی را در سراسر جهان تولید و توزیع می کند. این شرکت در چهار بخش تولید و کشاورزی دقیق، کشاورزی خرده مالکی، ساخت و ساز و جنگلداری و خدمات مالی فعالیت می کند. بخش تولید و کشاورزی دقیق، تراکتورهای سایز متوسط، کمباین، برداشت پنبه، دروگر نیشکر، کمباین ردیف جلو، لودر نیشکر، اسکرابر کششی، تجهیزات خاکورزی و بذر، و همچنین تجهیزات کاربردی از جمله آبپاش را ارائه می دهد. و ماشین آلات مدیریت مواد مغذی و آماده سازی خاک برای غلات.

داستان های توصیه شده

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری DE را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین پرونده های Deere & Company (NYSE:DE – دریافت رتبه) ۱۳F و معاملات داخلی.

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Deere & Company (NYSE: DE)

اخبار و نظرات Deere & Company Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Deere & Company و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.