Beddow Capital Management Inc. خرید ۹۱۰۳ سهم Pfizer Inc. (NYSE: PFE) – Big 24 NewsBeddow Capital Management Inc. او موقعیت خود را در فایزر ارتقا داد. (NYSE: PFE – Rating Received) طبق آخرین پرونده ۱۳F آن در SEC، در سه ماهه اول ۱۳.۵ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۹۱۰۳ سهم اضافی در طول دوره، ۷۶۶۲۳ سهم از شرکت بیودارویی را در اختیار داشت. فایزر حدود ۲.۱ درصد از پرتفوی Beddow Capital Management Inc را تشکیل می دهد. این سهام ۲۳ بزرگترین دارایی او را تشکیل می دهد. مالکیت Beddow Capital Management Inc. در پایان آخرین دوره گزارش، دارایی های فایزر ۳,۹۶۷,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Janney Capital Management LLC سهام خود در سهام Pfizer Inc را در سه ماهه اول ۴.۰ درصد افزایش داد. Janney Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۱۴۳۹۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۷۵۶۶۰ سهم از سهام شرکت دارویی به ارزش ۱۹۴۴۸۰۰ دلار است. Waldron Private Wealth LLC موقعیت خود را در سهام Pfizer Inc در سه ماهه اول ۳.۷٪ افزایش داد. Waldron Private Wealth LLC اکنون مالک ۵۷۶۴۵ سهم از سهام شرکت بیودارویی به ارزش تقریبی ۲۹۸۴۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۰۳۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. مدیریت مالی TFC موقعیت خود را در سهام Pfizer Inc در سه ماهه اول ۲.۱٪ افزایش داد. مدیریت مالی TFC اکنون مالک ۱۴۳۵۶ سهم از سهام شرکت بیودارویی به ارزش ۷۴۳۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۹۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Versor Investments LP موقعیت خود را در Pfizer 30.6٪ در طول سه ماهه اول تقویت کرد. Versor Investments LP اکنون دارای ۴۲۷۰۰ سهم از سهام این داروساز است که پس از خرید ۱۰۰۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ارزش آن به ۲۲۱۱۰۰۰ دلار می رسد. در نهایت، Aua Capital Management LLC موقعیت خود را در Pfizer 4.5٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. Aua Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۴۷۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۰۸۴۷ سهم از سهام این داروساز به ارزش ۵۶۲۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۶۶.۵۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت درونی

در خبر دیگر، معاون اجرایی رئیس جمهور ویلیام آر. کاراپسی جونیور، ۳۲۹۰۸ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۰.۰۰ دلار و ارزش کل ۱۶۴۵۴۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۳۸۱۴۶ سهام شرکت به ارزش ۱۹۰۷۳۰۰ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. در اخبار دیگر، معاون اجرایی ویلیام آر. کاراپس جونیور ۳۲۹۰۸ سهم از سهام فایزر را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۱۲ مه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۰.۰۰ دلار و ارزش کل ۱۶۴۵۴۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون صاحب ۳۸۱۴۶ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۹۰۷۳۰۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت شرکت بورس و برق عربستان موجود است. همچنین، معاون جنیفر بی دامیکو، ۴۰۰۰ سهم از سهام فایزر را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۶ می فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۵۰.۵۰ دلار و ارزش کل ۲۰۲ هزار دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون ارشد رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۵۰۶۴ سهام شرکت به ارزش ۷۶۰۷۳۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در ۹۰ روز گذشته ۴۱۱۲۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲۰۷۵۰۰۳ دلار فروخته اند. ۰.۰۵ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

عملکرد قیمت فایزر

NYSE PFE در روز چهارشنبه با قیمت ۵۲.۳۰ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۲۹۳.۴۵ میلیارد دلار، نسبت PE 12.00، نسبت قیمت به درآمد ۰.۶۲ و بتای ۰.۷۳ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۳، نسبت سریع ۱.۱۳ و نسبت معاملات ۱.۳۹ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای تجارت ۵۱.۴۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۵۱.۳۷ دلار است. فایزر با ۴۰.۹۴ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۶۱.۷۱ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید.

Pfizer (NYSE: PFE – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز سه‌شنبه، ۳ مه منتشر کرد. این شرکت داروسازی زیستی درآمد ۱.۶۲ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۶۶ دلار (۰.۰۴ دلار) بود. حاشیه سود خالص فایزر ۲۶.۹۷ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۸.۲۹ درصد بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲۵.۶۶ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۲۴.۷۳ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۹۳ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد سه ماهه اول فایزر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۶.۸ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند شرکت Pfizer Inc. 6.59 سود هر سهم برای سال جاری.

فایزر سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز سه شنبه ۱۵ شهریور پرداخت خواهد شد. به سهامداران رکورددار در روز چهارشنبه، ۲۹ ژوئن، سود سهام ۰.۴۰ دلار تعلق می گیرد. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۷ تیرماه می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۶۰ دلار و بازده سود سهام ۳.۰۶٪ است. نسبت پرداخت فایزر ۳۶.۷۰ درصد است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی اخیراً بر PFE تمرکز کرده اند. برنبرگ در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۷ می، قیمت هدف ۵۰ دلاری را برای فایزر تعیین کرد. مورگان استنلی هدف قیمتی خود را برای فایزر از ۵۲ دلار به ۴۹ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه ۸ جولای، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. گلدمن ساکس در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای، قیمت هدف ۵۱ دلاری را برای فایزر تعیین کرد. سیتی گروپ قیمت هدف خود را در فایزر از ۴۶ دلار به ۵۷ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۵ آوریل، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، StockNews.com در گزارشی که روز سه شنبه ۱۹ آوریل منتشر شد، رتبه فایزر را از رتبه «خرید» به «خرید قوی» ارتقا داد. ۹ تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی نگهداری، ۱۰ نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، فایزر دارای رتبه‌بندی توافقی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۵۶.۹۵ دلار است.

مروری بر Pfizer Inc

(رتبه گرفتن)

شرکت فایزر کشف می کند. محصولات بیودارویی، توسعه، تولید، بازاریابی، توزیع و فروش آنها در سراسر جهان است. این داروها و واکسن ها را در زمینه های مختلف درمانی، از جمله متابولیسم، سلامت قلب و عروق و سلامت زنان تحت برندهای خانواده Premarin و Eliquis ارائه می دهد. بیولوژیک ها، مولکول های کوچک، ایمونوتراپی ها و بیوسیملارها تحت برندهای Ibrance، Xtandi، Sutent، Inlyta، Retacrit، Lorbrena و Braftovi. و داروهای استریل تزریقی، ضد عفونی کننده و خوراکی برای COVID-19 با نام های تجاری Sulperazon، Medrol، Zavicefta، Zithromax، Vfend، Panzyga و Paxlovid.

داستان های توصیه شده

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Pfizer (NYSE: PFE)

اخبار و نظرات Pfizer Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای فایزر و شرکت های مرتبط دریافت کنید.